بررسی واقعیت روابط بین آلوین براگ و جورج سوروس

واشنگتن – در حالی که یک کیفرخواست احتمالی علیه دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در حال نزدیک شدن است، او و متحدانش به دنبال پیوند دادن دادستان منطقه منهتن بوده اند تا پرونده را به یک شبح آشنای جمهوری خواهان بکشانند: جورج سوروس، سرمایه دار و اعطاکننده دموکرات.

آقای. سوروس که از نامزدها و اهداف دموکرات و همچنین از دموکراسی و حقوق بشر در سرتاسر جهان حمایت کرده است، برای سال‌ها از جناح راست بوده و با حملاتی که او را مغز متفکر «جهانی‌گرا» معرفی می‌کند و اغلب به سمت افراط‌های یهودستیزی منحرف می‌شود، مقابله می‌کند.

ارتباط بین او و آلوین ال. براگ، دادستان منطقه منهتن، واقعی است اما مبالغه شده است. در واقع، آقای سوروس به یک گروه لیبرال که از دادستان‌های مترقی حمایت می‌کند و از تلاش‌ها برای اصلاح نظام عدالت کیفری حمایت می‌کند – در راستای اهدافی که سال‌ها علناً از آن‌ها حمایت کرده است، کمک مالی کرد. آن گروه بخش قابل توجهی از پول را برای حمایت از آقای استفاده کرد. براگ در کمپین 2021 خود.

سخنگوی آقای سوروس گفت که این دو مرد هرگز ملاقات نکرده بودند و آقای. سوروس مستقیماً به آقای مستر پول داد. کمپین براگ

در اینجا یک بررسی واقعیت است.

آنچه گفته شد

«آلوین براگ بیش از یک میلیون دلار از دشمن چپ رادیکال «ترامپ»، جورج سوروس دریافت کرد.
– آقای. ترامپ روز دوشنبه در یک پست اجتماعی حقیقت

«آلوین براگ توسط جورج سوروس خریداری شده است. او به جنایتکاران خشن اجازه می دهد در خیابان های شهر نیویورک راه بروند، اما نامزد احتمالی جمهوری خواه (و رئیس جمهور سابق) را به اتهام جنایت بی اساس محاکمه خواهد کرد. این افراد تلاش می کنند آمریکا را به کشوری جهان سومی تبدیل کنند.
– سناتور جی دی ونس، جمهوریخواه اوهایو، در یک پست توییتری در روز شنبه

آلوین براگ توسط جورج سوروس خریداری و پرداخت شده است و بارها نفرت خود را از رئیس جمهور ترامپ بر اساس انگیزه های صرفا سیاسی نشان داده است.
– نماینده آنا پائولینا لونا، جمهوری خواه فلوریدا، در یک پست توییتری در روز شنبه

این ادعاها اغراق آمیز است.

در حالی که پیوند بین آقای. براگ و آقای. سوروس وجود دارد، استدلال هایی مبنی بر اینکه دادستان منطقه توسط یک نیکوکار “خرید شده” گمراه کننده است.

آقای. براگ نامزدی خود را برای این سمت در ژوئن 2019 اعلام کرد. تقریباً دو سال بعد، در 8 مه 2021، بازوی سیاسی رنگ تغییر، یک گروه مترقی عدالت کیفری، از او حمایت کرد. او متعهد شد که 1 میلیون دلار برای ارسال پست مستقیم، مبارزات انتخاباتی و مشارکت رای دهندگان از طرف او هزینه کند. (مستقیماً به کمپین آقای براگ کمک مالی نکرد.) چند روز بعد، در 14 می، آقای. سوروس 1 میلیون دلار به این گروه کمک کرد که قصد داشت به او کمک کند. با پول لاف بزن

رنگ تغییر به تعهد خود عمل نکرد. در نهایت نزدیک به 500000 دلار برای حمایت از آقای خرج کرد. براگ به گفته وب‌سایت امور مالی مبارزات انتخاباتی Open Secrets، این مبلغ حدود 11 درصد از کل هزینه‌های 4.6 میلیون دلاری این گروه در دوره انتخابات 22-2021 را تشکیل می‌دهد.


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

سخنگوی بازوی سیاسی رنگ تغییر گفت که این گروه در هر دوره انتخاباتی با کاندیداهای اصلاح طلب دادستان منطقه بررسی و مصاحبه می کرد و این روند مستقل از سرمایه گذاران بود. آقای. سوروس تنها یکی از بسیاری از اهداکنندگان بزرگ به این گروه بود. اهداکنندگان قبلی شامل اعضای خانواده ثروتمند پریتزکر، داستین موسکوویتز، بنیانگذار فیس بوک و گروه هیپ هاپ Beastie Boys.

آقای. براگ تنها نامزدی نبود که از طریق تلاش‌های سازمان‌دهی در سال 2021 مورد حمایت قرار گرفت و از او حمایت شد. این گروه همچنین به انتخاب مجدد لری کراسنر، دادستان ناحیه فیلادلفیا، با تماس با بیش از 300000 رای‌دهنده و ارسال نزدیک به 200000 پست مستقیم بر روی وی کمک کرد. از طرف علاوه بر این، بانک های تلفنی را اداره می کرد، تبلیغات پخش می کرد و رای دهندگان را برای حمایت از یک نامزد محلی در ویرجینیا و یک طرح رای گیری در مینیاپولیس بسیج می کرد.

آقای هم نبود. کمک یک میلیون دلاری سوروس به ویژه غیرعادی است. آقای. سوروس چندین بار به این گروه داده بود قبل از اینکه آن را تایید کند. براگ; او شخصاً 450000 دلار بین سال‌های 2016 و 2018 اهدا کرد و کمیته اقدام سیاسی او، Democracy PAC، 2.5 میلیون دلار در سال 2020 اهدا کرد.

نه آقای سوروس و دموکراسی PAC مستقیماً به آقای دکتر کمک کردند. به گفته مایکل واچون، سخنگوی آقای براگ، کمپین براگ. سوروس

جورج سوروس و آلوین براگ هرگز ملاقاتی شخصی نداشته اند یا از طریق تلفن، ایمیل، زوم و غیره با هم صحبت نکرده اند. واچون گفت. هیچ تماسی بین این دو وجود نداشته است.»

آقای. واچون همچنین خاطرنشان کرد که آقای. سوروس در مورد حمایت چندین ساله خود از دادستان های مترقی صریح بود. در مقاله‌ای در سال ۲۰۲۲ در وال استریت ژورنال، آقای. سوروس افکار خود را در مورد تجدید نظر در سیستم عدالت کیفری توضیح داد و نوشت که “این ایده که ما باید بین عدالت و ایمنی یکی را انتخاب کنیم نادرست است.”

او نوشت: «من از انتخاب (و اخیراً انتخاب مجدد) دادستان‌هایی که از اصلاحات حمایت می‌کنند، حمایت کرده‌ام. من این کار را شفاف انجام داده ام و قصد توقف ندارم.»

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما