جورجیا، میشیگان، TCU و ایالت اوهایو در نیمه نهایی پلی آف هستند

آخر هفته مسابقات قهرمانی کنفرانس فرصتی برای کمیته انتخاب پلی آف فوتبال کالج بود که در مقابل یک بانک تلویزیون در هتلی در گریپیواین، تگزاس مستقر شده بود تا مدعیان قهرمانی ملی را تعیین کنند.

گرجستان به نظر می رسد بخشی از مورد علاقه، بیشتر. میشیگان عمدتاً به نقش رقیب نگاه می کرد. تگزاس کریستین ناقص اما بازی به نظر می رسید. کالیفرنیای جنوبی با مشکل یوتا (و دفاع لینکلن رایلی دیگر) زین شده بود.

اما آلاباما، بازی ثابت این آخر هفته، هیچ جا پیدا نشد. (نه ایالت اوهایو یا تنسی، یا هر یک از دابو سوینی کلمسون در مورد انتخاب کوارتربک خود در این فصل، در این مورد نبود.) ویل اندرسون جونیور، برایس یانگ در تمام زمین پاس نمی داد. یک کوارتربک حریف را وحشت زده نمی کرد و کول اید مک کینستری در برگشت های توپی به سمت بالا حرکت نمی کرد.

این بدان معنا نیست که از جزر و مد زرشکی خبری نبود.

در واقع، نیک سابان، مربی آلاباما، روز شنبه همه جا حضور داشت. در آنجا او در ESPN بود، سپس در فاکس در نیمه بازی قهرمانی Big Ten. به نظر می رسید که CBS به نکات صحبت خود رسیده است – همه این موارد باعث می شود که آلاباما با دو باخت و بدون برد با کیفیت باید در پلی آف این فصل حضور داشته باشد زیرا:

  • آلاباما سه بازی آخر خود را برد. (واشنگتن و تولین هم همینطور.)

  • آلاباما در اواخر فصل از بین نرفت. (همچنین یوتا یا ایالت کانزاس که هر کدام برنده کنفرانس خود شدند، راه اندازی نشدند.)

  • آلاباما پنج بازی در جاده انجام داد. (و دو نفر از آنها را از دست داد.)

  • باخت های آلاباما با آسیب دیدگی یانگ، مدافع این تیم همراه بود. (باخت ایالت اوهایو بدون بهترین گیرنده و دویدن اتفاق افتاد.)

  • آلاباما انتخاب شانس سازان خواهد بود. (و همچنین انتخاب مدیران تلویزیون، کمیسر SEC، مقامات منتخب آلاباما و نه نفر از هر 10 تماس گیرنده در برنامه رادیویی پل فاینبام.)

با این حال، در نهایت، کمیته به آلاباما نگاه کرد و تیمی را دید که به اندازه استدلال‌های سابان ناقص بود و کریمسون تاید را با دو باخت تنها برای دومین بار در 9 فصل تحت قالب پلی‌آف چهار تیمی کنار گذاشت.

همانطور که انتظار می رفت، جورجیا روز یکشنبه پس از اعزام به ایالت لوئیزیانا در صدر جدول قرار گرفت. جورجیا در بازی هلو کاسه ایالت اوهایو را بازی خواهد کرد. میشیگان که شنبه شب با پیروزی مقابل پوردو شکست ناپذیر باقی ماند، با تگزاس کریستین بازی خواهد کرد که تنها باخت فصل خود را شنبه در وقت اضافه مقابل ایالت کانزاس در فیستا بول متحمل شد. هر دو بازی نیمه نهایی برای دسامبر برنامه ریزی شده است. 31.

برندگان برای قهرمانی در ژانویه بازی خواهند کرد. 9 در اینگلوود، کالیفرنیا.

تگزاس کریستین، جایی که جزییات فراموش نمی شود، برای پنهان کردن نگرانی خود پس از باخت روز شنبه کاری انجام نداد. مربی سانی دایکز از شرکت در مسابقه زیبایی با خون آبی ها مانند ایالت اوهایو و آلاباما می ترسید. قورباغه‌های شاخدار در سال 2014 توسط ایالت اوهایو به مقام نهایی رسیدند، زمانی که باکی‌ها ویسکانسین را در بازی عنوان Big Ten نابود کردند و Big 12 بازی قهرمانی نداشت.

دایکز اواخر بعدازظهر شنبه گفت: “امید من این است که وارد مسابقات شویم و فرصتی برای رقابت برای قهرمانی کشور پیدا کنیم.” “ما امروز می خواستیم خودمان این کار را انجام دهیم. ما نمی‌خواستیم کسی این تصمیم را بگیرد.”

به گفته رئیس کمیته پلی آف، بو کوریگان، در نهایت، روشی که TCU در کوارتر چهارم مبارزه کرد و در وقت های اضافه در فاصله چند اینچ از برتری قرار گرفت، به این معنا بود که جایگاه شاخدار قورباغه ها در زمین هرگز مورد تردید نبود.

در مورد جایگاه نهایی، کوریگان گفت که تا حد زیادی به این نتیجه می رسد که ایالت اوهایو یک باخت کمتر و برد بیشتر داشته است – برد آن بر ایالت پن و نوتردام بهتر از پیروزی آلاباما بر تگزاس و می سی سی پی بود.

سابان، اگرچه او تیمی را نام نمی برد که فکر می کرد تیمش باید بپرد، به نظر می رسید کمتر به شاخ قورباغه ها اشاره می کند تا در ایالت اوهایو.

به سختی می توان فهمید که آیا سابان واقعاً با کمیته صحبت می کرد – یا فقط سعی می کرد طرفداران خود را آرام کند، که ممکن است به طور موجه بدخلق باشد که تیمی که تقریباً دومین قهرمانی متوالی فصل گذشته را در یک سال بازسازی به دست آورد، حتی نتوانست از آن خارج شود. SEC West با یک کوارتربک برنده جایزه Heisman و یک دفاع پر ستاره.

نکته‌ای که سابان به آن اشاره کرد، دارای ارزش تاریخی است: شکست در اواخر فصل اغلب پیش‌آگاهی از آنچه در پیش است، است. ممکن است یک استثنا در سال گذشته رخ داده باشد که No. 1 گرجستان در بازی قهرمانی SEC به راحتی توسط آلاباما شکست خورد، 41-24، اما به عنوان شماره 1 به پلی آف راه یافت. تیم 3، میشیگان را در نیمه نهایی با بولدوزر شکست داد و انتقام شکست را از آلاباما در بازی عنوان گرفت.

اما در فصل همه‌گیری 2020، نوتردام توسط کلمسون در بازی قهرمانی ACC منفجر شد و در نیمه‌نهایی با آلاباما برابری نکرد.

در سال 2003، اوکلاهاما توسط ایالت کانزاس در بازی قهرمانی Big 12 با نتیجه 35-7 شکست خورد و در بازی عنوان قهرمانی سری بول، که در یک مبارزه دفاعی به ایالت لوئیزیانا باخت. در آن فصل، USC، که تنها شکستش در وقت های اضافه در کال و کوارتربک بی سابقه اش، آرون راجرز بود، کنار گذاشته شد. هنگامی که تروجان ها به طور قانع کننده ای میشیگان را در کاسه رز شکست دادند، با قرار گرفتن در صدر نظرسنجی آسوشیتدپرس، رای نویسندگان را دریافت کردند.

و در سال 2001، نبراسکا در فینال فصل عادی خود با نتیجه 62 بر 36 توسط کلرادو مغلوب شد، اما در بازی عنوان جای گرفت، جایی که برای میامی همخوانی نداشت. اگرچه اورگان با یک باخت در هر سه نظرسنجی دوم شد، اما به دلیل آسیب دیدن در رتبه‌بندی رایانه‌ای که جزء BCS بود، کنار گذاشته شد.

این برای ایالت اوهایو که دو هفته پیش در خانه مقابل رقیب خود میشیگان شکست خورد و با شکست 45-23 با سرعت 252 یارد تسلیم شد، نوید خوبی ندارد.

اما یک نفر باید با مدافع عنوان قهرمانی، جورجیا، در بازی خانگی در آتلانتا بازی کند، و بنابراین کمیته تصمیم گرفت که باکی ها این کار را انجام دهند.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما