از تاثیر خدمات مالیاتی شنیده اید؟ درست اینجاست

این متخصصان نه تنها دانش گسترده‌ای در مورد مقررات جاری پیرامون مالیات دارند، بلکه تجربه مذاکره با سازمان‌های دولتی مانند IRS را نیز دارند که کمک‌های ارزشمندی را در مواقع سخت ارائه می‌کنند. مرد میانسالی سفیدپوست مثل من، با نمره اعتباری 800 و دسته چکی برای پرداخت نقدی، در موقعیت مذاکره متفاوتی قرار دارد. چندین دهه بعد، دادگاه هونولولو تصمیم به پرداخت غرامت به قربانیان حقوق بشر رژیم مارکوس گرفت و حکم به فروش دو قطعه اموال در ایالات متحده داد تا به آنها پرداخت شود. یک ماه بعد، نامه‌ام را گرفتم و فرم‌ها را اصلاح کردم و به من گفت که نیازی به تصحیح 1099 ندارم، زیرا هیچ خطایی وجود ندارد، به جز از طرف آنها. به نظر می رسد که باید یک راه حل فنی آسان برای این وجود داشته باشد – راهی برای قرار دادن دو شماره SS روی 1099. شاید کسی روی آن کار می کند. توجه: اگر بیش از یک ماه یا بیشتر به تعطیلات بروید، اکثر ارائه دهندگان کابل و ارائه دهندگان خدمات اینترنت خدمات شما را تا زمانی که شما در حال رفتن هستید در حالت "تعطیل تعطیلات" قرار می دهند – با نرخ بسیار پایین تر.

و بسیاری از این کانال‌ها همان چرندیات کابلی هستند که قبلاً برای آن پول پرداخت می‌کردید. 9 روز پس از حملات 11 سپتامبر، بوش در جلسه مشترک کنگره سخنرانی کرد و به جهان اعلام کرد: "یا با ما هستید یا با تروریست ها." بوش در سال 1993 در یک ماراتن دوید و به طور متوسط ​​حدود 8.5 دقیقه در هر مایل دوید. همانطور که در پست قبلی خود اشاره کردم، مشکلی که داشتم مربوط به 1099 بود، زیرا درآمد برای یک حساب مشترک در شماره تامین اجتماعی یک نفر گزارش شده بود، اما در اظهارنامه مالیاتی مالک مشترک دیگر مطالبه شد. بنابراین، تا زمانی که قلم شما کامل نباشد، احتمال زیادی وجود دارد که "9" شما به عنوان "8" ثبت شود و 1099 به شماره اشتباه تامین اجتماعی درج شود، همانطور که دو سال متوالی برای من اتفاق افتاد. اولین بار که این اتفاق افتاد با IRS تماس گرفتم و آنها به من اطمینان دادند که هیچ اقدام دیگری لازم نیست. مجدداً اپراتور به من اطمینان می دهد که اگر خطا در اسکن بود و در غیر این صورت اطلاعات صحیح است، نیازی به اقدام دیگری نیست.

علت اینکه بسیاری از افراد درست قبل از اقدام به دام مطالعه برای مدت طولانی می افتند این است که می دانند چیزهای بسیار قابل توجهی برای دانستن وجود دارد. همچنین یک جزء آموزش مداوم وجود دارد که مستلزم اخذ 72 واحد در هر سه سال است. چگونه می توان حتی یک «سقف هزینه» وجود داشت در حالی که بودجه هزینه ای وجود ندارد؟ هر ایالت به جز مونتانا دارای دکترین استخدام در اراده است که به این معنی است که یک کارفرما می تواند یک کارمند را به هر دلیلی در هر زمانی اخراج کند. بنابراین، دفعه بعد که نامه ای غیرقابل کشف از IRS دریافت کردید و تعجب کردید که چرا به زبان سانسکریت نوشته شده است، حتما از همه آن شرکت های تهیه مالیات در آنجا تشکر کنید. از آنجایی که مردم تصمیم گرفتند که "باید" یک تلفن همراه داشته باشند و حاضرند برای تهیه آن هر چیزی بپردازند. 1099 فرم برای گزارش درآمد استفاده می شود – آنچه شما به دیگران می پردازید یا آنچه مردم به شما می پردازند. من بیشتر می خوانم، با مردم مکالمه واقعی دارم و هر پنج دقیقه یکبار حرف مردم را برای پاسخ دادن به متن قطع نمی کنم.

مستند شده بود که آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار قیمت‌های بالاتری برای خودروها نسبت به سفیدپوستان دریافت می‌کنند. برخی از مردم فکر می کنند این "طبیعی" است و داشتن 500 دلار در ماه ماشین برای تمام زندگی آنها چیزی است که شما باید با آن زندگی کنید. مرد جوانی که وارد یک نمایندگی می شود فکر می کند "خوش شانس" است که وام بگیرد – و یک ماشین بگیرد. برای دریافت کل داستان به خواندن ادامه دهید. آنها به راحتی می توانند آن را پنج سال دیگر نگه دارند، در آن زمان ارزش فروش مجدد آن به حداقل خواهد رسید. جهنم، شما می توانید ماشین را در آن نقطه ببخشید. این در واقع یک نقطه عطف در تاریخ کلیسای معراج است.

شرکت کابل محلی نزدیک به دو گراند برای کابل، تلفن و اینترنت و بیش از سه گراند با افزایش قیمت می‌خواست. مفهوم شرکت وابسته در پیش نویس قانون مشخص شده است. CBA بالاترین رتبه خود را به او داد و "صداقت، رفتار عالی، دانش قانون و توانایی قانونی" او را تحسین کرد. چهار نفر دیگر، از جمله کانون وکلای ایالتی ایلینویز، گفتند که او آماده قاضی شدن نیست. هنگامی که او در سال 2014 به تالار مشاهیر انتخاب شد، در مورد چگونگی پوشش من و فیل زوکوفسکی درباره ماجرای قبولی لاروسا در آزمون وکالت فلوریدا برای Blackacre مدرسه حقوق لویولا در سال 1979 نوشتم. لاروسا مدیر "عجیب پسر" بود. سپس وایت سوکس برخی از ایالت ها مانند نیویورک، فلوریدا و نیوجرسی در حال حاضر مالیات بر فروش دارند. کاس مالیاتی (CCH) P50,168, 97 AFTR2d (RIA) 761, 2006 TNT 51-17, No. 05-cv-02245-ADS-WDW (نرخ مالیات فروش USDC Kitsap County, WA نرخ مالیات بر فروش محلی فعلی در شهرستان Kitsap ، WA 9 است. نرخ مالیات فروش شهرستان کیتساپ ٪ است.

برخی از مشاغل با بیش از 1 میلیارد دلار درآمد ناخالص، 1000 کارمند در سراسر کشور و دفاتر اداری در سانفرانسیسکو مالیات را بر اساس میزان حقوق و دستمزد خود به جای دریافت ناخالص پرداخت می کنند. همانطور که مقاله ادموندز نشان می‌دهد، آنها کلیشه‌هایی در مورد اینکه گروه‌های سنی، جنسیت‌ها و نژادهای خاصی می‌خرند و چقدر می‌پردازند، دارند. هر بسته شخصی به ارزش بیش از 200 دلار آمریکا یا بعد از 3 بسته رایگان، باید 60٪ مالیات بپردازد. در عین حال باید به توسعه کشاورزی و صنایع سبک توجه کامل شود.

نامه‌های رسمی همیشه به زبان رسمی نوشته می‌شوند و همیشه سخنان مبهم تهدیدآمیز دارند، زیرا در برخی موارد، اگر به مسائل توجه نشود، عواقب ناگواری در پی خواهد داشت. ثبات بلندمدت وام‌های با نرخ ثابت وجود دارد که بسیاری از وام‌گیرندگان آن را جذاب می‌دانند – به ویژه آنهایی که قصد دارند یک دهه یا بیشتر در خانه خود بمانند. تلاش برای "نجات دادن" یک معامله بد یا تلاش برای مقابله با کسی که به چهره شما دروغ گفته است، احمقانه است. ما به آنجا رسیدیم و او سعی کرد به ما یک مشکی بفروشد، همانطور که به ما دروغ گفته بود – او اصلاً ماشین آبی را نداشت. همچنین به این معنی است که شما پرداخت ماشینی دائمی خواهید داشت.

البته، همیشه اینطور نیست و خوانندگان گزارش داده اند که تلاش برای تماس با IRS از طریق خط 1040 به معنای زمان زیادی در انتظار منتظر ماندن است و کسی هرگز پاسخگو نیست. خب، Intuit، Turbotax، Jackson-Hewitt، H&R Block، و انبوهی از تهیه‌کنندگان مالیات، نرم‌افزار حسابداری، نرم‌افزار مالیاتی، خدمات حسابداری و غیره، در این زمان از سال، درآمد هنگفتی از مردم به دست می‌آورند و به آن‌ها کمک می‌کنند. هزارتوی قوانین مالیاتی باز هم نامه این را می گوید، اما روشن نمی کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، نامه تهدیدآمیز و بد نوشته دیگری از IRS دریافت خواهید کرد که در آن نوشته شده است: "هشدار! ممکن است مجبور شوید کسر پشتیبان را بردارید!" یا برخی از این مزخرفاتاین باعث صرفه جویی در زمان و دردسر می شود و پس از رسیدن به فروشنده به شما یک "خروج" می دهد (اگر آنها قیمت را افزایش دهند، شما به سادگی آن را ترک می کنید). اگر می‌دانید قیمت ساختمان به ارزش بازار منصفانه یا بالاتر از آن است، یا اگر فکر می‌کنید پنج سال ممکن است بیشتر از مدت زمانی باشد که در آنجا خواهید بود، در مورد پیشنهاد اجاره فکر کنید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد وکالت مالیاتی لطفا از سایت ما دیدن کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم