باران دهلی-NCR: صبح بارانی در پایتخت ملی، بارندگی شبانه باعث تسکین هوای مرطوب می‌شود – پیش‌بینی IMD را اینجا ببینید | اخبار هند

دهلی نو: مردم دهلی روز جمعه (16 سپتامبر 2022) در یک صبح بارانی دلپذیر از خواب بیدار شدند و پایتخت ملی کمترین دمای این ماه را با 22.5 درجه سانتیگراد، سه درجه کمتر از حد نرمال ثبت کرد. بر اساس گزارش اداره هواشناسی هند (IMD)، پایتخت این کشور در طول روز شاهد آسمانی ابری و باران ملایم خواهد بود. چندین نقطه از شهر در طول شب بارندگی داشت و در طول روز بیشتر پیش بینی می شود.

پیش‌بینی‌کنندگان هواشناسی می‌گویند که نفوذ یک منطقه کم‌فشار در شمال غربی مادیا پرادش و همسایگی آن احتمالاً در چند روز آینده باران را در دهلی و مناطق اطراف آن به همراه خواهد داشت. رطوبت نسبی ساعت 8:30 صبح در سطح شهر 100 درصد بوده است.

یک مقام IMD گفت: دهلی در 24 ساعت گذشته بین 8:30 صبح پنجشنبه تا 8:30 صبح روز جمعه 4.1 میلی متر بارندگی داشته است.

بارش باران دهلی برای چند روز دیگر ادامه دارد

به گفته Skymetweather، شرایط آب و هوایی در دهلی و منطقه NCR برای بارندگی بیشتر در دو روز آینده مطلوب است.

“این به دلیل گردش ناحیه کم فشار است که در نزدیکی آن آویزان است. اسکای‌مت ودر گفت: در کنار این، گودال امتداد یافته از این سیستم نیز در نزدیکی منطقه دهلی، در نواحی پیرامونی قرار دارد.

غرقابی در دهلی

بارش باران حداکثر دمای روز پنجشنبه را به کمترین میزان در ماه رساند که منجر به تسکین شدید مردم از گرمای شدید شد. بارندگی دیروز نیز منجر به آب گرفتگی در برخی نقاط شهر شد که منجر به مشکلاتی برای مسافران شد.

مناطقی که روز پنجشنبه شاهد بارش باران بودند عبارتند از ITO، لاکسمی نگر، مهرائولی، بادرپور، جهانگیرپوری، شهر مدل، بوراری، کاراول نگر، طغلک آباد و بوونا و سایر مناطق.

به دلیل بارش باران و آب گرفتگی، ترافیک در چندین محور کلیدی از جمله جاده مهرائولی – بدرپور، ویکاس مرغ، سرای کله خان، جاده کمربندی، جاده روهتک و غیره گزارش شده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم