هکرها با 31 هزار IP بزرگترین حمله DDoS تاریخ را انجام دادند

در بزرگترین حمله DDoS یا انکار سرویس در تاریخ، هکرها از بیش از 30000 IP برای ارسال حداکثر استفاده کردند. 71 میلیون درخواست در ثانیه، بازی، رمزگذاری، میزبانی وب و رایانش ابری را از وب سایت حذف کنید.

شرکت Cloudflare می گوید که هکرها رکورد بزرگترین حمله قبلی را با 46 میلیون درخواست در ثانیه در ژوئن 2022 در حمله فعلی در ابتدای هفته با حداکثر 71 میلیون درخواست در ثانیه شکستند. حمله سال گذشته بیش از یک ساعت به طول انجامید و گوگل توانست بیش از 5000 آدرس IP را از 132 کشور شناسایی کند.

بزرگترین حمله DDoS به چه سایت هایی انجام شد؟

سایت های هدف این حمله دقیقا مشخص نیستند، اما در گزارش حاضر گفته شده است که سایت ها هستند بازی، میزبانی، رایانش ابری و رمزگذاری ازجمله بودند. این کمپین ها مبتنی بر HTTP/2 هستند و پیاده سازی آنها بر اساس چندین ارائه دهنده ابر است. Cloudflare می گوید در حال حاضر به دنبال شناسایی و مسدود کردن این ارتباطات است.

این شرکت ادعا می کند که به منظور افزایش کمپین ها، سرویس جدیدی را از ارائه دهندگان خدمات ابری برای این سرویس دهندگان ارائه می دهد تا بتوانند کنترل بیشتری بر IP های خود داشته باشند. Cloudflare همچنین ادعا می کند که این حمله به حمله Killnet که حدود دو هفته پیش رخ داد مربوط نمی شود. علاوه بر این، بعید به نظر می رسد که هکرها این حمله را با در نظر گرفتن Super Bowl آمریکایی سازماندهی کرده باشند.

حملات DDoS با هدف ایجاد اختلال در خدمات اینترنتی انجام می شود. در این کمپین ها تعداد زیادی درخواست HTTP برای وب سایت ها ارسال می شود تا این وب سایت ها ظرفیت پاسخگویی به کاربران خود را نداشته باشند. هزینه مسدود کردن کمپین های خدماتی در سال های اخیر بسیار کاهش یافته است و هکرها می توانند به راحتی با پرداخت هزینه ای ناچیز این کمپین ها را خریداری کنند.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما