آتش سوزی نماینده ساتپورا باوان پس از 13 ساعت اطفاء حریق خاموش شد. دولت ایالتی کمیته تحقیقات را تشکیل می دهد اخبار هند

BHOPAL: آتش سوزی گسترده ای که در Satpura Bhawan – یک ساختمان دولتی در دفاتر مسکونی بوپال در بخش های مختلف دولت مادیا پرادش رخ داد، پس از 13 ساعت اطفای حریق خاموش شد. این آتش سوزی عصر دوشنبه رخ داد و فقط تا صبح سه شنبه می توان خاموش کرد. به گفته یک مقام مسئول، این آتش سوزی تلفات جانی نداشته است زیرا مردم قبل از گسترش آتش به سلامت تخلیه شدند. آشیش سینگ، کلکسیونر ناحیه بوپال، گفت: “آتش سوزی تحت کنترل قرار گرفته است. همه آژانس ها از جمله CISF و ارتش برای خاموش کردن آتش گرد هم آمده اند و کنترل شده است.”

آتش حدود ساعت 16 از طبقه سوم شروع شد و به طبقه ششم سرایت کرد. پیش از این، ویشواس سارنگ، وزیر آموزش پزشکی مادیا پرادش گفته بود که آتش کنترل شده و تلاش برای مهار آن ادامه دارد. شیوراج سینگ چوهان، وزیر دفاع مادیا پرادش، با راجنات سینگ وزیر دفاع تماس گرفته و از هلیکوپتر نیروی هوایی هند (IAF) برای خاموش کردن آتش کمک گرفته است.

مقامات و دفتر نخست وزیر گفتند که این ساختمان دفاتر بخش های مختلف دولت مادیا پرادش را در خود جای داده است که مقامات را بر آن داشته است که از ارتش، AAI و تاسیسات شرکت های نفتی دعوت به عمل آورند. به گفته یک مقام، شیوراج سینگ چوهان، نخست وزیر، نارندرا مودی، وزیر دفاع، راجنات سینگ و آمیت شاه، وزیر کشور، در جریان آتش سوزی قرار گرفته است.

این مقام گفت که پیش از این، نخست وزیر به چوهان از هرگونه کمک ممکن از سوی مرکز برای مهار آتش اطمینان داده است. هواپیمای AN-52 نیروی هوایی هند و هلیکوپتر MI-15 در شب به عملیات خنثی سازی پیوستند. به گفته این مقام مسئول، در مسیر چوهان، ناروتام میشرا، وزیر کشور ایالتی و وزیر آموزش پزشکی برای بررسی وضعیت در محل حاضر شدند.

آتش سوزی که طبقات سوم، چهارم، پنجم و ششم بالای ساختمان و تراس را درگیر کرده بود از مناطق مختلف شهر مشاهده شد. ساختمان آسیب‌دیده بر روی تپه‌ای روبروی دبیرخانه دولت ایالتی، والاب بهوان، واقع شده است. مقامات گفتند که آتش سوزی اثاثیه و اسناد چندین بخش را از بین برده است.

دفتر وزیر ارشد گفت که نیروهای آتش نشانی و آتش نشانی از ارتش، شرکت نفت هند، BPCL، اداره فرودگاه های هند، BHEL، و از Mandideep و Raisen فراخوانده شدند. آشیش سینگ، کلکسیونر منطقه، گفت که تمام منابع بسیج شده و حدود 22 آتش نشان و 30 تا 40 تانکر در عملیات خنثی سازی مشارکت داشتند.

وی گفت: آتش سوزی با توجه به اینکه پرونده های زیادی در ساختمان انبار شده بود و آتش نشانان به دلیل دود شدید نتوانستند وارد ساختمان شوند، گسترش یافت. تراکم آتش بسیار زیاد بود. سینگ افزود: تلفات جانی گزارش نشده است. هارینارایانچاری میشرا، کمیسر پلیس بوپال، گفت: «طبق اطلاعات اولیه و افراد حاضر در محل اطلاع دادند که آتش سوزی در طبقه سوم ساختمان به دلیل اتصال کوتاه کولر گازی رخ داده و به دلیل وزش باد به طبقات دیگر سرایت کرده است.

رامش نیل، افسر آتش نشانی شرکت شهرداری بوپال گفت که آتش سوزی حدود ساعت 4 بعدازظهر شروع شد. وی گفت: اثاثیه و اسناد در ابتدا در آتش از بین رفته است. در همین حال، دولت ایالتی کمیته ای متشکل از بوروکرات های ارشد را برای بررسی دلایل احتمالی آتش سوزی تشکیل داده است. CMO گفت که این پانل شامل دبیر ارشد اضافی (خانه)، منشی اصلی (اداره شهری)، منشی اصلی (PWD) و مدیر کل اضافی (آتش نشانی) است. (با ورودی های PTI و ANI)

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما