(ویدئو) کمتر از 10 ثانیه; تخریب دو آسمان خراش با مواد منفجره غیرقانونی است

مکان های آسمان خراش های هند به صورت غیرقانونی ساخته شده و در پرجمعیت ترین ایالت تخریب شده است.

بر اساس گزارش ها، بلندترین سازه هایی که تا کنون در اوتار پرادش هند تخریب شده اند در کمتر از 10 ثانیه با خاک یکسان شدند.

جمعیتی که فروریختن را از پشت بام ساختمان‌های بلند مجاور و خیابان‌های مجاور تماشا می‌کردند، در حالی که برج‌های 103 متری (338 فوت) در یک تخریب کنترل‌شده فرو ریخت، تشویق می‌کردند و کف می‌زدند.

سال گذشته دیوان عالی کشور پس از یک جلسه رسیدگی حقوقی طولانی، دستور تخریب این برج ها را صادر کرد که بر اساس آن مشخص شد که این برج ها چندین مقررات ساختمانی و استانداردهای ایمنی آتش نشانی را نقض می کنند.

مقامات به رسانه های محلی گفتند که بیش از 3700 کیلوگرم (8100 پوند) مواد منفجره حوالی ساعت 2:30 بعد از ظهر منفجر شد. آنها افزودند که مواد منفجره به صورت استراتژیک برای اطمینان از حداقل آسیب به منطقه قرار داده شده بودند.

هزاران نفر حدود 10 ساعت خانه های خود را در نزدیکی محل انفجار تخلیه کردند و تعداد زیادی پلیس و پرسنل اورژانس برای تخریب برج های حاوی 850 آپارتمان خالی مستقر شدند. плейс гавить че хал программы ист к хай часть размещение. اهالی همچنین گفتند که بررسی خواهند کرد که آیا اموالشان آسیب دیده است یا خیر.

برخی از سازه های مجاور با ورقه های پلاستیکی سفید پوشانده شده بودند تا از آسیب های احتمالی و گرد و غبار محافظت شوند.

اگرچه سازه ها و دستگاه های غیرقانونی تخریب شده اند، اما چنین تخریب هایی در هند نادر است.

بسیاری از مردم گفتند که تصمیم برای منفجر کردن برج ها اقدامی سختگیرانه در برابر فساد است و هشداری برای سازندگان و شرکت های ساختمانی خواهد بود.

انتظار می‌رود این انفجار بیش از 80 هزار تن آوار باقی بگذارد که بیشتر آن برای پر کردن محل و بقیه برای بازیابی استفاده می‌شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم