قیمت گلکسی زد فلیپ 5 به بیرون درز کرد

زمان زیادی تا شروع رویداد بعدی سامسونگ باقی نمانده است، جایی که منتظر معرفی محصولات جدید این غول فناوری کره جنوبی مانند گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 هستیم.

در هفته های اخیر مشخصات و ویژگی های بسیاری از گلکسی زد فلیپ 5 فاش شده است و امروز قیمت احتمالی این دستگاه نیز فاش شد که نشان دهنده جهش قابل توجهی نسبت به برچسب قیمت گلکسی زد فلیپ 4 است. به گفته GSMArena، گوشی جدید تاشو سامسونگ 128 گیگابایتی با رم 8 گیگابایتی احتمالاً با قیمت 1299 یورو عرضه خواهد شد.

در مقایسه، نسخه 128 گیگابایتی گلکسی زد فلیپ 4 با 8 گیگابایت رم با قیمت 1099 یورو به فروش رسید، بنابراین به احتمال زیاد نسل جدید این محصول با افزایش قیمت حدود 20 درصدی مواجه خواهد شد. البته این احتمال وجود دارد که قیمت این دستگاه در سایر بازارها به دلیل قیمت ها و مالیات های متفاوت در کشورهای مختلف کمتر یا بیشتر شود که البته این تغییرات حداکثر 30 تا 40 یورو خواهد بود.

ضمناً اگر اطلاعات به دست آمده از قیمت گلکسی زد فلیپ 5 صحت داشته باشد، این محصول نسبت به نسل قبلی خود گرانتر خواهد بود. بر اساس شایعات و گزارش های اخیر، گوشی تاشو جدید سامسونگ از نمایشگر خارجی بزرگ تری نسبت به مدل سال گذشته استفاده خواهد کرد و علاوه بر این، سیستم لولای جدید، شکاف موجود در نسخه فعلی را برطرف خواهد کرد.

با این حال شایعات مربوط به گلکسی زد فلیپ 5 هنوز به صورت رسمی تایید نشده است، بنابراین ممکن است در روزهای آینده شاهد گزارش های دیگری از قیمت این محصول باشیم.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما