لوگوی جدید Nobitix رونمایی شد

از این پس کاربران پلتفرم تبادل توکن نوبیتکس، این برند را با لوگوی جدید که در تمامی قسمت های پلتفرم نیز اعمال شده است، مشاهده خواهند کرد. نوبیتکس به دنبال نمادهای این صنعت بوده است تا نشانی از پویایی آن را در لوگوی جدید خود داشته باشد.

NOBITX در سال 1396 به عنوان یک برند فناورانه و با هدف تسهیل خرید و فروش کد برای کاربران ایرانی با جمعیت کم و جوان راه اندازی شد. گروه چهار نفری فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کیشور که با گذشت زمان رشد کرده و اکنون به بیش از 270 نفر رسیده است و اعتماد بیش از چهار و نیم میلیون کاربر ایرانی را به خود جلب کرده است.

صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال هر روز دستخوش تحولات جدیدی می شود و مخاطبان انتظار دارند یک پلت فرم مبادله ارزهای دیجیتال همیشه پویا و به روز باشد.

اکنون در پنجمین سال تاسیس نوبیتکس و در آستانه ورود به ششمین سال فعالیت، این برند با چهره ای جدید در کنار کاربران بازار خواهد بود. چهره هایی که پویایی و سرعت این مجموعه را نشان می دهند و با وجود پیچیدگی صنعت بلاک چین، این پلتفرم رابط کاربری ساده و کاربردی دارد.

لوگوی نوبیتس مدرن
لوگوی نوبیتس مدرن

سرعت تغییرات در بازار ارزهای رمزپایه و صنعت بلاک چین به قدری بالاست که متخصصان این حوزه باید همیشه همگام با این تغییرات حرکت کنند تا با دانش و فناوری روز دنیا همگام شوند.

نوبیتکس به دنبال نمادهای این صنعت مانند گره های بلاک چین و گرایش های موجود در بازار ارزهای رمزنگاری شده است تا نشانه ای از پویایی این صنعت در لوگوی جدید خود داشته باشد.

لوگوی نوبیتس مدرن

ویدئوی رونمایی از لوگوی جدید Nobitex را در زیر مشاهده می کنید:

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما