اوکراین: حملات موشکی میلیون‌ها نفر را تهدید می‌کند که با زمستان سرد و گرسنه روبرو هستند

استفانی ترمبلی، معاون سخنگوی دفتر امور بشردوستانه سازمان ملل در نشست خبری منظم در نیویورک، به خبرنگاران گفت که بر اساس گزارش دفتر امور بشردوستانه سازمان ملل متحد، به نقل از مقامات محلی، حملات به مناطقی در شمال، مرکز و جنوب و همچنین پایتخت، کیف، آسیب رسانده است.

او توضیح داد: «در اودسا، منبع آب به دلیل کمبود برق برای راه‌اندازی پمپ‌ها به خطر افتاده است و سیستم گرمایشی در دنیپرو و ​​اودسا نیز تحت تأثیر قرار گرفته است».

علاوه بر این، 40 درصد از منطقه کیف بدون برق مانده است.

در سرما رها شد

خانم. ترمبلی گفت حملات بیشتر به شبکه برق اوکراین آسیب رسانده است، “در زمانی که دما در اکثر نقاط کشور به زیر صفر رسیده و در کیف به -8 درجه رسیده است”.

حملات مکرر به سیستم انرژی میلیون ها غیرنظامی را در معرض خطر یخ زدگی قرار می دهد، به ویژه آنهایی که در خط مقدم زندگی می کنند، بدون دسترسی به گرمایش، آب و خدمات ضروری.

به گرم ماندن کمک کنید

خوشبختانه، او ادامه داد، کارگران مرتبط همچنان به حمایت از مقامات اوکراینی با ژنراتورها برای ادامه کار بیمارستان ها ادامه می دهند. مراکزی برای گرم نگه داشتن آوارگان؛ و کمک به آماده سازی هزاران تاسیسات به عنوان نقاط گرمایش موقت.

این سخنگو ادامه داد: بیش از 400 ژنراتور توزیع کرده‌ایم و در روزهای آینده تعداد بیشتری از این ژنراتورها وارد می‌شود. ما همچنین برای بیش از 630000 نفر لباس گرم، وسایل گرمایشی و تعمیرات منزل فراهم کردیم.

و در منطقه خرسون، سازمان ملل 10 کامیون دیگر از مواد حیاتی را به دو منطقه در حومه شهر خرسون تحویل داده است، از جمله کیت های بهداشتی برای درمان 20000 بیمار به مدت سه ماه. بسته های بهداشتی برای 6000 نفر; و اقلام حیاتی منزل از جمله پتو، تشک و سایر لوازم برای 1500 خانواده.

تغذیه خانواده ها

وی در عین حال گفت که علیرغم چالش‌های ناشی از فقدان خدمات اساسی در کشور، در ماه گذشته، برنامه جهانی غذا (WFP) به نزدیک به 2.8 میلیون نفر از طریق غذا و حمایت نقدی کمک کرده است.

WFP خاطرنشان کرد که اولویت اصلی برای ماه دسامبر، پاسخگویی مداوم به نیازهای شدید کسانی است که در بدترین مناطق آسیب دیده از طریق کمک به موقع برای نجات زندگی هستند.

خانم ترمبلی در پایان گفت: “به طور کلی، از آغاز عملیات برنامه جهانی غذا در کشور در فوریه سال جاری، بیش از 137000 متریک تن غذا به شرکا تحویل داده شده است که برای افراد آسیب دیده از جنگ و نیازمندان ساکن در سراسر کشور در نظر گرفته شده است.” .

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial