اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا حلقه‌ها و پست‌های دوستان دیگر را بازنشر کنند، در اینجا نحوه ارسال | اخبار فناوری

دهلی نو: کاربران اینستاگرام به زودی می توانند پست ها و حلقه های دیگران را بازنشر کنند. بر اساس گزارش ها، این پلتفرم آزمایش این ویژگی را آغاز کرده است که باید به زودی در دسترس همه کاربران قرار گیرد. این آزمایش ها با گروه کوچکی از کاربران در حال انجام است. طبق گفته اینستاگرام، این ویژگی به همان شیوه ای عمل می کند که در حال حاضر می توانید استوری های دیگران را بازنشر کنید.

یکی از کارشناسان قبلاً این ویژگی را در حال آزمایش مشاهده کرده است و اطلاعات بیشتری در مورد این گزینه جدید برای کاربران اینستاگرام ارائه کرده است. وی اشاره می کند که قابلیت ارسال مجدد در قسمت پروفایل کاربری اینستاگرام در کنار گزینه تگ در دسترس خواهد بود.

ما مطمئن نیستیم که چرا این پلتفرم نیاز به گنجاندن این گزینه را احساس می کند، اما تمرکز آن اخیراً بسیار پراکنده و گیج کننده شده است. آدام موسری قبلاً تأیید کرده است که اینستاگرام به تدریج از یک پلتفرم عکس به ویدیو تغییر خواهد کرد و کاربران می‌توانند عکس‌های 9:16 را به جای فرمت استاندارد 16:9 ارسال کنند.

انتظار می‌رود اینستاگرام در ماه‌های آینده، پس از اتمام تست پلتفرم و توسعه‌دهندگان آن، ویژگی جدید repost را برای کاربران تلفن همراه در اپلیکیشن‌های اینستاگرام اندروید و iOS ارائه کند.

طراحی برنامه قبلاً بهینه شده است، اما هنوز استفاده از آن بر روی یک فرم فاکتور تاشو که اینستاگرام باید روی آن کار کند، دشوار است، به خصوص با بسیاری از دستگاه های تاشو که انتظار می رود در آینده نزدیک راه اندازی شوند.

اینستاگرام به TikTok چشم دوخته است و Reels به عنوان پلتفرم پیشرو برای رشد کسب و کار اپلیکیشن متعلق به متا معرفی می شود. حتی آماده است تجارت الکترونیک را به عنوان منبع درآمد از طریق تولیدکنندگان محتوا در نظر بگیرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم