هفت راه برای شروع فوری تبلیغات تور نوروزی

رجبعلی خسروآبادی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، گفت: در صورتی که تمام کاغذبازی ها طبق برنامه تنظیم شود، اتوبوس ها به زودی توسط گمرک ترخیص می شوند و اولین تورها از اول اسفند آغاز می شود.. این فرصتی است که شما نقاط برجسته شهر را به همراه چند جواهر پنهان زیبا ببینید که در هیچ کتاب راهنما یافت نمی شوند! تور بهترین ترکیه با گولت یک تور 12 روزه در ترکیه است که هدف آن بازدید از اکثر جاذبه های ترکیه است. ما واقعاً از تجربه خود در هر دو این تورها لذت بردیم، بنابراین وقتی که Travel Talk Tours تماس گرفت تا ما را به یکی از محبوب ترین تورهای خود، Best of Turkey by Gulet دعوت کند، ما با خوشحالی پذیرفتیم. اتوبوس در تور گفتگوی مسافرتی چگونه است؟

به طور کلی، اتوبوس مطمئناً راحت بود و افراد زیادی از رانندگی طولانی برای چرت زدن خوب استفاده کردند. تریپ ادوایزر، با Viator در کنار، یک مزیت عمده نسبت به سایر سایت های رزرواسیون در حال حاضر دارد. مسافران به طور معمول در تعطیلات از برنامه تریپ ادوایزر استفاده می کنند تا به بررسی جاذبه ها و رستوران ها بپردازند. چین گزینه های متنوعی را برای مسافران ارائه می دهد. ترکیبی از مجردها و زوج ها و همچنین مسافران و دوستان انفرادی که با هم سفر می کردند وجود داشت.

مجموعه‌های انتخاب شده (ساحلی، «دور از همه چیز»، بیابان اروپا، و سفرهای یک عمر) برای الهام بخشیدن به شما، و همچنین گزینه‌های خودراهنما برای زمانی که می‌خواهید تمام مزایای یک برنامه‌ریز تور گروهی را بدون گروه واقعی داشته باشید، وجود دارد.. از مقاصد میراثی، تجربیات بیشتری از مناظر زیبای محلی و همچنین درک فرهنگ های عمیقاً ریشه دار در مرکز ویتنام خواهید داشت. در سال 2020، پلتفرم دیجیتال Eventbrite برای تجربیات مجازی با بیش از 1 میلیون رویداد آنلاین و بیش از 75 میلیون شرکت کننده در سراسر جهان افزایش یافت.

فرود در 25 آوریل 1916 آغاز شد. این روز در حال حاضر در استرالیا و نیوزلند تعطیل رسمی است و هر ساله مراسم بزرگداشتی به یاد این رویدادها برگزار می شود. اگر اهل استرالیا یا نیوزلند نیستید، شاید نام تورهای گفتگوی سفر را نشنیده باشید. به طور مجازی به شرامسبرگ، دومین کارخانه شراب سازی باند در دره ناپا سفر کنید و با یک شراب‌فروش نسل دوم آشنا شوید. Travel Talk Tours با استفاده از راهنماهای محلی متخصص خود و برنامه های تور سفارشی خود، تورهایی را در تعداد روزافزونی از کشورها در سراسر جهان اجرا می کند. با نسخه‌های مجازی، اکنون می‌توانید در نمایشگاه‌های هنری محلی از سرتاسر جهان شرکت کنید، از هنرمندان نوظهور جدید مطلع شوید، و در عین حال که از استعدادهای محلی حمایت می‌کنید، پس‌زمینه Zoom را با آثار هنری جدید به‌روزرسانی کنید. تمام خانواده دور هم جمع می شوند و در کنار یک میز خاص در خانه خود جشن می گیرند. من مطمئن هستم که کل مربی حداقل دو بار در روز شسته می شد تا اطمینان حاصل شود که نمای خوبی از پنجره ها داریم. بنابراین اگر این شاخص کیفیت خوبی نیست، مطمئن نیستم که چیست. خبر خوب این است که اگر به اینجا آمده اید و از خود می پرسید که آیا Travel Talk Tours یک شرکت واقعی و قانونی است، پاسخ کاملاً بله است!

این به این معنی بود که ما یک اتوبوس بزرگ داشتیم که باید بگویم راحت‌ترین اتوبوس در بین تورهای Travel Talk من بود. بعد از تروی، نوبت به یک سفر طولانی با اتوبوس رسید. در این روزها، با 44 سرنشین گرم و عرق‌زده، تهویه مطبوع اتوبوس گاهی اوقات برای خنک نگه داشتن اتوبوس بسیار تلاش می‌کرد، به خصوص با شیشه‌های بزرگ شیشه‌ای و تابش نور خورشید. طی ماه‌ها، متولیان این سایت راه‌های ابداعی را کشف کردند. طرفداران جین آستن را با رویدادهای آنلاین و یک تور مجازی در خانه نویسنده مشهور درگیر نگه دارید. این سرویس میزبان میلیون ها رویداد و تجربه جهانی است، اما به سرعت با سازندگان رویداد کار کرد تا تجربیات آنلاین را به پلتفرم خود اضافه کند. تورهای آنلاین جدید Urban Adventures Intrepid به خانواده‌هایی که از راه دور کار می‌کنند و یاد می‌گیرند این امکان را می‌دهد تا از طریق تجربیات عملی که نگاهی اجمالی به فرهنگ و سنت‌های محلی می‌دهد، به طور مجازی با راهنمایان تور محلی و خانواده‌هایشان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.

Piegaze می‌گوید: «ما منحصراً با هتل‌هایی کار می‌کنیم که از بهترین روش‌ها در سیاست‌های نظافت پیروی می‌کنند. «سفرهای کلاسیک مستقیماً با همه هتل‌های ما در سراسر جهان کار می‌کند. اکثر مردم همچنان دستورالعمل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی را دنبال می‌کنند و با افزایش اخیر موارد در بسیاری از ایالت‌ها، حتی بسیاری از برنامه‌های سفر داخلی فعلاً متوقف شده‌اند، زیرا مسافران در این فکر مانده‌اند که آیا سفر در حال حاضر اصلاً ایمن است یا خیر. برنامه سفر هفت شبه کشتی کروز با طراحی منحصر به فرد و با پیروی از سنت گوهاگان و شرکت در برنامه ریزی آموزشی نوآورانه و سفرهای لوکس. بخش حمل و نقل یکی از بارزترین بخش‌هایی است که هم زیر چتر سفر و هم گردشگری قرار می‌گیرد و به جابجایی افراد از یک مکان به مکان دیگر مربوط می‌شود. توری که در ترکیه انجام دادیم 44 نفر بود که تقریباً حداکثر اندازه برای یک گروه است. اولاً، در زمانی که ما آنجا بودیم، ترکیه بسیار گرم بود، با دمای نزدیک به 40 درجه سانتیگراد / 104 درجه فارنهایت در بسیاری از روزهای سفر ما.

ابتدا قصد دارم به جزئیات عملی در مورد تور خود بپردازم و امیدوارم به هر سؤالی که ممکن است در مورد سفر با تورهای گفتگوی سفر داشته باشید پاسخ دهم. تا زمانی که سفرهای بین المللی دوباره ایمن نشود، ToursByLocals 175 تور مجازی خصوصی زنده برای انتخاب دارد. کاملاً قابل تنظیم با چارچوب منعطف ما، این موضوع تم قدرتمندی برای نمایش گزینه‌های تورها و مقاصد عالی و متنوع است. به عنوان مثال، شبکه، کلاسیک با طرح‌بندی نوار کناری و غیره. فقط دو تا نیگل با اتوبوس بود. دوم، توالت داخل اتوبوس در اتوبوس وجود نداشت. صندلی‌های درازکش بسیار راحت با تهویه مطبوع، یخچال داخلی برای سرد نگه‌داشتن نوشیدنی‌هایمان، میزهای سینی، سوکت‌های USB و AC داخل صندلی و حتی تلویزیون‌های تور تایلند نوروز – https://safaryaar.com/tour/thailand-nowruz – پشتی صندلی داشت. خوب، پس تلویزیون های پشتی صندلی انتخاب فیلم ترکی یا تلویزیون ترکی را داشتند، اما همچنان. در راه بازگشت به نیویورک توقفی در تورهای آبشار نیاگارا انجام می شود.

Arigato Japan Food Tours تجارب آنلاین را با میزبانان محلی راه اندازی کرد و متوجه شد که این یک راه عالی برای ارتباط با مسافران آینده است. با چای سبز در ژاپن آشنا شوید. چه برای تعطیلات، چه برای یک تعطیلات کوتاه در شهر یا یک سفر کاری، اقامتگاه عالی دارد. محل اقامت در یک تور گفتگوی مسافرتی چگونه است؟ آنها بر ارائه تورهای با ارزش شگفت انگیز با محل اقامت با کیفیت بالا تمرکز می کنند. آنها اعضای ABTA هستند، به این معنی که از خدمات استاندارد بالایی برخوردار هستند و مکانیزم هایی برای محافظت از شما به عنوان یک مسافر در صورت بروز هرگونه مشکل در سفر شما وجود دارد. من و شوهرم به تازگی از دومین سفر انحرافی خود برگشتیم. همچنین، کسانی را انتخاب کنید که حداقل می دانند گردشگری چیست. آنها همچنین می توانند برای بخشی از آن به تور ملحق شوند و سپس سرگردان شوند (البته پس از اطلاع یاووز). می‌توانید در طول کلاس آشپزی، درس تاریخ یا تور پیاده‌روی خود، با راهنمای محلی به‌طور بی‌درنگ گپ بزنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم