(ویدئو) سنگین ترین بچه پاندا در جهان متولد شد

مرکز تحقیقات پاندا در استان سیچوان در جنوب غربی چین اعلام کرد که یک توله پاندای ماده با وزن 270.4 گرم سنگین ترین بچه پاندا در اسارت ثبت شده در جهان است.

بر اساس گزارش ها، پاندای 16 ساله کویکوی در ساعت 21:39 روز 5 آگوست یک بچه پاندا به دنیا آورد و رکورد قبلی وزن تولد 249 گرمی پاندا متولد سال 2021 را شکست.

به گفته چنگ جیانبین، سرپرست کویکوی، او بر زایمان نوزاد نظارت داشت. چانگ گفت: همه ما نگران بودیم که او برای زایمان مشکل داشته باشد و ممکن است کودک در خطر کمبود اکسیژن باشد.

وی افزود: کویکوی در اتاق زایمان این طرف و آن طرف می رفت و گیج به نظر می رسید. از آنجایی که ما ناظر بودیم، فقط می توانستیم شبانه روز او را زیر نظر داشته باشیم و او را زیر نظر داشته باشیم.

بچه پاندا بالاخره به دنیا آمد. چانگ گفت: انتظار نداشتم کسی چنین سورپرایز بزرگی به من بدهد و بچه ای سنگین وزن را به دنیا بیاورد.

وی گفت: آخرین باری که کوئیکوی به دنیا آورد در سال 2018 بود و وزن تمام نوزادان قبلی بیش از 200 گرم بود. هر مادری در مراقبت از فرزندانش بسیار خوب و خوب است.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما