& من فقط سرنا هستم& عملکرد ویلیامز در US Open امید به پیروزی غیرمحتمل گرند اسلم را قبل از مسابقه دور سوم می دهد.

او در واقع گفت: “من فقط سرنا هستم.”

این توانایی برای یافتن ابزار دیگری و حفاری عمیق تر در سخت ترین لحظات، بستر موفقیت پایدار ویلیامز را در بیش از 20 سال در تور فراهم کرده است.

با توجه به فرم او در یو اس اوپن – فقط یک برد از زمان بازگشت به پیست در ژوئن پس از یک سال مصدومیت – عادلانه است که فرض کنیم بازی دور افتتاحیه ویلیامز مقابل دانکا کووینیچ چیزی بیش از یک خداحافظی احساسی باشد. از تنیس برای قهرمان 23 گرند اسلم.

اما ویلیامز که “فقط سرنا” بود، بهترین تنیس فصل خود را تولید کرد تا کووینیچ را به طور کامل اعزام کند و آخرین رقصش در نیویورک را حداقل تا چند روز دیگر تمدید کند.

سپس Kontaveit آمد، شماره جهانی. 2 و یکی از سرسخت ترین بازیکنان تور. استونیایی تست بسیار سخت تری نسبت به کووینیچ ارائه می دهد و ویلیامز بدون شک به عنوان یک بازیکن ضعیف در بازی خود به میدان رفت.

سرنا ویلیامز بازی خود را در طول مسابقات آزاد آمریکا افزایش داد.سرنا ویلیامز بازی خود را در طول مسابقات آزاد آمریکا افزایش داد.

مطمئناً، پس از دو دهه درخشان در اوج، اینجاست که کار ویلیامز به پایان می رسد؟ البته اینطور نشد. او به هر حال “فقط سرنا” است.

ویلیامز در پیروزی سه ست خود مقابل Kontaveit، سطح تنیس خود را به جایی رساند که بسیاری فکر می کردند او دیگر نمی تواند به آن برسد. به نظر می‌رسد که دقت و قدرت در سرویس‌های بسیار ترسناک او و همچنین سرعت او در اطراف زمین بازگشته است.

اکنون، با رفتن به بازی دور سوم او در برابر آژلا تاملیانوویچ استرالیایی، تصورات درباره آنچه ویلیامز می‌توانست به دست آورد قطعا تغییر کرده است. برای اولین بار در US Open امسال، او به عنوان محبوب و با وزنه ای که انتظار دارد باید برنده شود، وارد مسابقه می شود.

نه اینکه این چیز جدیدی برای یکی از بزرگترین ورزشکاران تمام دوران باشد.

تاملیانوویچ، شماره فعلی جهان 46، در این فصل به رتبه 38 رسید و موفقیت های قابل توجهی در سال 2022 کسب کرد، از جمله مسابقات یک چهارم نهایی در ویمبلدون و مسابقات آزاد اخیر سینسیناتی.

سرنا و ونوس ویلیامز از بازی دو نفره چک در US Open حذف شدندسرنا و ونوس ویلیامز از بازی دو نفره چک در US Open حذف شدند

جمعیت یک بار دیگر احتمالاً عامل تعیین کننده ای در روز جمعه خواهد بود، همانطور که در دور دوم بود که کونتاویت غرق در یک جو پر سر و صدا مبارزه کرد.

کونتاویت پس از شکست خود به خبرنگاران گفت: «سخت بود. “این چیزی بود که قبلاً هرگز تجربه نکرده بودم. فکر نمی‌کنم این یک حمله شخصی علیه من یا چیزی باشد. منظورم این است که منصفانه است.

او در حالی که اشک می ریخت افزود: «کنار آمدن با جمعیت و همه چیز بسیار سخت بود. فکر می کنم این سخت ترین بازی در این بازی بود.

نحوه کنار آمدن تاملیانوویچ با جو به همان اندازه مهم خواهد بود که چگونه با قهرمان 23 گرند اسلم که از آن طرف زمین به او خیره شده است.

ویلیامز در طول دوره اوپن آمریکا، از حمایت برخی از بزرگ‌ترین نام‌های ورزشی، به ویژه تایگر وودز، که در آرتور اش برای پیروزی در دور دوم حضور داشت، برخوردار بوده است.

دنیای مردان سابق شماره 1 راجر فدرر، برنده 20 عنوان گرند اسلم، آخرین نفری بود که به ویلیامز کلمات تشویقی ارائه کرد.

او گفت: در حال حاضر، از این لحظه لذت ببرید. از مسابقات آزاد آمریکا لذت ببرید. با همه چیزهایی که چند هفته آینده در راه است از آن لذت ببرید، حتی اگر می دانم که ممکن است برای شما سخت باشد.

“اما من به شما فکر می کنم، و شما تمام احترام من را قائل هستید. و برای شما بهترین ها را برای آینده خود آرزو می کنم.”

چه دویدن ویلیامز در روز جمعه به پایان برسد یا نه، عملکردهای پر انرژی او در US Open پایانی مناسب برای یک حرفه درخشان فراهم کرده است.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما