راهنمای بیمه سلامت: پیمایش پوشش در 20 سالگی

جورجیا لی هاسی، مدیر اجرایی مدرنیست فایننشال، یک شرکت برنامه‌ریزی در پورتلند، اورژانس، که به مشتریان کمک می‌کند تا تصمیمات مالی متناسب با ارزش‌های مترقی خود را اتخاذ کنند، خاطرنشان کرد که برخی از جوانانی که به‌عنوان پیمانکار یا کارآموز مستقل کار می‌کنند، ممکن است واجد شرایط Medicaid باشند. او گفت که برای جوانان مهم است که در صورت امکان استقلال مالی را هدف قرار دهند.

خانم “اگر امکانات دارید، پوشش مراقبت های بهداشتی خود را دریافت کنید.” هوسی گفت.

گفتگو در مورد تصمیمات مالی مانند بیمه درمانی می تواند باعث ایجاد تنش بین والدین، پدربزرگ و مادربزرگ و فرزندانشان شود، گاهی اوقات به دلیل تفاوت های نسلی. خانم. هاسی گفت که مردم باید در هنگام بروز مسائل حساس بر پرورش درک و همدلی تمرکز کنند.

خانم “آنچه که ما آنقدر که من دوست دارم درباره آن صحبت نمی کنیم، واقعیت های مالی برای جوانان و تغییر انتظارات است.” هوسی گفت. جایی برای شفقت بین نسل ها و درک بین نسل ها وجود دارد.

و یادآوری این نکته کمک می کند که هرکسی نیازهای بهداشتی منحصر به فردی دارد که عاملی برای تصمیم گیری صحیح در مورد بیمه است.

نوآ دامسکی، یکی از بنیانگذاران مشاوران ثروت مارینا در لس آنجلس، می‌گوید: «واقعاً هیچ اندازه‌ای برای همه وجود ندارد، به خصوص وقتی صحبت از چیزی به حساسی مراقبت‌های بهداشتی باشد.

با این حال، یک مکان خوب برای شروع، آموزش واژگان بیمه درمانی است. الکسیس پلیک، که اخیراً از بیمه شدن تحت دو طرح به طور همزمان به تحت پوشش قرار گرفتن تنها با طرح کارفرمایش تبدیل شده است، گفت که برای اولین بار بیمه نامه یک چالش بود – و احساس می کرد گامی به سوی بزرگسالی است.

او گفت: “من واقعاً اکنون برای وسایلم پول می دهم.” “این یک جور دیوانه است.”

خانم. Plicque که در جکسونویل، فلوریدا زندگی می کند، افزود که به والدینش تکیه کرده است تا شرایطی مانند فرانشیزها و پرداخت های مشارکتی را به او آموزش دهند (پرداخت مشارکتی هزینه ای است که شما برای ویزیت پزشک یا عمل پس از بیمه پرداخت می کنید). او گفت: “بسیاری از آن بستگی به این دارد که چقدر می خواهید در ماه بپردازید و برنامه شما چه چیزی را پوشش می دهد و کارفرمای شما چه چیزی به شما می دهد، بنابراین این چیزی نیست که بتوانید فقط در گوگل و خودتان آن را کشف کنید.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم