мушки вознех бередни иран за زبان سرمربی تیم

کد خبر : 1934495 |
11 اردیبهشت 1402 ساعت 08:18 |
2.5 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

نصیرشلال: اشتباهاتم کمتر می شود، در یک وزن مدال می گیریم

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: اگر اشتباهات ما کمتر باشد می توانیم در مسابقات قهرمانی آسیا در چند وزن مدال بگیریم.

мушки вознех бередни иран за زبان سرمربی تیم

به گزارش “ورزش سه”، نواب نصیرشلال در گفت وگو با خبرگزاری فارس در خصوص شرایط تیم ملی وزنه برداری در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: اردوهای خود را از هفتم فروردین ماه برای حضور در مسابقات آسیایی آغاز کردیم. قهرمانی. متأسفانه زمانی که تیم را تحویل گرفتیم زمان کم بود و بچه ها پراکنده و ناآماده بودند. سعی کردیم به همین مناسبت هماهنگی ایجاد کنیم و بتوانیم اردوی خوب و شایسته ای برگزار کنیم.

وی ادامه داد: آنچه ما به دنبال آن هستیم این است که بچه ها بتوانند از تجربیاتی که در گذشته کسب کرده اند در مسابقات قهرمانی آسیا استفاده کنند و تیمی باشند که نتایج خوبی کسب کند. به نظر من اگر حضور خوبی داشته باشیم و اشتباهاتمان را کم کنیم می توانیم در چند وزن مدال بگیریم.

نصیر شلال گفت: این دوره واقعا سخت و فشرده است و به نظرم مهمتر از مسابقات قبلی و حتی آینده است. این مسابقات 4 ماه تا مسابقات جهانی پارسال و 4 ماه جلوتر از مسابقات جهانی است، بنابراین همه می آیند تا رکوردهای خوبی را ثبت کنند. همانطور که در لیست برتر ذکر شد، 8-7 نوجوان با قدرت ظاهر می شوند و شرایط تیم نیز سخت است.

رضا بیرالوند سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: او فوت نکرد اما مصدومیت سختی داشت و تصمیم گرفتیم این مصدومیت را درمان کنیم و در اردوهای بعدی با شرایط بهتری حاضر شویم. همچنین بیرالوند علاقه مند بود وزنه را با یک دست بلند کند. شاید به وزن 102 یا 109 کیلوگرم علاقه داشت. آنچه به دنبال آن هستیم این است که تیم با ترکیب کامل به مسابقات اعزام شود و با 10 نفر به کره جنوبی برویم.

وی در خصوص وضعیت سهراب مرادی نیز گفت: در هر صورت آسیب های آرنج و کتف حساس است و زمان بیشتری برای بازگشت ورزشکار به شرایط ایده آل نیاز دارد. هم خود آسیبی است و هم باری که این آسیب بر دوش ورزشکاران می گذارد. او همچنین به تازگی موفق به ثبت رکورد 370 کیلوگرم شده است. برای سهراب برنامه خاصی نداریم چون بعد از مدتی می خواهد در مسابقه ای شرکت کند. اولویت یک فرد خوش شانس است

نصیر شلال در مورد رسول معتمدی نیز گفت: او نیز در چند ماه گذشته مصدوم شد و جام جهانی کلمبیا را از دست داد. برنامه این است که در مسابقه امسال حضور داشته باشیم و بتوانیم سهمی بگیریم.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری با تاکید بر اینکه سال سخت و فشرده ای در پیش داریم، گفت: از نظر تعداد وزنه برداران محدود و سخت هستیم. ما نگاه کوتاه مدت داریم که در حال حاضر با این نفرات کار می کنیم اما باید دید بلندمدت هم داشته باشیم و بتوانیم استعدادها را به تیم ملی تزریق کنیم. برای بازی های آسیایی که برای وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مهم است، با ترکیب خوبی شرکت کنیم و انتظارات آنها را برآورده کنیم، چون به هر حال از این رشته حمایت می کنند.

وی در خصوص اینکه برخی از وزنه برداران جوان که رکورد آنها در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: این افراد باید در اردوها شرکت کنند و از همه لحاظ تحت کنترل باشند. ما در حال حاضر فقط ستاره داریم و باید بتوانیم وزنه برداران بیشتری تمرین کنیم تا این رشته به جایگاه اصلی خود بازگردد.

مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا در کره جنوبی یکی از پنج رویدادی است که وزنه برداران برای کسب سهمیه المپیک به رقابت می پردازند. این مسابقات از 13 تا 23 فروردین در جینجو کره جنوبی برگزار می شود.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial