دنور برونکوس کاندولیزا رایس را به گروه مالکیت اضافه کرد

دنور برونکوس روز دوشنبه از اضافه شدن کاندولیزا رایس وزیر امور خارجه سابق به گروه مالکیت جدید تیم خبر داد.

رایس دومین زن سیاهپوستی است که به این گروه ملحق می‌شود، گروهی که عمدتاً از اعضای خانواده‌های والتون و پنر تشکیل شده است که ثروت خود را عمدتاً از طریق سهام خود در والمارت به دست آورده‌اند. این مشارکت قبلاً شامل ملودی هابسون، مدیر اجرایی Ariel Investments و رئیس هیئت مدیره شرکت Starbucks بود.

این گروه در ماه ژوئن به توافقی آزمایشی برای خرید Broncos به قیمت 4.65 میلیارد دلار دست یافت که بیش از دو برابر قیمت رکورد قبلی یک امتیاز NFL است. انتظار می رود این خرید قبل از شروع فصل عادی 2022 تایید شود.

سازمان لیگ این ادعا را رد کرده است.

NFL اقداماتی را برای افزایش تنوع در پست‌های ارشد انجام داده است، از جمله راه‌اندازی در ماه مارس یک کمیته مشورتی شش نفره برای بررسی سیاست‌های خود، و گسترش قانون رونی، دستورالعملی در سراسر لیگ برای افزایش تعداد مصاحبه‌ها برای کاندیداهای مختلف. سرمربیان و پست های ارشد مانند مدیر کل و رئیس تیم.

جیسون رایت اولین رئیس تیم سیاهپوست شد که در سال 2020 توسط فرماندهان واشنگتن استخدام شد. هفته گذشته، لاس وگاس رایدرز ساندرا داگلاس مورگان را به عنوان رئیس تیم استخدام کرد، اولین زن سیاه پوستی که این پست را داشت.

اما افزایش تنوع در بین مالکان لیگ، که اکثرا سفیدپوست هستند، دشوارتر بوده است، زیرا تیم ها به ندرت دست به دست می شوند و قیمت های بالای آنها تعداد خریداران بالقوه را محدود می کند. در ماه فوریه، راجر گودل، کمیسر NFL گفت که امیدوار است مالکیت جدید Broncos شامل یک فرد رنگین پوست باشد. در جلسه سالانه خود در ماه مارس، مالکان لیگ گفتند که اگر گروه‌های مالکیت احتمالی را شامل «افراد مختلفی باشند که سهام قابل‌توجهی در باشگاه داشته باشند و مشارکت با آن داشته باشند، از جمله به عنوان مالک کنترل کننده باشگاه، مورد توجه قرار خواهند گرفت.» “

هابسون و رایس اولین دو زن سیاهپوست هستند که بخشی از یک تیم را دارند، اگرچه هیچ مرد یا زن سیاه پوستی هرگز مالک اصلی یک تیم نبوده است. تنها دو نفر رنگین پوست هستند که اکثریت سهام را در تیم های NFL دارند – شهید خان از جکسونویل جگوارز، که پاکستانی آمریکایی است، و کیم پگولا، مالک آمریکایی کره ای بوفالو بیلز.

چندین تیم دیگر NFL عمدتاً متعلق به زنان هستند، اما در همه این موارد سهام مالکیت آنها از طریق ارث یا ازدواج به دست آمده است.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما