شام دولتی بایدن اختلافات را در آن سوی دروازه ها نادیده می گیرد

شام دولتی ابزار مفیدی برای تجلیل از فرهنگ رهبر بازدیدکننده است، بنابراین شامگاه پنجشنبه، رئیس جمهور بایدن و بانوی اول، جیل بایدن، مهمانی 400 نفری مملو از پولک، ساری و گل های زعفرانی رنگ را به افتخار نخست وزیر برگزار کردند. نارندرا مودی وزیر هند.

غذاهای لذیذ بدون گوشت و خوراکی‌های شیرین، مانند کیک توت‌فرنگی گل رز و هل، برای خشنود کردن مهمان افتخاری گیاه‌خوار ارائه شد. این دو رهبر با هوشیاری – به معنای واقعی کلمه – در مورد رابطه خود شوخی کردند.

خبر خوب آقای بایدن گفت: «هیچ کدام از ما مشروب نمی خوریم».

آقای با در دست داشتن یک لیوان آب زنجبیل. بایدن در ادامه از «دو ملت بزرگ، دو دوست بزرگ و دو قدرت بزرگ» سخن گفت.

با این حال، تلخی اختلافات سیاسی، چه جهانی و چه داخلی، درست در آن سوی دروازه های کاخ سفید قابل تشخیص بود. در بیرون، معترضان زیر باران ایستاده بودند و تابلوهایی را در انتقاد از آقای آقای برافراشتند. رفتار مودی با گروه های مذهبی. در کاپیتول هیل، جمهوری خواهان مجلس نمایندگان به تازگی به آغاز بررسی احتمال برکناری آقای ترامپ رأی داده بودند. بایدن به خاطر سیاست های مهاجرتی خود از سمت خود برکنار شد. فهرست میهمانان شامل حداقل یک هدف دیگر استیضاح بود: الخاندرو ان. مایورکاس، وزیر امنیت داخلی.

ترکیبی از مخالفان سیاسی و اعضای خانواده بایدن صحنه شامی را به قدری ناهماهنگ به وجود آورد که هیچ مقداری از شیشه به صدا در نمی آمد که جریان های مخفی حزبی را از بین ببرد.

با این حال، دو جمهوری‌خواه برجسته در کاخ سفید ظاهر شدند و به آنها اشاره کردند که دستکش‌های بوکس خود را برای چند ساعت کنار می‌گذارند تا از شام دولتی لذت ببرند، که ممکن است تنها دعوت اجتماعی باقی‌مانده در واشنگتن باشد که هنوز همه می‌خواهند، محکومیت‌های سیاسی لعنت شود.

کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از کالیفرنیا و استیو اسکالیز، نماینده لوئیزیانا، واقعاً نمی‌خواستند درباره سیاست صحبت کنند. آقای. مک کارتی، در مورد دسیسه های سیاسی که به نظر می رسید برای این مناسبت خاموش شده بود، پرسید، اشاره کرد که او عروسش را به این مراسم آورده است – او به جمع خبرنگاران با صراحت گفت: “نوبت من بود”. تاکتیکی شبیه به همان تاکتیکی که او هنگام بردن مادرش به شام ​​دولتی به افتخار امانوئل مکرون فرانسوی در زمستان گذشته به کار گرفت.

سناتور چاک شومر، رهبر اکثریت دموکرات، نیز تمایلی به صحبت در مورد مسائل سیاسی نداشت و خبرنگاران را به سمت عروسش، الیزابت هدایت می کرد. آقای. شومر با رئیس جمهور و بانوی اول سر میز سر میز نشست، و همچنین رالف لورن، طراح مد، که دکتر Dr. لباس مجلسی سبز پولک دار بایدن.

سناتور جو مانچین سوم، یک میانه رو که اغلب خار قانونگذاری در چشم حزبش است، با لبخندی بر بازوی همسرش قدم زد.

آقای. اسکالیس که قبلاً دعوت نامه ای برای شام ماکرون به دست آورده بود، به صورت انفرادی در آن شرکت کرد و تنها گفت که با توجه به لیست مهمانان، انتظار یک “شام جالب” را دارد.

اشاره او به حضور مریک گارلند، دادستان کل و هانتر بایدن، پسر رئیس جمهور بود که دو روز پیش از آن اشاره کرد که به دو جنایت مالیاتی بزهکاری اعتراف کرده و برای اجتناب از پیگرد قانونی به اتهام اسلحه به توافقی دست خواهد یافت. آقای جوانتر بایدن به کلی از خبرنگاران دوری کرد و درست قبل از آقای بزرگتر با واگن برقی به چادر رسید. بایدن نان تست کرد. برادر رئیس جمهور، جیمز، که معاملات تجاری خارج از کشور را دنبال کرده و یکی دیگر از اهداف کمیته نظارت مجلس نمایندگان به رهبری جمهوریخواهان است، نیز از دوربین ها دور شد.

اشلی بایدن، دختر رئیس‌جمهور، با پولک‌های پولک‌های خود غوغا می‌کرد و از پاسخ دادن به سؤالات درباره اینکه چه کسی لباس او را طراحی کرده بود، خودداری کرد. وزارت دادگستری در حال تحقیق در مورد سرقت دفتر خاطراتی است که او در دوران نقاهت از اعتیاد داشت توسط عوامل محافظه کار.

آقای. گارلند نیز از خبرنگاران اجتناب کرد. در طول شام، آقای گارلند از آقای جوان دور ماند. بایدن که در میان مهمانان پخش می شد، با بیل نلسون، سناتور سابق و مدیر فعلی ناسا، خندید و صحبت کرد.

شاید هیچ کس به اندازه نانسی پلوسی، رئیس پیشین مجلس نمایندگان، که با همسرش پل وارد شد، ارتباط بین چند ساعت مهمانی بی‌ضرر و اختلافات حزبی را که در بیرون ایجاد می‌شد، نشان نداد. آقای 83 ساله پلوسی پاییز گذشته در خانه خود در سانفرانسیسکو توسط مردی که از تئوری های توطئه راست افراطی حمایت می کرد با چکش مورد حمله قرار گرفت. آقای. پلوسی که ماه ها در انظار عمومی کلاه بر سر می گذاشت، این بار موهای خاکستری خود را نشان داد و گفت که احساس “عالی” دارد.

در این ازدحام، به نظر می‌رسید که سرعت قدم‌ها مستقیماً با علاقه نسبی هر دعوت‌کننده به صحبت با خبرنگاران ارتباط دارد. رو خانا، نماینده دموکرات کالیفرنیا و یکی از قانونگذارانی که از آقای. مودی در اوایل روز سخنرانی خود را در کنگره ایراد کرد و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از اظهارات نخست وزیر در مورد حقوق بشر راضی است یا خیر پاسخ داد: “من فکر می کردم خیلی خوب بود که او در مورد تجلیل از همه ادیان صحبت کرد.” خنا قبل از رفتن به چادر گفت.

برخلاف شام‌های قبلی، این رویداد با قدرت افراد مشهور کم بود، اما چندین چهره با نفوذ هندی و هندی آمریکایی، از جمله ایندرا نویی، مدیر اجرایی سابق پپسی، این رویداد را کاهش دادند. موکش آمبانی، میلیاردر و بشردوست؛ و ویمال کاپور، مدیر اجرایی هانیول.

در غیر این صورت، به نظر می‌رسد که فهرست میهمانان متحدان سیاسی، چند دشمن تحریک‌آمیز و کمک‌کننده‌های پولدار را در اولویت قرار داده است. کمپین بایدن برای انتخاب مجدد تندتر می شود. تیم کوک از اپل و جان مورگان، یک اهدا کننده مستقر در فلوریدا در این مراسم شرکت کردند. جیمز مرداک، پسر روپرت مرداک نیز در این مراسم حضور داشت. آقای جوانتر مرداک میزبان جمع آوری کمک مالی برای آقای. بایدن اکتبر گذشته

از جاشوا بل، نوازنده ویولن که قرار بود در طول شام اجرا کند، از او پرسیده شد که نظرش در مورد Mr. مودی. او قبل از اینکه یک دستیار نظامی او را به داخل بکشد، گفت: “من سعی می کنم از سیاست دوری کنم، اما موسیقی هندی را دوست دارم.”

در پایان شام، نخست وزیر یکی از معدود مهمانانی بود که علنا ​​وارد سیاست شده بود.

آقای “شما آرام صحبت می کنید.” مودی به رئیس جمهور گفت: “اما وقتی نوبت به عمل می رسد، شما بسیار قوی هستید.”

داگ میلز گزارش کمک کرد

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما