آخرین تصمیم علیرضا دبیر برای اعزام تیم ملی کشتی به آمریکا

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان روزهای 19 و 20 آذرماه به میزبانی آمریکا برگزار می شود.

در فاصله 2 ماه از مسابقات، سایت wrestdag روسیه روز چهارشنبه مدعی شد که به دلیل احتمال صادر نشدن روادید برای تیم ایران، مسابقات بدون حضور ایران برگزار می شود و اسلواکی جایگزین ایران می شود.

اما پیگیری یکی از خبرنگاران فدراسیون کشتی حاکی از آن است که تیم ملی کشتی آزاد ایران قصد دارد برای حضور در این مسابقات به آمریکا برود و مذاکرات لازم برای صدور روادید برای تمامی اعضای کاروان ایران نیز انجام شده است. تکمیل شد.

در جریان رقابت های قهرمانی جهان در صربستان، مسئولان آمریکایی در مذاکره با علیرضا دبیر فدراسیون کشتی از تیم ایران برای حضور در این رقابت ها دعوت کردند اما دبیر شرط حضور ایران در جام جهانی آمریکا را اعلام کرد. برای تمامی هیئت ها روادید صادر شود مشروط بر اینکه این درخواست مورد موافقت طرف آمریکایی نیز قرار گیرد.

اما اگر میزبان نسبت به صدور روادید برای تمامی بازیکنان ایرانی اقدام کند قطعا مسئولان فدراسیون کشتی ملی پوشان را به این مسابقات اعزام خواهند کرد.

بر این اساس طی چند هفته آینده افراد برای گذراندن مراحل درخواست ویزا به دبی یا ارمنستان اعزام خواهند شد.

با توجه به اینکه این رویداد به عنوان یک رویداد رسمی در تقویم لیگ جهانی ثبت شده است، عدم حضور آن می تواند تبعاتی برای ایران داشته باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم