اصرار بر رونمایی از پیراهن این تیم عجیب بود

مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2022 قطر روز چهارشنبه در برج میلاد برگزار شد تا سرانجام پس از ماه ها و هفته ها تاخیر، ایران از پیراهنی که قرار است در جام جهانی به تن کند رونمایی کند. . برخلاف گذشته که ایران با برندهای معتبری مانند آدیداس، پوما و برندهای خارجی در جام جهانی حضور داشت، ایران این بار قرار است با برندهای ایرانی رقابت کند. پیش از این گفته شده بود که هیچ شرکت خارجی برای حضور در جام جهانی پیشنهادی برای پیراهن تیم ملی ارائه نکرده است.

این موضوع اما چندان بحث برانگیز نیست، اما عجیب است که این رویداد اعلام می شود. مراسمی که ظاهرا فقط در ایران برای رونمایی از پیراهن تیم ملی برگزار می شود و اصرار عجیبی بر دعوت مسئولان دولتی، فدراسیون، بازیکنان و مدیران فوتبال وجود دارد. با توجه به فضای کنونی جامعه برگزاری چنین مراسمی جای سوال دارد اما مدیریت مراسم به دلیل اینکه بسیاری از مهمانان از حضور در مراسم خودداری کردند جای سوال دارد. بازیکنان تیم ملی هم به این مراسم دعوت شدند که انگار به زور خود را به برج میلاد رسانده اند. آنها با چهره های آشفته و آشفته روی صندلی های خود نشسته بودند و دل و ذهنی برای پیگیری و همراهی مراسم نداشتند. عجیب اینکه زمانی که قرار بود این مراسم برگزار شود، تنها وحید امیری به نمایندگی از سایر بازیکنان حضور داشت و به صورت نمادین از بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرد. حتی سر و صدای کاذبی که مجری مراسم سعی در ایجاد آن داشت، روحیه و روحیه بسیاری از حاضران را تغییر نداد و بازیکنان تیم ملی به سادگی از تشویق در این مراسم اجتناب کردند.

تنها جایی که می‌توانستید ببینید مراسم واقعاً زنده شد مربوط به لحظه پخش عکس بود. لحظاتی که با مخاطبی دلگرم کننده و البته پرمحتوا همراه بود.

همه این اتفاقات در شرایطی رخ داد که مسئولان برگزارکننده منتظر برگزاری مراسم باشکوهی برای تیم ملی بودند، اما در روزهایی که ملی پوشان ایران حتی پس از قهرمانی در عرصه های مختلف جشنی به پا نمی کردند، اتفاق تازه ای بود. برگزاری چنین مراسمی چرا مدیریت در این زمان بد است؟ در واقع مراسم رونمایی از پیراهن های تیم ملی که به گفته بسیاری از مسئولان می تواند نشان دهنده روحیه متفاوت فوتبالیست ها باشد، به موضوع جدیدی تبدیل شد. در اینجا نیز باید همان سوال اولیه را مطرح کرد که چه اصراری بر برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن این تیم حتی در شرایط فعلی وجود دارد؟

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial