آنچلوتی مالک چلسی حق دارد اتاق را ترک کند

کد خبر: 1921748 |
29 فروردين 1402 ساعت 10:55 |
20.8K بازدید |

4
نقطه نظر

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید معتقد است حرکت تاد بولی برای دیدار با بازیکنان چلسی در رختکن درست بوده است.

آنچلوتی: مالک چلسی حق دارد اتاق را ترک کند

به گزارش “ورزش سه”، چلسی امشب در ورزشگاه استمفوردبریج در چارچوب دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان رئال مادرید است که شرایط خوبی ندارد.

شاگردان فرانک لمپارد روز یکشنبه مقابل برایتون شکست خوردند و او به همکارش بهداد اقبالی، دیگر مالک چلسی گفت که این تیم برای حضور در کنار بازیکنانش این تیم را ترک کرد و این موضوع مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

گفته می شود بولی در صحبت های خود در رختکن چلسی وضعیت فعلی این تیم را شرم آور خواند و از یکی از بازیکنان قدیمی و بزرگ این تیم به شدت انتقاد کرد.

اگرچه چنین رفتاری از سوی مالکان یک باشگاه چندان رایج و قابل قبول نیست، اما آنچلوتی معتقد است که این حرکت می تواند به چلسی کمک کند و آن را حرکتی درست توصیف کرد.

1852854

سرمربی رئال مادرید به خبرنگاران گفت: این حرکت مالکان می تواند انگیزه بسیار مهمی برای بازیکنان باشد. شرایط خوب نیست فکر می‌کنم حمایت باشگاه می‌تواند روی بازیکنان تاثیر بگذارد تا عملکرد بهتری داشته باشند.

فکر می کنم این حرکت خوبی است و اگر افراد باشگاه بخواهند با بازیکنان همراهی کنند، مشکلی ندارم. اگر رئیس باشگاه رئال مادرید بخواهد در هر بازی با من صحبت کند، خوشحال می شوم زیرا فکر می کنم مالک باشگاه حق دارد از تصمیمات سرمربی باخبر شود. این حق باشگاه است که دقیقا بداند سرمربی چه می کند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما