رئیس لالیگا خطاب به وینیسیوس اول خودت را اصلاح کن!

کد خبر : 1939028 |
01 ژوئن 1402 ساعت 04:10 |
45.2K بازدید |

7
نقطه نظر

خاویر طبس، رئیس لالیگا پس از بازی با والنسیا به انتقادات وینیسیوس واکنش نشان داد.

رئیس لالیگا خطاب به وینیسیوس: اول خودت را اصلاح کن!

به گزارش ورزشی، رئال مادرید با یک گل مغلوب والنسیا شد و تماشاگران تیم میزبان با شعارهای نژادپرستانه جو وحشتناکی را مقابل وینیسیوس جونیور ایجاد کردند.

ستاره رئال برزیل که در دقایق پایانی اخراج شد، با انتشار پست و مطلبی از کم توجهی مسئولان لالیگا به انتقاد از موضوع نژادپرستی پرداخت; این انتقاد با واکنش سریع خاویر طبس همراه شد.

رئیس لیگ که از انتقادات وینیسیوس و سایر اعضای تیم رئال مادرید خوشحال نبود، در صفحه جمعی خود نوشت: “ما سعی کردیم توضیح دهیم که لیگ برای مبارزه با نژادپرستی چه کاری می تواند انجام دهد. اما در هیچ یک از جلسات برگزار نشد. که تاریخ خود را مشخص کرده اید، حضور خود را پیدا نکرده اید، قبل از اینکه لالیگا را مورد انتقاد و تهمت قرار دهید، باید خود را آگاه کنید و خود را اصلاح کنید.

وینی جونیور که از واکنش طبس عصبانی شده بود خطاب به او نوشت: من دوستت نیستم که با تو در مورد نژادپرستی صحبت کنم. من قانون و مجازات می خواهم. هشتگ ها هیچ تاثیری روی من ندارند. رئیس لالیگا به جای انتقاد از نژادپرستان، بار دیگر در شبکه های اجتماعی به من حمله کرد. Anha emiєraйte photograph لیگشان ماخدوش شود.”

1878342

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما