دو قهرمانی در انتظار تیم های نهایی است

کد خبر : 1923447 |
06 اردیبهشت 1402 ساعت 11:19 |
3.2 هزار بازدید |

7
نقطه نظر

دو تیم به فینال لیگ برتر و تیم های جوانان و نوجوانان به فینال لیگ برتر راه یافته اند.

دو قهرمانی در انتظار تیم های نهایی است

به گزارش ورزشی، آکادمی فولاد خوزستان در سال های اخیر بازیکنان مستعد خوزستانی را با کمک مربیان بومی در رده های سنی مختلف شناسایی کرده و سپس با توجه به امکانات نسبتاً مناسب سخت افزاری، نسبت به پرورش و آموزش آنها اقدام کرده و توانسته برنامه ریزی کند. در لیگ های برتر رده های سنی مختلف جوانان به کار گرفته می شوند و از همه مهمتر بازیکنان واقعی را به تیم تزریق می کنند.

از آنجایی که علیرضا منصوریان در راس تیم بزرگسالان بود، نگاه به آکادمی خاص تر شد و به همین دلیل شور و نشاط خاصی در آکادمی چه در بین مربیان و چه در بین بازیکنان وجود داشت که بهتر باشند و برای رسیدن به بزرگسالان بهتر تلاش کنند. تیم . .

حالا دو تیم نونهالان و فوتبال جوانان خوزستان با هدایت میثم سلیمانی و یعقوب سلحشور، دو سرمربی جوان و آیندهو درخوزستان و کیشور به فینال لیگ برتر راه یافتند. دو تیمی که می خواهند با قهرمانی به اهواز برگردند.

1857330

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما