برنامه ریزی بازنشستگی به معنای بیش از پس انداز در 401 (k) شماست

اکثر آمریکایی ها برنامه بازنشستگی ندارند، حتی آنهایی که حداکثر 401 (k) را دارند.

معنای بازنشستگی تغییر شکل داده است زیرا مردم زندگی طولانی تر و سالم تری دارند. ساختن یک تخم مرغ لانه ضروری است، اما این به تنهایی با ترسیم آنچه در دهه های بعد از حرفه خود باید دنبال کنید، یکسان نیست. مربیان بازنشستگی پیشنهاد می‌کنند که کار تعیین اولویت‌ها و مرزهای آینده می‌تواند به جلوگیری از اشتباهات رایج بازنشستگان جدید کمک کند.

برخی از بازنشستگان و مشاوران می گویند، بازنشستگان جدیدی که از برنامه ریزی غفلت می کنند، بدون ساختار شغلی خود دچار مشکل می شوند و مطمئن نیستند که چگونه روزهای خود را پر کنند. ارتباطات اجتماعی آنها ممکن است ناگهان کاهش یابد، و آن دورهای بی پایان گلف یا ساعاتی که برای نگهداری از نوه ها سپری می شود، به آن اندازه که تصور می شد آرامش بخش یا رضایت بخش نیست.

تحقیقات نشان می‌دهد حدود دو سال طول می‌کشد تا بازنشستگی بازنشسته شود. بر اساس مطالعه سال جاری توسط اندیشکده Age Wave و کارگزاری Edward Jones، در میان افرادی که کمتر از دو سال بازنشسته شده اند، 46 درصد برای یافتن هدف جدید خود تلاش کردند. در میان چالش‌هایی که با آن‌ها روبرو هستند، 36 درصد گفتند که آنها به مشکل در یادگیری نحوه سازماندهی وقت خود اشاره کردند، در حالی که 27 درصد گزارش کردند که با شریک یا دوستان بازنشسته خود ناهماهنگ هستند.

عدم اطمینان و اضطراب پیرامون این انتقال زندگی باعث شده است که برخی به مربیان بازنشستگی روی بیاورند تا به آنها کمک کنند تا با برنامه‌ها و اولویت‌های در حال تغییر سازگار شوند. این مربیان که معمولاً بین 150 تا 300 دلار در ساعت دریافت می کنند، گاهی اوقات سابقه کار اجتماعی یا منابع انسانی دارند، اگرچه برخی دیگر آموزش رسمی ندارند.

«مردم زمان بیشتری را صرف برنامه ریزی یک تعطیلات دو هفته ای می کنند تا یک عمر بازنشستگی. شما به یک برنامه متفکرانه نیاز دارید.

در اینجا سه ​​پیشنهاد از مربیان در مورد اینکه بازنشستگان در این انتقال به کجا می‌روند و چه چیزی به مردم کمک می‌کند تا از فصل بعدی بهترین استفاده را ببرند، آورده شده است:

برای آزمایش وقت بگذارید

نانسی کولامر، مربی بازنشستگی در لانگهورن، پائولو، گفت که اولین سال بازنشستگی را یک سال فاصله در نظر بگیرید. از زمان خود برای کشف علایق جدید، شرکت در دوره ها و آزمایش برنامه خود استفاده کنید.

خانم گفت: «انتظار نداشته باشید که در روز اول یک برنامه کامل داشته باشید. کولامر.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

چه توصیه ای برای افراد در آستانه بازنشستگی دارید؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

از ماه‌های اولیه برای گفتگو با همکاران سابق در مورد فرصت‌های مشاوره، انجام مصاحبه‌های اطلاعاتی با سازمان‌های غیرانتفاعی برای اطلاع از نیازهای داوطلبانه آنها، ارتباط مجدد با دوستان قدیمی یا گرفتن تعطیلات مورد انتظار استفاده کنید.

یکی از خانم مشتریان کولامر چندین کنسرت داوطلبانه و مشاوره را آزمایش کردند که از پیشینه عملیات او استفاده کردند. مشتری در نهایت به این نتیجه رسید که داوطلب شدن برای انجام کاری که قبلاً برای آن پول می گرفت، انجام نمی دهد. در عوض، او نقش داوطلبانه در بیمارستان را پیدا کرد، یک محیط جدید که به او اجازه داد جنبه معنوی خود را بیشتر تمرین کند.

جوئل کولامر، راست، داوطلب می شود که در محوطه حفاظت شده حیات وحش محلی گشت بزند.


عکس:

نانسی کولامر

چیزی که در این مرحله جدید از زندگی تان را برآورده می کنید ممکن است شما را شگفت زده کند. خانم. شوهر کولامر، جوئل کولامر، 66 ساله، مشاور سابق فناوری اطلاعات، در کلاس ها ثبت نام کرد تا به یک طبیعت شناس چیره دست تبدیل شود. او اکنون به طور داوطلبانه در محل حفاظت از حیات وحش محلی گردش می کند و برای یک خبرنامه جامعه مقالاتی درباره طبیعت می نویسد.

صبور باشید، به خودتان فرصت آزمایش بدهید و بدانید که هر سرگرمی نیازی به گسترش ندارد، خانم. کولامر گفت.

او گفت: «برای ایجاد ترکیب مناسبی از فعالیت‌ها، بیشتر از آنچه فکر می‌کنید طول می‌کشد.

مرزها را تعیین کنید

از تعدادی از مشتریانی که مربی بازنشستگی جی اسمیت با آنها کار می کند خواسته شد تا در شغل خود باقی بمانند تا به تیم خود کمک کنند تا با خروج خود سازگار شود. خانم گفت که اغلب این یک راه خوب برای سهولت در دوران بازنشستگی است. اسمیت، یکی از بنیانگذاران Reboot Partners.

برای زمان خود با کارفرمایتان مرزهای مشخصی تعیین کنید. اگر شرکت شما برای کار دو روز در هفته به شما پول می دهد، دو روز در هفته کار کنید. انجام بیش از آنچه در ابتدا توافق شده بود منجر به تاخیر در بازنشستگی و ناامیدی خواهد شد.

مرزها همچنین می توانند با خانواده ها محو شوند.

یکی دیگر از مشتریان خانم اسمیت بازنشسته شد، خانه اش را فروخت و برای دومین مدرک کارشناسی ارشد به مدرسه رفت.

پسرش و خانواده اش اخیراً خانه جدیدی خریده بودند که یک کلبه جداگانه داشت که این مشتری می توانست در آن راحت زندگی کند. پسر و عروس مشتری تصور می کردند که او برای مراقبت از دو فرزند کوچکترشان در حالی که سر کار هستند در دسترس خواهد بود.

او برای مدتی این مسئولیت را بر عهده گرفت، اما از آن پشیمان شد، زیرا زمان کمی برای سایر علایق او باقی نگذاشت. او بعداً بر سر یک برنامه مراقبتی حول برنامه کلاسش مذاکره کرد و تعادلی پیدا کرد که همه را راضی کرد.

خانم می‌گوید: «اجازه ندهید نیازهای دیگران بر نیازهای شما غلبه کند، مگر اینکه انجام این کار برآورده و مطابق با خواسته‌های شما باشد.» اسمیت.

با کسالت مبارزه کنید

رابرت لورا، مربی بازنشسته و بنیانگذار انجمن مربیان بازنشستگی، گفت: مردم تصور می کنند وقتی کار را متوقف کنند، خوشحال تر خواهند شد، اما همیشه اینطور نیست.

او گفت، در حالی که افراد زمان و آزادی به دست می آورند، ممکن است روال، هویت و محرک ذهنی خود را از دست بدهند که جایگزین کردن همه آنها آسان نیست.

بدون برنامه، برخی در نهایت بیشتر روز خود را صرف تماشای تلویزیون یا آنلاین می کنند.

جوآن والدمن، مربی بازنشسته در سن پترزبورگ، گفت: دیگران فکر می‌کنند که در دوران بازنشستگی نباید کاری جز بازی گلف انجام دهند. لویی. پس از آن گلف اساساً برای مدتی به شغل آنها تبدیل می شود، اما پس از آن اغلب احساس بی حوصلگی می کنند.

برای کمک به روشن شدن اینکه چه چیزی باعث می‌شود آنها احساس رضایت بیشتری کنند، او از مشتریان می‌خواهد تا در نظر بگیرند که چه چیزی باعث می‌شود از نحوه گذراندن وقت ارزشمند خود پشیمان نشوند.

برخی از بازنشستگان برای پر کردن زمان یا کاهش احساس انزوا که در طول همه گیری تشدید شده است، به نوشیدن بیش از حد مشروبات الکلی روی می آورند. لورا گفت.

او گفت که آگاهی از این خطرات و جستجوی حمایت قبل از مارپیچ می تواند به معنای تفاوت بین یک بازنشستگی آرام و سالم یا بازنشستگی با شروعی دشوار باشد.

آقای آقای می گوید: قبل از بازنشستگی روی ساختن زندگی ایده آلی کار کنید تا شرایط را کاهش دهید. لورا او گفت، برای مثال، از امروز یک برنامه غذایی سالم را شروع کنید، دوستانی داشته باشید که با آنها در خارج از محل کار معاشرت کنید، و با شرکت در رویدادها قبل از اطلاع رسانی، در اجتماع بمانید.

او گفت: «از کار بازنشسته شوید، نه از زندگی.

به Veronica Dagher در [email protected] بنویسید

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم