نظرسنجی NYT/Siena آخرین دستاوردهای جمهوری خواهان است

اما من در واقع اشاره نکردم که چه پیچ هایی را در این چرخه سفت کرده ایم. در اینجا یک خلاصه سریع آمده است:

ما در حال بررسی روش رای گیری در سال 2020 هستیم – چه مردم از طریق پست رای دهند، چه زودهنگام و چه غایب. این یک پیش بینی مهم برای انتخاب رای است، حتی پس از در نظر گرفتن حزبی بودن یک ثبت نام کننده. به عنوان مثال، جمهوری خواهان ثبت نام شده ای که در روز انتخابات رای دادند، بیشتر از کسانی که از طریق پست رای داده بودند، از دونالد جی. ترامپ حمایت کردند. وزن دهی به این موضوع در سال 2020 تفاوت عمده ای ایجاد نمی کرد، اما برخی از نظرسنجی های ما را حدود نیم امتیاز یا بیشتر به نتیجه نهایی نزدیک می کرد.

اکنون استفاده می کنیم اطلاعات اضافی در مورد نگرش پاسخ دهندگان در تعیین آیا آنها به احتمال زیاد رای می دهنداز جمله اینکه آیا پاسخ دهندگان تصمیم نگرفته اند یا خیر. آیا دیدگاه های آنها در مورد رئیس جمهور با حزبشان همخوانی دارد یا خیر. آیا آنها کاندیدایی را که می خواهند به او رای دهند دوست دارند یا خیر. آیا آنها از حزب در میان دوره ای از قدرت حمایت می کنند. و غیره، همه بر اساس نظرسنجی های قبلی Times/Siena. همزمان، ما اکنون وزن بیشتری به سابقه رای دادن پاسخ دهندگان می دهیم نسبت به گذشته

ما در حال تغییر نحوه شخصیت پردازی خود هستیم افرادی که در آموزشگاه های بازرگانی یا حرفه ای تحصیل کرده اند اما مدرک دانشگاهی دریافت نکرد (امتیاز Wonkiness: 6.5/10). این اثر افزایش جزئی در وزنی است که به رای دهندگان متمایل به جمهوری خواه بدون هیچ گونه آموزش پس از دبیرستان داده می شود و کاهش وزن به رای دهندگان جمهوری خواه تا حدودی کمتری است که در برخی از کالج ها تحصیل کرده اند یا مدرک کاردانی دریافت کرده اند.

این کمی پیچیده است. اساساً، نظرسنجی‌ها باید تصمیم بگیرند که آیا افرادی که به مدرسه فنی یا حرفه‌ای رفته‌اند به‌عنوان «فارغ التحصیل دبیرستان» یا «بعضی از دانشگاه‌ها» محسوب می‌شوند، وقتی نظرسنجی‌های خود را تنظیم می‌کنند تا مطمئن شوند تعداد رأی‌دهندگان مناسب بر اساس گروه آموزشی دارند. آنها باید انتخاب کنند، زیرا اداره سرشماری یک مدرسه حرفه ای یا حرفه ای را به عنوان سطح تحصیلات در نظر نمی گیرد. از نظر اداره سرشماری، این آنها را در رده فارغ التحصیلان دبیرستان قرار می دهد. نظرسنجی Times/Siena (و بسیاری از نظرسنجی‌های دیگر) قبلاً آنها را به همین ترتیب شمارش می‌کرد.

اما این انتخاب لزوماً ساده نیست. این که آیا در عمل انتخاب درستی است یا خیر، بستگی به این دارد که آیا مصاحبه‌کنندگان و پاسخ‌دهندگان سرشماری به این سؤال آن‌گونه که سرشماری می‌خواهد رسیدگی کنند یا خیر. اگر یک برنامه فنی حرفه ای را در کالج فنی رنتون تکمیل کرده اید، این احتمال وجود دارد که یکی از گزینه های مختلف “برخی کالج” را در سرشماری جامعه آمریکایی یا نظرسنجی جمعیت فعلی انتخاب کنید.

من می خواهم آزمایشی را در این مورد انجام دهم، اما در حال حاضر ما پاسخ دهندگانی مانند اینها را به رده “برخی کالج” منتقل می کنیم. با انجام این کار، وزنی را که به کسانی که به عنوان فارغ التحصیلان دبیرستان طبقه بندی می شوند (که تقریباً جمهوری خواه هستند) را افزایش می دهیم و وزن گروه دیگر را کاهش می دهیم. (که هنوز متمایل به جمهوری خواه هستند اما تا حدودی کمتر). متأسفانه، اگر این کار را انجام می‌دادیم، در سال 2020 تنها یک چهارم یک امتیاز بهبود می‌یافت – علیرغم تعداد کلماتی که من به این موضوع اختصاص دادم.

در یک موضوع کاملاً متفاوت، اکنون ما آن را در نظر می گیریم منبع گوشی های همراه در تعیین اینکه با چه کسی تماس می گیریم (امتیاز Wonkiness: 8/10). این آخرین نکته در این خبرنامه است، بنابراین اگر چشمانتان خیره شده است، می‌توانید به بقیه روزتان ادامه دهید، اما فکر می‌کنم شاید برای زیرمجموعه‌ای از شما، به‌ویژه کسانی که نظرسنجی انجام می‌دهند، جالب‌تر باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم