این زوج ها در زمان کیفرخواست ترامپ با هم ازدواج کردند

در ساعت 1 بعد از ظهر روز محاکمه دونالد جی. ترامپ، حدود یک ساعت قبل از اعتراف او به 34 مورد جنایت در دادگاه کیفری منهتن، صفی در بیرون از دفتر ازدواج شکل گرفت – جمعیتی کوچکتر، اما نه کمتر مصمم از جمعیت بیرون دادگاه

مایکل مک سوینی، کارمند شهر نیویورک، گفت: “ما از روی تجربه می دانیم که وقتی کسی می خواهد ازدواج کند، هیچ نیرویی روی زمین مانع آنها نمی شود.”

برخی در فضای مجازی به شوخی گفتند که هشتگ عروسی آنها باید #ازدواج قانونی باشد.

در میان زوج‌های مضطرب که منتظر ازدواج بودند، جریکا گوئرا، 53 ساله، و ناتالی بونیلا، 37 ساله بودند. آنها در اوایل سال 2020 در محل کار خود در یک اداره پست در مرکز شهر منهتن با یکدیگر آشنا شدند.

اکیپ های رسانه ای و افرادی که تابلوهای “ترامپ 2024” و “او را قفل کن” در پارک شهرداری حضور داشتند. صرف نظر از جنون نزدیک، خانم. گوئرا و خانم بونیلا روی ابرها بودند و روی جشن گرفتن یکدیگر متمرکز بودند.

خانم “این یک روز زیبا برای عروسی است.” گوئرا گفت.

آنها حدود سه هفته پیش قرار ملاقات خود را ساعت 1 بعد از ظهر در دفتر ازدواج تعیین کرده بودند، بنابراین وقتی خانم. Guerra در مورد Mr. او نگران محاکمه ترامپ بود. او گفت: “من می گویم یک دقیقه صبر کنید، روز عروسی من است.” “هرج و مرج به وجود خواهد آمد، انسداد وجود خواهد داشت. دوست داشتم این روز برای من باشد.

اما او می‌دانست که هنوز روز خاص اوست: “وقتی می‌گویم “می‌کنم”، به سمت پذیرایی خود به بالای شهر برمی‌گردم و همه چیز درباره من و عروسم خواهد بود.” دخترش در خانه در هارلم بود و آپارتمان را برای آماده شدن برای ورود تازه ازدواج کرده تزئین می کرد.

ام‌اس. از طرف دیگر، بونیلا وقتی فهمید که محاکمه در همان روز عروسی او خواهد بود، خوشحال شد. او گفت: «هر کس باید آنچه را که لیاقتش را دارد به دست بیاورد.

او در صف بیرون دفتر کارمند شهر که اغلب از آن به عنوان تالار شهر یاد می شود، ایستاده بود و چشم بند بسته بود زیرا نمی خواست خانم را ببیند. جنگ تا مراسم. او با پسر عمویش جدا از خانم به دفتر ازدواج رفت. جنگ. خانم “من همه چیز را در اطرافم می شنوم اما نمی توانم چیزی را ببینم.” بونیلا گفت.

نیک وانگ شوی 30 ساله و بلا لیونگ 28 ساله با والدین خود در صف بیرون دفتر ازدواج ایستاده بودند که برای جشن گرفتن با آنها آمده بودند.

آقای “چهارم از چهار روز ویژه ای برای ما است.” Wongshue گفت، با اشاره به تاریخ، 4/4. آنها تصمیم گرفتند در 4 آوریل ازدواج کنند زیرا دقیقا دو سال پیش اولین قرار خود را داشتند و یک سال پیش اولین آپارتمان خود را با هم گشتند. آنها از طریق دوستان مشترک در Perrotin، یک گالری هنری در Lower East Side با یکدیگر آشنا شدند.

خانم گفت: “من آن را قبول می کنم زیرا قبلاً چنین چیزی را تجربه نکرده بودم.” لئونگ که اهل پرت استرالیا است. “من این را در تلویزیون دیده‌ام، نمی‌توانم باور کنم که اکنون در حال عبور از این موضوع هستیم و ازدواج را جشن می‌گیریم.” در طول مراسم آنها، او فیس تایم والدینش را که در استرالیا بودند و تا ساعت 1:30 صبح بیدار ماندند تا از طریق تلفن هایشان تماشا کنند، به فیس تایم داد.

صبح، آقای وانگ شو، که اهل محله فلت بوش شرقی بروکلین است، حتی به این فکر نمی کرد که صحنه مرکز شهر چگونه به نظر می رسد. او گفت: “صبح امروز من بسیار آرام بود.” «از خواب بیدار شدیم، وقت گذاشتیم، لباس پوشیدیم. خوشحال بودیم که هوا خوب است.

به گفته آقای آقای در حالی که 43 زوج در روز محاکمه در دفتر منشی شهر ازدواج کرده بودند، چندین زوج دیگر در قرار ملاقات خود حاضر نشدند. مک سوینی، که بر اداره ازدواج نظارت دارد. او گفت: “من فکر می کنم مردم ممکن است ترسیده باشند.” او در آن روز برای افزایش امنیت تلاش کرد.

او با اشاره به نمونه هایی مانند رژه قهرمانی سری جهانی یانکی ها در سال 2009 و اولین روزی که ازدواج همجنس گرایان به طور قانونی در نیویورک در سال 2011 به رسمیت شناخته شد، گفت: «ما روزهای غیرمعمول زیادی داشتیم. جمعیت زیادی در محله حضور داشتند. ،” او گفت.

همانطور که مردی که از جلوی شهرداری رد می‌شد گفت: “چه روزی برای ازدواج کردن.”

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما