مردم در حال بازگشت به مهمانی های تعطیلات هستند – با آزمایش کووید

او گفت: “روش فکر کردن به آن این است که کاهش خطر تجمعی است” و افزود: “متاسفانه نمی‌توانیم خطر را به صفر برسانیم، اما می‌توانیم با واکسن، ماسک و اگر مردم نخواهند آن را به طور قابل توجهی کاهش دهیم. ماسک بپوشید و از آنها بخواهید قبل از جمع شدن یک آزمایش سریع انجام دهند.”

یکی دیگر از اقدامات احتیاطی ایمنی که پرتاب کنندگان مهمانی اتخاذ می کنند: پایین آوردن لیست مهمانان، اقدامی دردناک برای بسیاری.

در نوامبر، José Xicohténcatl، یک متخصص روابط عمومی در هانتینگتون بیچ، کالیفرنیا، که توسط Pepe خوانده می‌شود، شروع به برنامه‌ریزی یک شرکت بزرگ با لیست 100 نفری میهمان کرد. اما پس از آن موارد کووید در کالیفرنیا شروع به صعود کردند.

این شرکت تصمیم گرفت مهمانی را به فضای بیرونی با بخاری منتقل کند و حضور را فقط به کارمندان محدود کند – بدون مشتری و بدون افراد اضافی. آقای. Xicohténcatl از مهمانان خواسته است که مدرک واکسیناسیون و تقویت کننده یا آزمایش منفی انجام شده در 48 ساعت گذشته را نشان دهند.

اولویت او اطمینان از این است که کارکنان احساس راحتی و امنیت کنند. Xicohténcatl گفت.

او گفت: «یکی از کارهایی که امسال باید انجام می‌دادیم این بود که مطمئن شویم دست‌کم مقداری زمان حضور داشته باشیم»، و افزود که وقتی دوباره موارد افزایش یافت، احساس می‌کردیم «گرینچ کریسمس را دزدیده است».

ما دیگر نمی توانیم مانند سال 2019 بیرون بیاییم و جشن بگیریم. Xicohténcatl گفت.

Newsday، روزنامه لانگ آیلند، زمانی که موارد کووید در منطقه افزایش یافت، یک مهمانی در اتاق خبر را قطع کرد. این مهمانی که برای اواسط دسامبر برنامه ریزی شده بود، شامل یک قرعه کشی زشت ژاکت در تعطیلات، یک مسابقه ساختن آدم برفی، یک غرفه عکس و حضور اسکوپ، طلسم روزنامه بود.

کیم گرابینا-کومو، سخنگوی Newsday، گفت که این مهمانی لغو شد زیرا «سلامت و ایمنی کارمندان ما همیشه اولویت ما بوده است. 1 اولویت.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم