نقد ازسفرهای خرینی کرشفا مدیر شهرداری

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران برای دومین بار در صحن علنی شورای شهر خواستار شفاف سازی سفرهای خارجی مدیران شهرداری شد.

بر اساس گزارش ها، مدیران فعلی شهرداری تهران علاقه ای به شفاف سازی و سفرهای خارجی ندارند. تا امروز هیچ یک از سفرهای خارجی مدیران شهرداری در دوران مدیریت علیرضا زاکانی در سامانه شفافیت ثبت نشده است، آخرین سفر ثبت شده در این سامانه مربوط به سفر محسن پورسید آقایی به روسیه است که در سال 1377 انجام شده است. .

مهدی آخریان رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران امروز نیز در سخنانی درباره بازی کودکان در فضای باز در پارک ها به شوخی با سفرهای زیاد مدیران خارجی پرداخت. می گفت باید به فکر پارک ها، محیط زیست و فعالیت های بچه ها باشید. خیلی از وسایل بازی پارک ها فرسوده است، خدا را شکر آقایان خیلی به سفرهای خارجی می روند. بنابراین رعایت پارک های خارجی ضروری است و امیدوارم این سفرهای خارجی نیز شفاف شود.

وی پیش از این درخواست کرده بود که شهرداری گزارش سفرهای خارجی را به شورای شهر ارسال کند.

لطف الله دستیار شهردار تهران در پاسخ به اظهارات اعتراف کنندگان با اشاره به سفرهای خارجی در شهرداری تهران گفت: اصل کار رفتن به سفر خارجی است و فقط در صورت نیاز به آنجا می رویم و سفر می کنیم. با هزینه میزبان یکی از سفرها این است که ما در کمیسیون هستیم و اگر لازم شد برویم.

به اكويران فروزنده با بيان اينكه رغبتي به سفر ندارم، تاكيد كرد: شهردار تهران تنها در يك سال گذشته به تاجيكستان رفته است و آن هم به اين دليل بود كه شهردار تهران رئيس آن مجمع بود. اگر نیاز به سفر خارجی باشد حتما با شورای شهر تهران در میان می گذاریم.

معاون مالی و اقتصادی شهر تهران ادامه داد: سفر من به روسیه با تاکید دستیار رئیس جمهور اول بود. هیچ کس نمی خواهد به خارج از کشور سفر کند و سفر فقط با اجبار انجام می شود. نباید بگویم مردم فکر کنند ما همیشه در سفر هستیم.

پیش از این علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به منتقدان سفرهای خارجی مدیران شهرداری گفت: ما نمی خواهیم وارد سفرهای خارج از کشور شویم و از طرفی خودمان را هم محروم نکنیم. رصد آخرین رویدادهای جهان در این زمینه.

در اولین سفر مدیران شهری خارجی در دوره زاکانی سید مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران به نمایندگی از شهردار تهران در جلسه UCL که در بارسلون برگزار شد و همچنین شورای شهر تهران شرکت کردند. در کنگره جهانی شهر هوشمند که در این شهر برگزار شد شرکت کرد.در این جلسه محمد فرجود مدیرعامل فعلی سازمان فناوری و ارتباطات شهرداری تهران، علی اصغر عضو شورای شهر تهران و مسئول پروژه که در این جلسه حضور داشتند. همچنین خبرنگاری از مرکز ارتباطات برای پوشش این دو رویداد این تیم را همراهی کرد.

در این مدت برخی از مدیران شهری نیز سفری به نمایشگاه داشتند. همچنین تعدادی از دستیاران و مدیران شهری نیز در ششمین نشست مجمع عمومی شهرداران آسیایی به شهر دوشنبه تاجیکستان رفتند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما