جواهراتی که مانند گل روی تاک رشد می کنند

تکنیک قرون وسطایی شیشه‌های رنگی برای مدرن‌سازی به تعویق افتاده بود، زمانی که در سال 1893، لویی کامفورت تیفانی شیشه‌های مادی رنگی را معرفی کرد که به تثبیت لامپ‌ها و پنجره‌های او به عنوان نمادهای هنرهای تزئینی آمریکایی کمک کرد. در سال 1902، تیفانی مدیر هنری Tiffany & Co شد، جواهر فروشی که پدرش بیش از شش دهه قبل از آن یکی از آنها را تاسیس کرده بود. اکنون، یکی از مشهورترین وسایل نوری او، لامپ ویستریا – طراحی شده توسط کلارا دریسکول، که رئیس استودیوی تراش شیشه او بود، بیش از دو سال در ساخت یک گردنبند الهام گرفته است. چتر آویزان و درخشانی با شکوفه های بنفش کم رنگ، رنگ های نقاشانه ای از رنگارنگ را با طبیعت گرایی هنر نو ترکیب می کند.

گردنبند Wisteria که در پاییز امسال عرضه شد، بخشی از مجموعه جدید کتاب آبی غنی از گیاهان Tiffany & Co. و یاقوت کبود کار ثبت حجم و رنگ‌آمیزی ظریف گیاه توسط تیمی متشکل از 20 متخصص انجام شد، که از مدل‌های دقیق پرینت سه‌بعدی در موم برای کمک به آنها در پیش‌بینی هر مشکلی استفاده کردند – با توجه به اینکه بیش از 250 سنگ این قطعه بسیار مهم است. بسیاری از اشکال و اندازه های مختلف و برش متناسب با تنظیمات پلاتین ساخته شده به اندازه.

برای نشان دادن رنگ هر گلبرگ، گوهرشناس ارشد این برند، ویکتوریا ویرث رینولدز، 36 کلسدونی تقویت نشده را تهیه کرد که به طور طبیعی در طیف وسیعی از رنگ ها تشکیل می شوند. این سنگ‌های نیمه قیمتی با تقلید از محو شدن ویستریا، از سفید شیری تا گل سرخ نیمه تابستان سایه می‌اندازند و در یاقوت‌های کبود آبی تیره به اوج خود می‌رسند. رینولدز می گوید: «این نقاشی با سنگ های قیمتی است. کلسدونی‌ها – همراه با الماس‌های سفید گلابی شکل که یادآور قطرات شبنم هستند – در سبدهای جداگانه و به هم پیوسته قرار گرفته‌اند تا منعکس کننده یک نژاد واقعی باشند که به این قطعه سیالیت و قابلیت پوشیدن می‌دهد. رینولدز می‌گوید: «امیدواریم که از طریق نسل‌ها منتقل شده باشد. به همان اندازه که روی نیمکت زیباست، وقتی پوشیده می شود، تبدیل به جادو می شود.»

دستیار عکس: کی تبز

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما