محیط بیجلانی با ساخت بهترین رویدادها، بازی شبانه را رهبری می کند اخبار

دهلی نو: وقتی خورشید از قبل غروب کرده است و هنوز نمی توانید آن را یک روز بنامید چه می کنید؟ خوب، شما بهترین لباس شب خود را می پوشید، خانه خود را ترک می کنید و با موسیقی پر جنب و جوش، هاله ای پر جنب و جوش و جمعیت زیادی به محل می روید. در حالی که ما ترجیح می دهیم تعطیلات آخر هفته خود را با داشتن زندگی شبانه قوی حفظ کنیم، افرادی مانند محیط بیجلانی اطمینان حاصل می کنند که بهترین ها را دریافت می کنیم! او کسی است که با مدیریت برخی از بهترین رویدادها در سراسر کشور، به زندگی هزاران نفر هیجان و نشاط می افزاید. اما چگونه؟

Mohit Bijlani مالک شرکت پیشرو به نام Team Innovation است که برای ایجاد رویدادهای زنده برجسته، شب های مهمانی و غیره مورد احترام است. تا به امروز، این شرکت برخی از خیره کننده ترین نمایش ها را در سطح ملی و بین المللی انجام داده است، از جمله تور شامپاین کینگ، تور AP Dhillon’s The Takeover Tour، DJ Chetas’ India Tour و بسیاری دیگر. Mohit اکنون تور هند Dollar Sign و DJ Chetas XYLOBANDS India Tour را اعلام کرده است.

نه تنها دی جی ها، هنرمندان پاپ، یا رپرهای برجسته، بلکه محیط بیجلانی برنامه های زنده روح نوازی را نیز با حضور Anuv Jain، Jubin Nautiyal، Anuv Jain، Armaan Malik، Madur Sharma، Ali Zafar (نمایش دبی) و بسیاری دیگر ارائه کرده است. ناگفته نماند که نوآوری تیم محیط بیجلانی در دنیای رویدادها و سرگرمی ها موج می زند.

به طور مشابه، او همچنین بر Hammerzz Open Air نظارت می کند، که یکی از بهترین مکان های مهمانی در گوا با موسیقی خروشان، محیطی متحرک و غذای خوب است. محیط بیجلانی همچنین Wink Entertainment را اداره می کند که یکی از بهترین آژانس های فروش بلیط است و در حال حاضر شریک فروش بلیط برای تور آینده مارتین گاریکس در هند است. آنها همچنین شریک فروش بلیط آفلاین هند برای بهترین جشنواره موسیقی جهان، Tomorrowland، در سال 2020 بودند.

محیط بیجلانی در مورد زندگی شبانه و نوازندگان صحبت کرد، همچنین کتاب استعداد من را راه اندازی کرد، که یک مقصد برای رزرو هر هنرمند برای رویدادهای شرکتی، خصوصی و باشگاهی شما است. این کارآفرین همچنین به خدمات برنامه ریزی عروسی مشغول است، زیرا او مالک Evermore Wedding است.

محیط بیجلانی یک کارآفرین موفق است و این واقعیت که شرکت های او بر بازار حاکم هستند گواه آن است. او همچنین جایزه کارآفرین جوان نمادین را توسط Times Hospitality Icons 2022، گوا دریافت کرد. شرکت های مورد توجه او به طور مداوم مشتریان و مشتریان خود را راضی کرده اند. اشتیاق این کارآفرین به زندگی شبانه و موسیقی، او را به طرز تاسف باری به مسیر موفقیتی عظیم سوق داده است. او به زندگی کامل اعتقاد دارد و به کاری که انجام می دهد علاقه مند است.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما