مشکلات همه گیر باعث شد تا Met Opera به Endowment ضربه بزند و کارهای جدید را در آغوش بگیرد

اپرای متروپولیتن که به شدت از کمبود نقدینگی و فروش کم بلیت‌ها در تلاش برای جذب مخاطبان در بحبوحه همه‌گیری کرونا آسیب دیده است، روز دوشنبه اعلام کرد که تا 30 میلیون دلار از موقوفه خود برداشت می‌کند، اجراهای کمتری را در فصل آینده اجرا می‌کند و استقبال از آثار معاصر را تسریع می‌کند. ، که در یک تغییر، فروش بیشتری نسبت به آثار کلاسیک داشته است.

حرکت‌های مالی و هنری چشمگیر نشان می‌دهد که تا چه حد این بیماری همه‌گیر و پیامدهای آن، Met، شرکت برتر اپرا در ایالات متحده را تحت تأثیر قرار می‌دهد، و در شرایطی که بسیاری از مؤسسات هنرهای نمایشی دیگر با فشارهای مشابهی مواجه هستند، ادامه می‌یابد.

پیتر گلب، مدیر کل Met می گوید: «چالش ها بیشتر از همیشه هستند. “تنها راه رو به جلو، اختراع مجدد است.”

سازمان‌های غیرانتفاعی سعی می‌کنند تنها به‌عنوان آخرین راه چاره در سرمایه‌های خود غوطه‌ور شوند، زیرا قرار است این وجوه در طول زمان رشد کنند و در عین حال منبع ثابتی از درآمد سرمایه‌گذاری را تولید کنند. موقوفه Met که 306 میلیون دلار ارزش داشت، قبلاً برای مؤسسه ای به اندازه آن کوچک در نظر گرفته می شد. در این فصل، برای تامین هزینه‌های عملیاتی، برای کمک به جبران فروش ضعیف بلیت و کمبود نقدینگی که به دلیل عدم تمایل برخی از خیرین به تسریع هدایای تعهد شده در بحبوحه رکود بازار سهام، پدیدار شد، به وقف روی آورده است. با تحقق هدایای نقدی بیشتر، شرکت امیدوار است که وقف را دوباره پر کند.

برای کاهش بیشتر هزینه ها، این شرکت که 215 اجرا در این فصل اجرا می کند، در نظر دارد تعداد اجراهای فصل آینده را نزدیک به 10 درصد کاهش دهد.

تصمیم Met برای روی صحنه بردن اپراهای معاصر به میزان قابل توجهی برای این شرکت که عمدتاً از کارهای جدیدتر برای چندین دهه اجتناب می کرد، اجتناب می کرد زیرا به نظر می رسید که مخاطبان محافظه کار آن اسب های جنگی مانند “La Bohème” پوچینی، “آیدا” وردی و “کارمن” بیزه را ترجیح می دهند. “

اما همانطور که Met در سال‌های اخیر کارهای جدید بیشتری را روی صحنه برد، پویایی آن شروع به تغییر کرده است، تغییری که از زمان همه‌گیری آشکارتر شده است: در حالی که حضور عموماً کم‌خون بوده است، آثار معاصر از جمله «آتش خفه کن در استخوان‌های من» ترنس بلانچارد ماندگار شدند. فصل و «ساعت‌ها» کوین پاتس در این فصل، انبوه فروشندگان را به خود جلب کرد. (برعکس، «دون کارلو» وردی، این ماه با حضور 40 درصدی به اکران خود پایان داد.)

از این به بعد آقای گلب گفت، Met هر فصل را با تولید جدیدی از یک اثر معاصر افتتاح می کند.

سال آینده با اولین نمایش کمپانی جیک هگی «مرد مرده راه می‌رود» آغاز می‌شود و در این فصل اولین اجرای آنتونی دیویس «X: The Life and Times of Malcolm X» خواهد بود. «Florencia en el Amazonas» ساخته دنیل کاتان و یک تولید صحنه‌ای از «ال نینو» جان آدامز. و آقای گلب گفت که Met در حال تنظیم مجدد فصل آینده برای بازگرداندن «آتش خاموش در استخوان‌های من» و «ساعت‌ها» است که سه دیوای آن، رنه فلمینگ، جویس دیدوناتو و کلی اوهارا دوباره نقش‌های خود را ایفا می‌کنند.

Yannick Nézet-Séguin، مدیر موسیقی Met می‌گوید: «اپرا باید بازتاب دورانی باشد که ما در آن هستیم. این وظیفه ماست که آثار جدیدی تولید کنیم تا مردم بتوانند خود و واقعیت هایشان را در صحنه ما بشناسند.»

آقای. گلب گفت که تغییر استراتژی شرکت تا حدی امکان پذیر است زیرا ستاره های بزرگ به طور فزاینده ای به اجرای موسیقی توسط آهنگسازان زنده علاقه مند هستند. او گفت: «این یک تغییر بزرگ از نظر خود خوانندگان اپرا است، استقبال از کارهای جدید و درک اینکه این آینده است.

Met از زمانی که انریکو کاروسو بر صحنه خود حکومت می کرد، بسیاری از برجسته ترین خوانندگان آن روز را جذب کرده است، و اولین نمایش جهانی چند اپرای پوچینی و اولین نمایش آمریکایی آثار ریچارد اشتراوس و واگنر را به نمایش گذاشت. سال گذشته پس از تعطیلی طولانی مدت بیماری همه گیر، که 150 میلیون دلار درآمد پیش بینی شده برای آن هزینه داشت، پیروزمندانه بازگشت. تماشاگران برگشته بودند، هرچند هنوز عقب مانده بودند. کمک های مالی بالا بود. و عزم کل شرکت، از جمله هنرمندان و دست اندرکاران صحنه و پیشوایانش، کاملاً به نمایش گذاشته شد: حتی زمانی که Omicron بسیاری از سینماها را در فصل گذشته تعطیل کرد، Met هرگز پرده ای را از دست نداد.

با این حال، تا تابستان، این شرکت که بودجه سالانه 312 میلیون دلاری دارد و آن را به بزرگترین سازمان هنرهای نمایشی در ایالات متحده تبدیل می کند، فشارهای ناشی از همه گیری را شدیدتر احساس کرد.

درآمد بلیت‌های فصل گذشته ناشی از اجراهای حضوری و نمایش‌های سینمایی Met’s Live در سینمای HD بیش از 40 میلیون دلار در مقایسه با قبل از همه‌گیری کاهش یافت. حضور با حقوق در سالن اپرا از 73 درصد به 61 درصد کاهش یافته است. اهداکنندگان برای پر کردن بخش اعظم کمبود وارد عمل شده‌اند: در طول همه‌گیری، آنها بیش از 150 میلیون دلار بودجه اضافی برای اضطرار اختصاص داده‌اند. اما در میان رکود بازار، برخی برای تحویل سریع آن هدایا مردد بودند.

«وقتی اقتصاد بلرزد، کمک‌کنندگان بزرگ نیز همراه با آن می‌لرزند». گلب گفت.

این شرکت در روزهای اولیه شیوع همه‌گیری، حتی مانند بسیاری از شرکت‌ها و ارکسترهای اپرا که در حال مبارزه بودند، از غوطه‌ور شدن در موقوفه خود اجتناب کرده بود، تا حدی به این دلیل که گام دردناک مرخصی کارگران، از جمله ارکستر و گروه کر خود را بدون دستمزد برداشته بود. اما اکنون 23 میلیون دلار از موقوفه خود برداشت کرده است و می تواند هفت میلیون دیگر را نیز برداشت کند.

حمله سایبری اخیر که باعث شد وب سایت و باکس آفیس Met به مدت 9 روز نتوانند بلیط های جدید بفروشند، بر مشکلات این شرکت افزوده است.

اما از آنجایی که کمک‌های خصوصی بیشتری وارد می‌شود – در ابتدای سال جدید، شرکت انتظار دارد 36 میلیون دلار بیشتر از کمک‌های عادی خود دریافت کند – امیدوار است تا قبل از پایان سال مالی، در پایان سال مالی، وقف را دوباره پر کند. جولای. مشخص نیست که آیا این امکان پذیر خواهد بود یا خیر.

تصمیم Met برای روی آوردن به وقف خود، برخی از کارهایی را که در سال‌های اخیر برای بازسازی آن انجام داده است، خنثی می‌کند. چند سال پیش، این شرکت اعلام کرد که اقدام به جمع آوری سرمایه برای دوبرابر کردن وقف کرده است و اقداماتی را برای کاهش مبلغی که هر سال از آن برداشت می کند، از 8 درصد به 5 درصد از ارزش آن کاهش می دهد.

Met تنها نیست که بیرون آمدن از همه‌گیری را دشوار می‌بیند.

اپرای پورتلند در اورگان، که با کاهش طولانی مدت در فروش بلیت دست و پنجه نرم می کند، کارکنان خود را کاهش داده و تعداد اپراهایی را که در هر فصل اجرا می کند به نصف کاهش داده است از شش اپرا قبل از همه گیری. سو دیکسون، مدیر کل این شرکت، که گفت که این کاهش ها در کوتاه مدت ضروری است اما به توانایی شرکت برای رشد مجدد آسیب می رساند، گفت: “وضعیتی که در حال حاضر با پورتلند اپرا مواجه است، منحصر به فرد نیست، اما هنوز یک بحران است.”

ارکستر فیلادلفیا پاییز امسال شاهد حضور دستمزدها در حدود 47 درصد بوده است که از حدود 66 درصد قبل از همه گیری کاهش یافته است، اگرچه افزایش اخیر در فروش باعث خوش بینی شده است. ماتیاس تارنوپولسکی، رئیس و مدیر اجرایی ارکستر و مرکز کیمل، می‌گوید: «بسیاری از مردم به این عادت بازگشته‌اند. ما باید به آنها یادآوری کنیم که این نه تنها یک تجربه زیبا و فوق العاده و خاص است، بلکه آسان و کم هزینه است.»

گروه رقص معاصر دیتون، گروهی در اوهایو، نمایش های تعطیلات خود را در این ماه به دلیل تقاضای کم و افزایش هزینه های تولید لغو کرد. و فیلی پاپس، یک ارکستر 43 ساله، با اشاره به افزایش بدهی ها و کاهش شدید اشتراک در طول همه گیری همه گیر، اعلام کرده است که قصد دارد در سال آینده منحل شود.

چشم انداز رکود اقتصادی در سال آینده گروه های هنری را بیشتر متلاطم می کند و این نگرانی را ایجاد می کند که حضور ضعیف در فصل آینده و بعد از آن ادامه یابد. کمک های فدرال، که به بسیاری از شرکت ها کمک کرد تا از تعطیلی همه گیر جان سالم به در ببرند، اکنون تا حد زیادی خشک شده است.

سیمون وودز، رئیس و مدیر اجرایی اتحادیه ارکسترهای آمریکایی، گفت: ما هنوز در این دوره از عدم اطمینان و اضطراب بزرگ هستیم. نیاز به ایجاد مخاطبان جدید بیش از هر زمان دیگری ضروری است.

برای بسیاری از شرکت‌های اپرا و ارکسترها، همه‌گیری باعث کاهش مدل اشتراک برای فروش بلیت‌ها شده است، که زمانی منبع اصلی درآمد بود.

در Met انتظار می‌رود که اشتراک‌ها در این فصل به ۱۹ درصد از کل درآمد باکس آفیس کاهش پیدا کند، در حالی که دو دهه پیش این رقم ۴۵ درصد بود. با محبوبیت بیشتر بلیط های تکی و برخی از مشترکین مسن تر به دلیل ترس از ویروس در خانه می مانند، میانگین سنی مخاطبان Met از 57 سال در سال 2020 به 52 سال کاهش یافته است.

آقای. Nézet-Séguin که در سال 2018 مدیر موسیقی Met شد و جانشین جیمز لوین که چهار دهه این شرکت را رهبری کرد، گفت که این شرکت حتی با پذیرش نوآوری به آثار کلاسیک متعهد خواهد ماند. و او گفت که این شرکت می تواند با مجموعه ای از آثار قدیمی و جدید، مخاطبان مختلف را جذب کند.

او گفت: “من می خواهم همه احساس کنند که در Met خوش آمدید.” “آیا آنها عاشق هر اپرایی که ما می سازیم می شوند؟” البته که نه. اما نمی‌خواهم کسی بگوید، “میت برای من نیست.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم