برایکانی: دشمنان سعی می کنند امید را در دل انسان ها بکشند

شهردار تهران گفت: دشمنان تلاش می کنند امید را در دل مردم بیابند.

به گزارش فارس، علیرضا زاکانی شهردار تهران در این مراسم با گرامیداشت روز نشان آتش با بیان اینکه باید از رئیس جمهور کشور به خاطر حضور صدای ملت ایران در سازمان ملل و دیگر مجامع بین المللی تشکر کنیم. فداکار است و هر زمان که امنیت و امنیت مردم به خطر می افتد، خود را در معرض انواع خطرات قرار می دهد تا بتواند دست هموطنان خود را بگیرد.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در بین ملت جایگاه ویژه ای دارند، افزود: خانواده آتش نشانان 60 شهید در تهران، 17 شهید دوران دفاع مقدس و 43 شهید پس از ایام دفاع مقدس تقدیم کردند. مردمی که در عرصه های سخت جان خود را برای رفاه مردم فدا کردند.

زاکانی با اشاره به اینکه جا دارد از توجه ویژه آقای رئیس جمهور به مدیریت شهری و به ویژه آتش نشانان تشکر کنیم، گفت: مشکلات موجود در آتش نشانی را از قبل به ارث برده بودیم و تلاش کردیم تا پاسخگوی نیازهای آتش نشانان برای انجام وظایفشان باشیم. ما این کار را انجام خواهیم داد و به آتش نشانان خدمات اولویت دار ارائه خواهیم کرد، به عنوان مثال یکی از مصوبات تامین مسکن برای آتش نشانان بود.

شهردار تهران تاکید کرد: همه دشمنان در صدد کشتن امید در دل ملت هستند، اما باید رویای آن را هم داشته باشند که با حضور نهضت انقلابی و دولت این امکان میسر شود. امیدواریم بتوانیم قدم های اساسی را برای ساختن ایران اسلامی بهتر از همیشه برداریم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم