لوری والو دیبل به جرم قتل مجرم شناخته شد

بازرسان به دنبال بقایای انسانی در اقامتگاه چاد دیبل در سالم، آیداهو، در 9 ژوئن 2020 هستند.
محققان در 9 ژوئن 2020 به دنبال بقایای انسانی در اقامتگاه چاد دیبل در سالم، آیداهو هستند. John Roark/The Idaho Post-Register/AP/FILE

در طی اظهارات افتتاحیه دادگاه لوری والو دیبل در آوریل، دادستان توضیح داد که چگونه بقایای جسد دختر نوجوانش تایلی رایان پیدا شد:

به گزارش ایست آیداهو نیوز، لیندسی بلیک، دادستان شهرستان فرمونت گفت: “شما خواهید شنید که آن را توده ای از استخوان و بافت توصیف می کنند. این چیزی است که از این زن جوان زیبا باقی مانده است. دختر متهم.”

به گفته بلیک، جسد جاشوا “جی جی” والو 7 ساله در یک کیسه پلاستیکی پیچیده شده بود.

کی وودکاک، مادربزرگ جی جی والو، اولین شاهدی بود که در جریان محاکمه قرار گرفت و شهادت داد که تماس‌های تلفنی منظم او با نوه‌اش پس از مرگ چارلز والو، همسر سابق والو دیبل، قطع شده است.

مادربزرگ گفت آخرین مکالمه ای که با جی جی داشت در 10 آگوست 2019 بود، زمانی که در طی یک تماس کوتاه که کمتر از یک دقیقه طول کشید با او صحبت کرد. او گفت که در چند ماه آینده تلاش کرده تا با نوه اش تماس بگیرد، اما هیچ پاسخی از والو دیبل دریافت نکرد.

ناپدید شدن این کودکان پس از اینکه والو دیبل و همسرش چاد والو، به طور ناگهانی آیداهو را ترک کردند، پس از بازجویی پلیس در مورد محل اختفای تایلی و جی جی و در مورد مرگ اخیر همسر اول دیبل، تامی دیبل، در اکتبر 2019، خبر ملی شد.

جزئیات بیشتر: کارآگاه پلیس رکسبورگ، ری هرموسیلو، که در آگوست 2020 در جلسه مقدماتی دیبل شهادت داد، گفت که جی جی در یک کیسه پلاستیکی مشکی با لباس خواب قرمز و جوراب سیاه و با یک پتوی سفید و آبی بالای سرش دفن شده است.

هرموسیلو گفت که او “چند لایه نوار چسب” را مشاهده کرده است که دور سر پسرک از چانه تا پیشانی او پیچیده شده است.

هرموسیلو در دادگاه گفت، جی جی همچنین روی آرنج، بازوها و دست‌هایش نوار چسب بسته بود و مچ‌ها و مچ پاهایش با نوار بسته شده بود.

هر دو Vallow Daybell و Daybell اعتراف به بی گناهی کرده اند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما