هیئت سازمان ملل طرح جدیدی را برای امنیت انتخابات در جمهوری آفریقای مرکزی امضا کرد

طرح امنیتی نشان می دهد “یک ابزار ضروری” ولادیمیر مونتیرو، سخنگوی مأموریت سازمان ملل، گفت که راه را برای انتخابات محلی آتی هموار می کند. رأی دهندگان برای اولین بار از سال 1988 در انتخابات محلی رأی می دهند.

دولت CAR و ماموریت تثبیت سازمان ملل متحد (MINUSCA) روز سه شنبه در بحبوحه تشدید تنش های اخیر، طرح جدیدی را امضا کردند.

در طول هفته گذشته، وضعیت امنیتی همچنان متشنج است، با حوادث مربوط به مواد منفجره در غرب کشور گزارش شده است. این ماموریت حافظ صلح 2015 گشت زنی را انجام داده است تا از حفاظت از غیرنظامیان اطمینان حاصل شود.

طرح جدید امنیت انتخابات مسیر اولین انتخابات محلی در جمهوری آفریقای مرکزی از سال 1988 را مشخص می کند.

طرح جدید امنیت انتخابات مسیر اولین انتخابات محلی در جمهوری آفریقای مرکزی از سال 1988 را مشخص می کند.

MINUSCA به افزایش آگاهی ادامه می دهد در مورد انتخابات و ترویج صلح در میان جوامع محلی و مقامات، به ویژه در استان های Haute-Kotto، Ouham و Ouandja-Kotto.

ماموریت حفظ صلح نیز داشته است به 25 نیروی دفاعی و امنیتی آموزش های تخصصی در زمینه حفاظت از غیرنظامیان ارائه کرد در آن مناطق فعالیت می کنند.

شورای امنیت در سال 2014 به دنبال نگرانی‌ها درباره بحران‌های امنیتی، بشردوستانه، حقوق بشر و سیاسی که کشور را آزار می‌دهد و پیامدهای منطقه‌ای آن، مأموریت حفظ صلح را مجاز دانست. اولویت این ماموریت حفاظت از غیرنظامیان است.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما