تماشا کنید ستارگان زیر 19 سال هند قهرمانی جام جهانی را با آهنگ & کالا چشما& جشن گرفتند اخبار کریکت

تیم کریکت زنان زیر 19 سال هند قهرمانی خود در جام جهانی را به سبک بالیوود جشن گرفتند، زیرا بازیکنان در حال شیار کردن روی آهنگ معروف “کالا چاشما” دیده شدند. ویدیوی جشن توسط رسانه‌های اجتماعی رسمی شورای بین‌المللی کریکت (ICC) با عنوان «برنده شدن در زمین و خارج از آن» منتشر شده است.

تیم کریکت زیر 19 سال هند با شکست انگلیس در فینال جام جهانی زیر 19 سال T20 در روز یکشنبه (29 ژانویه) در پاچف استروم، تاریخ را ثبت کرد. چیزی که آن را خاص تر می کند این است که این اولین عنوان جهانی در تاریخ کریکت زنان هند است. (بخوانید: مادر قهرمان جام جهانی زیر 19 سال، آرچانا دیوی، ساویتری، “جادوگر” نامیده شد، داستان او را اینجا بخوانید)

فیلم جشن را اینجا ببینید…

پلیس منبع تغذیه بدون وقفه را در دهکده ستاره U-19 برای فینال WC تضمین می کند

خانواده آرچانا دیوی که به طور مکرر برق روستای راتای پوروا اوتار پرادش را قطع می‌کرد، می‌ترسیدند بازی فینال جام جهانی زیر ۱۹ سال زنان در آفریقای جنوبی را از دست بدهند، جایی که این مرد حیله‌گر نقش مهمی در قهرمانی هند داشت.

با این حال، در زمان کوتاه، یک پلیس محلی به کمک خانواده آمد و او یک اینورتر ترتیب داد تا مطمئن شود خانواده دیوی و کل دهکده از فینال جام جهانی بدون وقفه تغذیه می کنند.

حتی قبل از زدن اولین توپ فینال، آرچانا نه تنها ثابت کرده بود که مخالفان با عملکردهای درون زمینی خود اشتباه می کنند، بلکه کل کشور را نیز به خود افتخار کرده بود. طعنه آمیز بود که کسانی که آرکانا را از ادامه بازی منصرف کردند، از جمله کسانی بودند که در خانه کاهگلی او در راتای پوروا، در حدود 100 کیلومتری پایتخت ایالت، جمع شدند تا قبل از برگزاری جشن، بازی را تماشا کنند.

حتی در جریان مسابقه دیروز ما می ترسیدیم که برق قطع شود و نتوانیم خواهرمان را ببینیم. اما وقتی یکی از مقامات پلیس از این موضوع مطلع شد، یک اینورتر و باتری به خانه ما و کل روستای ما فرستاد. روهیت برادر آرچانا گفت: مسابقه را از تلویزیون بیرون از خانه تماشا کردم.

اسپینر، که جدا از گرفتن دو ویکت در فینال، یک شکار هیجان انگیز با یک دست انجام داد، در هر مرحله باید بر موانع غلبه می کرد. پس از مرگ پدرش بر اثر سرطان در سال 2008، مادرش به دلیل اجازه دادن به آرکانا برای بازی کردن این بازی مورد سرزنش قرار گرفت و سپس مارگزیدگی منجر به مرگ برادرش در سال 2017 شد.

Archana در راه تبدیل شدن به یک مجری برجسته در لباس قهرمانی، تمام آن شکست‌ها را پشت سر گذاشت. راهنمایی های ارزشمند مربی کاپیل پاندی و کریکت باز هندی کولدیپ یداو نیز در بالا رفتن رتبه ها راه طولانی را طی کرد. کولدیپ علاوه بر دانش غنی خود در مورد هنر اسپین، هنگامی که با هم در آکادمی پاندی در کانپور تمرین می کردند، در مورد وسایل کریکت نیز به او کمک کرد.

“وقتی آرچانا در سال 2017 نزد من آمد، کاسه اش را درست کردم و در کوتاه ترین زمان به استعداد او پی بردم. او منابع و سقفی برای زندگی در کانپور نداشت و روستای او در 30 کیلومتری کانپور بود و او می توانست. پاندی به PTI گفت: «هر روز نمی آید.

پاندی با یادآوری کار سختی که برای ساخت Archana انجام شد، گفت که با کمک معلمش پونام گوپتا، یک اتاق اجاره ای در JK Colony of Kanpur گرفت.

زمانی که کولدیپ در کانپور بود، با بچه‌ها از جمله آرچانا تمرین می‌کرد و به همه بازیکنان نکات ظریف کریکت را آموزش می‌داد. اوایل آرچانا با سرعت متوسط ​​توپ می‌زد، اما بعداً از او خواستم که خارج از چرخش کاسه کند و سپس او یک بازیکن خوب شد. مربی گفت: خارج از چرخش.

پس از پیروزی هند بر انگلیس در فینال، روستای آرچانا در تحصیلات بنگارمائو با شادی‌هایی همراه بود. مادر ساویتری دیوی و روهیت جشن ها را رهبری کردند و برای هر بازدیدکننده ای “لادوس” توزیع کردند. اگرچه مادرش کاملاً از سهم دخترش در تیم برنده آگاه نیست، او از دیدن آرچانا در صفحه تلویزیون خوشحال شد.

مادر آرچانا روز دوشنبه به PTI گفت: “من چیز زیادی در مورد کریکت نمی دانم، من فقط دخترم را در حال بازی در زمین در تلویزیون دیدم و خوشحالم. من از دیشب “لادوس” را در روستا توزیع می کنم.”

شیورام پدر آرچانا زمانی که او تنها چهار سال داشت درگذشت. در پنج سالگی در دبستان روستا ثبت نام کرد و بعداً در کلاس ششم مدرسه مسکونی کاستوربا گاندی گنجمرادآباد پذیرفته شد.

این معلم آرچانا پونام گوپتا در مدرسه کاستوربا گاندی بود که استعداد نهفته در او را کشف کرد. پس از اتمام کلاس 8، پونام او را به آکادمی Pandey برد. روهیت که چهار سال بزرگتر است، گفت که آرکانا قبل از فینال پیامی روی موبایلش فرستاده بود، “برادر، لطفا از خدا دعا کن که ما امروز برنده شویم” و او به او گفت که وحشت نکن. (با ورودی های PTI)

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما