بهترین بلیط هواپیما تهران – استانبول

در رفتن– قیمت بلیط هواپیما تهران – استانبول امسال در روزهای پایانی مهرماه حداقل دو میلیون تومان است و این مبلغ توسط شرکت های هواپیمایی آسمان، معراج و آتا شارژ می شود. علاوه بر پروازهای داخلی، آندولوگات که از خطوط هوایی ترکیه محسوب می شود، حداقل قیمت بلیت تهران – استانبول را در روزهای آینده دو میلیون تومان تعیین کرده است. به جز پروازهای اکونومی امکان خرید بلیط درجه یک تهران به استانبول وجود دارد که حداقل در روزهای آینده این پرواز فقط توسط شرکت هواپیمایی امارات انجام می شود و قیمت آن حدود 130 میلیون تومان است.

لطفا فرار کنید، بلیط هواپیما تهران استانبول را از ایرلاین های داخلی بخرید، حداقل دو میلیون تومان قیمت دارد و این بلیط ها توسط شرکت های هواپیمایی آسمان، معراج و آتا فروخته می شود. بلیت پرواز دو میلیونی تهران به استانبول در ایرباس A340 روز جمعه 22 شهریور خواهد بود. این پرواز با ایرباس A320 در روز شنبه 23 اکتبر انجام خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما تهران-استانبول را نیز شرکت هواپیمایی معراج در روز شنبه در حالی دو میلیون تومان اعلام می کند که این پرواز با هواپیمای AB6 انجام می شود. امکان خرید بلیط هواپیما تهران-استانبول از سایر ایرلاین های داخلی مانند ماهان و ایرانایرتور نیز تا پایان ماه امسال وجود دارد.

قیمت بلیط از تهران به استانبول حداقل دو میلیون و 200 هزار تومان است. این بلیط مربوط به پرواز روز جمعه 22 مهر است که مسافران با ایرباس A310 در مدت سه ساعت و 15 دقیقه از تهران به استانبول می روند. خرید بلیط هواپیما تهران – استانبول از ایران ایر نیز حداقل دو میلیون و 450 هزار تومان هزینه دارد. این پرواز روز شنبه 23 مهرماه از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شود و مسافران با هواپیمای AB6 عازم استانبول می شوند.

خرید بلیط هواپیما تهران به استانبول از ایرلاین خارجی برای روزهای پایانی مهرماه حداقل دو میلیون تومان هزینه دارد. این بلیت توسط شرکت Andolojt که از زیرمجموعه های ترکیش ایرلاینز محسوب می شود به فروش می رسد و مبلغ دو میلیون ارزان ترین گزینه خارجی در این مسیر است. این پرواز روز جمعه 22 مهر انجام می شود و البته بلیت آن توسط ترکیش ایرلاینز صادر می شود. پرواز شنبه 23 مهر ماه تهران – استانبول توسط ترکیش ایرلاینز دومین گزینه ارزان خارجی در این مسیر محسوب می شود. مسافران این پرواز با هواپیمای ایرباس A330 از تهران به فرودگاه استانبول در مدت تقریبی سه ساعت – از ساعت 1:20 تا 4:15 بامداد – حرکت خواهند کرد.

خرید بلیط از تهران به استانبول در پروازهای درجه یک می تواند حدود 130 میلیون تومان برای شما هزینه داشته باشد. تنها شرکت هواپیمایی امارات این بلیت را حداقل در روزهای منتهی به مهر به فروش می رساند و مبلغ دقیق آن 132 میلیون و 339 هزار تومان است. مسافران این پرواز ابتدا با بوئینگ 777 از تهران به فرودگاه دبی و پس از سه ساعت و نیم توقف با ایرباس A380 به فرودگاه استانبول خواهند رفت.

همچنین امکان خرید بلیط هواپیما تهران-استانبول از خطوط هوایی قطر و دبی وجود دارد. البته پروازهای متصل به این دو شرکت مانند پروازهای هواپیمایی امارات است. به عنوان مثال ارزان ترین بلیت پرواز تهران-استانبول که توسط فلای دبی به قیمت 11 میلیون و 133 هزار تومان فروخته می شود شامل پرواز تهران- دبی با بوئینگ 737 مکس، توقف 15 ساعته در دبی و سپس پرواز از دبی به استانبول با بوئینگ 737 مکس. یا مثلا ارزان ترین بلیط هواپیما تهران – استانبول از قطر ایرویز 10 میلیون و 980 هزار تومان است که شامل پروازهای تهران – دبی با ایرباس A350 و پروازهای دبی – استانبول با بوئینگ 777 می شود.

انواع بلیط هواپیما تهران استانبول

شرکت

پرواز دوره ای

نوع هواپیما

قیمت کاف

andolozhet

سه ساعت

دو میلیون تومان

آسمان

سه ساعت

ایرباس A340

دو میلیون تومان

پدر

سه ساعت

ایرباس A320

دو میلیون تومان

माराज

سه ساعت

AB6

دو میلیون تومان

سرد

سه ساعت

ایرباس A310

دو میلیون و 200 هزار تومان

ایران ایرتور

سه ساعت

ایرباس A310

دو میلیون و 400 هزار تومان

پرواز دبی

10 ساعت

بوئینگ 737 مکس

13 میلیون و 239 هزار تومان

قطر

10 ساعت

ایرباس A350 و بوئینگ 777

10 میلیون و 980 هزار تومان

امارات

10 ساعت

بوئینگ 777 و ایرباس A380

132 میلیون و 339 هزار تومان

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما