مرگ و میر ناشی از الکل جان آمریکایی های در سن کار را می گیرد

الکل عامل اصلی مرگ و میر قابل پیشگیری در ایالات متحده است، اما اغلب توسط تنباکو یا مواد افیونی تحت الشعاع قرار می گیرد. و اثرات آن بر سلامت آمریکایی ها در حال افزایش است. تقریباً یک دهه پیش، مطالعه مشابهی نشان داد که از هر 10 مرگ افراد در سن کار، یک مورد به دلیل مصرف الکل بوده است، اگرچه محققان روش شناسی را تغییر داده اند، بنابراین مقایسه کامل سیب با سیب امکان پذیر نیست.

کاترین کیز، استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا که در آخرین مطالعه شرکت نداشت، گفت که تصویر واضحی از این مشکل ترسیم می کند. او گفت: «آنجا که علم باید برود، این است که ما در مورد آن چه کنیم؟»

او دیدگاه امیدوارکننده‌ای نسبت به تغییرات اثرات الکل داشت که این مطالعه در سراسر ایالت‌ها پیدا کرد. در می سی سی پی، الکل 9.3 درصد از مرگ و میر در سن کار را تشکیل می دهد، در حالی که در نیومکزیکو، 21.7 درصد، از جمله یک مورد از هر سه مرگ افراد 20 تا 34 ساله، که دکتر Dr. کییز آن را “وحشتناک” نامید.

اما او گفت که این تفاوت‌ها همچنین نشان‌دهنده نقش عمیقی است که محیط اطراف در عادات نوشیدن هر فرد دارد. او گفت که این نشان می‌دهد که جوامعی که بیشترین آسیب را دیده‌اند ممکن است بتوانند از دیگران در جایی که نوشیدن الکل خطرناک‌تر است بیاموزند.

کارشناسان می گویند فرصت کافی برای بهبود دسترسی به خدمات درمانی وجود دارد. میلیون‌ها آمریکایی با اختلالات مصرف الکل دست و پنجه نرم می‌کنند، اما پزشکان آنها معمولاً به آنها توصیه نمی‌کنند که مصرف بیش از حد را کاهش دهند یا داروهایی را به آنها پیشنهاد نمی‌کنند که میل شدید را کاهش دهند.

دکتر. اسر گفت که سیاست گذاران باید اقداماتی را برای ایمن تر کردن جوامع خود انجام دهند. او گفت: «استراتژی‌های مبتنی بر شواهد وجود دارند و کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. گروه ویژه خدمات پیشگیرانه جامعه CDC اقداماتی را توصیه می کند، از جمله افزایش مالیات الکل و تنظیم تعداد و تمرکز کسب و کارهایی که الکل می فروشند.

سال گذشته، کنگره به طور دائم نرخ مالیات فدرال الکل را کاهش داد و مالیات الکل ایالتی به طور کلی با تورم سازگاری نداشت. اما در برخی از ایالت های آسیب دیده، مدافعان شروع به عقب نشینی کرده اند. در اورگان، کمپینی برای افزایش مالیات الکل وجود داشت، و قانونگذاران در نیومکزیکو اخیرا جلساتی را در مورد این کار برگزار کردند.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما