نظر | ران دیسانتیس یک توهم نوری است

وقتی نانسی پلوسی اعلام کرد که از نقش خود در رهبری دموکرات مجلس نمایندگان کناره‌گیری می‌کند، آخرین نسخه این خبرنامه همانطور که در این تجارت می‌گوییم «به رختخواب رفته بود»، بنابراین من نتوانستم در مورد آن اظهار نظر کنم. اما دوست من رابین گیوهان، که به طور مکرر (و ماهرانه) تلاقی میان طنز و سیاست را برای واشنگتن پست بررسی می کند، این کار را انجام داد و ادای احترام او به پلوسی شامل این مشاهده از نحوه لباس پوشیدن او بود:

«مد نوعی حواس پرتی سطحی نبود. این گواهی بر توجه او به جزئیات، درک او از نمادگرایی، آگاهی او از این بود که زیبایی شناسی چقدر می تواند به عنوان نوعی ارتباط و منبع لذت باشد. همچنین این: «او خدمات عمومی، کسب و کار دولتی را با رنگ‌های زنده نقاشی کرد. او به آن شخصیت و نور داد. گراویتاس به رنگ فوشیا می آید. (با تشکر از باب میدو از لس آنجلس برای این نامزدی.)

به همان اندازه که اعلامیه دونالد ترامپ در مورد کمپین ریاست جمهوری دیگر فاقد درخشش بود، برداشت نویسندگان از آن درخشش داشت. در خبرنامه لورا جدید چنین توضیح داده شده است: «من هیچ مشکلی با اعتراف به اینکه ترامپ در زمان خود تعدادی انبار سوز تحویل داده است. این یک انباری نبود. این یک فندک بود که اگر به اندازه کافی آن را تکان دهید کار می کند. (بیل فلرشیم، لوئیزویل، کی.)

در The Globe and Mail of Toronto، کنراد یاکابوسکی دور شدن سریع روپرت مرداک از ترامپ را توصیف کرد: یاکابوسکی خاطرنشان کرد: «بعد از اینکه در کنار مردش ایستاده بود، به نظر می رسید مرداک پس از میان دوره ای از تامی واینت به هنری هشتم رفت. ” (جانت گوتلیب سایلیان، ساحل فورت مایرز، فلوریدا)

جیل لپور در نیویورکر بازگشت بوقلمون وحشی را چنین توصیف کرد: «در نیوانگلند، زمانی پرندگان تقریباً تا انقراض شکار می شدند. حالا آنها در خیابان ها ازدحام می کنند، انگار که صاحب مکان هستند. گاهی اوقات چرخش پرنده بازی است.» (مارجوری آیوی، سنت لوئیس)

همچنین در نیویورکر، جسی دوریس از بنای یادبودی که به تازگی افتتاح شده به 20 کودک و شش بزرگسالی که حدود یک دهه پیش در مدرسه ابتدایی سندی هوک در نیوتاون، کانن، به ضرب گلوله کشته شدند، بازدید کرد: «این مناسب است که یک بازدیدکننده از یادبود سندی هوک به صورت دایره ای راه می رود. همه ما در حلقه ای از قتل عام، کمک های تبلیغاتی، افکار و دعاها گرفتار شده ایم.» (دبی دیویدسون، سانفرانسیسکو)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم