پایه پرچم افراتوس

از پرچم های رومیزی برای استفاده بر روی میز مدیران و کارمندان جهت معرفی برند و لگوی موسسه و یا شرکت می باشد. پایه هایی که برای پرچم های رومیزی باید استفاده شود بهتر است شکیل و خاص باشد. پرچم های رومیزی به دلیل اینکه جلو چشم مراجعه کننده گان و کارمندان و سایر افراد می باشد و در ضمن نوعی تبلیغ و معرفی فعالیت شرکت ها و موسسات می باشد در نتیجه طراحی پایه پرچم رومیزی باید خیلی شیک و خاص باشد تا بیشتر جلو داشته باشد. پایه های پرچم رومیزی از متریال چدن و فولاد سنگین و استیل می باشد و در دو رنگ طلایی و نقره ای آبکاری و قلمکاری ساخته شود. ایران پرچم همواره در تلاش برای تولید محصولاتی فاخر و متفاوت با قیمت بسیار مناسب برای مشتریان گرامی میباشد. تنوع بالا پایه در شرکت ایران پرچم آنرا به یک مجموعه تولیدی پیشرو در کشور تبدیل کرده است. تنوع بالا در مدل؛ پایه پرچم ایستاده پنجه شیری و پایه پرچم ایستاده گرد خورشیدی، پایه پرچم استیل و پایه پرچم شمسه و… از محبوبترین مدلها هستند.

پایه پرچم
پایه پرچم، یکی از مهمترین عناصر هر کشور است که نماد و تجلی افتخار و وحدت ملی را در خود جای داده است. این پایه، عموماً به صورت یک ستون عمودی شکل در نظر گرفته می‌شود و در بسیاری از مناسبت‌ها، از جمله روزهای ملی، جشن‌ها و مراسمات رسمی استفاده می‌شود.

تاریخچه پایه پرچم به دوران باستان بازمی‌گردد. در آن زمان، پرچم‌ها به عنوان نمادهایی از قدرت و حضور نظامی کشورها در جنگ‌ها استفاده می‌شدند. اما تا به امروز، پایه پرچم معنایی عمیقتری به خود گرفته و به نمادی از وحدت ملی و ارزش‌هایی که جامعه مردمی را تشکیل می‌دهد تبدیل شده است.

ادعای جدید جواد خیابانی در دنیای سینما؛ بازیگر نمی‌شوم چون…/ دعوت احسان علیخانی را رد کردم

جهت نصب پرچم رومیزی در اتاق مدیران،کارکنان و همچنین مراسم های خاص رو میزی بسیار کاربردی می باشد. پایه پرچم از دو بخش پایه و میله تشکیل شده است که جنس پایه از چدن و آلومینیوم می باشد و در اشکال پنجه شیری و خورشیدی ساخته ی شود. آبکاری میله ها با رنگ های زرد ، طلایی و کرم موجب زیبایی پایه ها می شود میله نیز بعد از آبکاری به صورت استیل و بر روی پایه نصب می شود، ارتفاع میله را می توان تغییر داد قابل تنظیم می باشد این مسئله کمک می کند تا ارتفاع پرچم را نسبت به سطح زمین کم یا زیاد کنیم. پایه پرچم همواره از لوله های فلزی با قطر بین 6-15 سانتیمترساخته می شود. انتخاب قطر دکل پرچم با توجه به موقعیت جغرافیایی، محل نصب، ارتفاع پایه و همچنین شدت وزش باد در مناطق مختلف، متغییر خواهد بود. میله پرچم باید دارای ظاهری مناسب و با محیط شهری سازگار باشد، و به نحوی ساخته شود که مونتاژ آن سریع و راحت انجام پذیرد و بتوان به راحتی آن را حمل کرد. در شکل زیر، نمونه ای از میله پرچم نشان داده شده که در کارگاه تولید شده است. به طور کلی پایه پرچم ها در دو حالت پایه پرچم شهری و پایه پرچم مرتفع تولید می شوند. این محصول به وسیله لوله های صنعتی و ورق فولادی st37  فولاد مبارکه در گروه تولیدی شهر سامان تولید می شود. این پایه پرچم ها به وسیله بیس پلیت فولادی بر روی فونداسیون بتنی با 4 عدد بولت و 8 عدد مهره در محل مورد نظر نصب می شوند .

  • در زیر می تواند مشخصات دیگری را در رابطه با این محصول از جمله جنس و ابعاد آن بدست آورید .
  • با قرار دادن دو قرقره در قسمت ابتدایی و انتهایی پایه پرچم و سیم بکسل، می توان پرچم را به بالا میله هدایت کرد.
  • این پایه نیز از دو قسمت پایه و میله تشکیل گردیده
    است.پایه پرچم به شکل مستطیل  و دارای قطری معادل 10 سانتی متر و ضخامتی حدود 2 سانتی متر سانتی متر میباشد.میله در قسمت انتهای خود دارای رزوه بوده و به راحتی بر روی
    پایه پیچ میگردد.
  • پرشین پرچم با تولید پایه پرچم رومیزی سنگی با قیمت استثنایی و ویژه نصب پرچم رومیزی در خدمت مشتریان گرامی میباشد.
  • ✔ پرچم رومیزی با پایه سنگی جهت نصب کلیه پرچم های رومیزی برای استفاده بر روی میز مدیران و کارکنان کاربرد دارد.

در ایران نیز، پایه پرچم از دوران باستان وجود داشته است. در اوایل تأسیس جمهوری اسلامی ایران، نیروهای مسلح به منظور بهبود و استانداردسازی پرچم‌ها و پایه‌های آن‌ها، طرحی را برای تولید پایه‌های پرچم مطرح کردند. این پایه‌ها پس از تأیید و تصویب توسط مقامات مسئول، به‌عنوان پایه‌های رسمی و استاندارد در سراسر کشور مورد استفاده قرار گرفتند.

برای چاپ این مدل پرچم، چاپ سابلیمیشن مورد استفاده قرار می‌گیرد. چاپ سابلیمیشن نوعی چاپ است که در آن تحت فشار و دمای بالای ایجاد شده توسط دستگاه پرس حرارتی، طی فرآیند تصعید، جوهر از روی طرح پرینت گرفته شده به سطح پرچم منتقل می‌گردد. پشتیبان این فروشگاه شرکت مه میل سازه با بیش از 20 سال سابقه می باشد . مفتخر هستیم که سال‌ها با نهایت پشتکار در زمینه تولید و چاپ پرچم به شما خدمات رسانده‌ایم.

میله پرچم

پایه های کوچکی که برای نگهداری پرچم های رومیزی طراحی و تولید می شوند، جنس این پایه ها از جنس استیل می باشد که بر روی یک پایه سنگی یا چدنی سوار می شوند، پایه پرچم رومیزی در دو مدل ال L شکل و مدل T شکل تولید و به بازار عرضه می شوند. پایه پرچم ها به چهار نوع مختلف تقسیم میشوند که عبارتند از میله پرچم ها، پایه برج پرچم ها، پایه پرچم تشریفات و پایه پرچم رومیزی. کاربرد این پایه پرچم به عنوان نگهدارنده و محل نصب پرچم رومیزی می‌باشد. هر چه پایه ظاهری متفاوت‌تر و جذاب‌تر داشته باشد پرچم در جذب مخاطب بسیار موفق‌تر عمل خواهد کرد. محل قرار گیری پایه پرچم رومیزی بر روی میز پیشخوان، کارمندان، مدیران و نمایشگاه‌‌ها و همایش‌های مختلف می‌باشد. پایه پرچم لوله ای  محصولی است تولید شده از لوله هایی با قطر بین 6-15 سانتیمتر که بسته به موقعیت جغرافیایی نصب ، ارتفاع پایه و همچنین شدت وزش باد در منطقه متغییر خواهد بود. پایه ها در ارتفاع های 12،11،10،9،8،7،6،5 تولید می شوند که مناسب برای استفاده بر روی پل ها، در نمایشگاه ها، خیابان ها یا بزرگراه ها، اماکن نظامی ، اطراف میادین ، مدارس و … این مدل پرچم دارای یک پایه T شکل است که دو پرچم مستطیل شکل از جنس ساتن از بالای آن آویزان می‌شود. شما می‌توانید هر دو پرچم را به صورت یکسان با یک طرح چاپ کنید یا از دو طرح متفاوت استفاده نمایید؛ به عنوان مثال بر روی یکی از آن‌ها پرچم ایران  و بر روی دیگری، آرم یا لوگوی شرکت چاپ گردد. شرکت احداث گستر نیروی پارس، تولید کننده انواع پایه پرچم و دکل می باشد.

پایه پرچم
پایه پرچم در ایران به شکلی بسیار زیبا و با دقت‌های فنی خاص ساخته می‌شود. این پایه‌ها از مواد مرغوب ساخته می‌شوند و قابلیت تحمل شرایط جوی سخت را دارند. علاوه بر این، پایه‌های پرچم ایران با طراحی منحصربفردی که به اسلام و هویت ملی اشاره دارد، توجه همگان را به خود جلب می‌کنند.

پرچم تشریفات

یکی از ویژگی‌های منحصربفرد https://partowsazan.com/fa/%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D9%86%D9%88%D8%B1%DB%8C/news/169/price-list-base-tower-optical-12-meter-cheap-price/، وجود نشانه‌های قابل تنظیم بر روی آن است. این نشانه‌ها عموماً شامل نشانه ملی کشور، نام رسمی کشور، نشانه مذهبی و سایر عناصری هستند که به هویت و آرمان‌های ملی ایران اشاره می‌کنند. این نشانه‌ها قابلیت تغییر و جابجایی دارند تا در هر مراسم و جشنی بتوانند با توجه به شرایط مختلف، به بهترین شکل ممکن نماد و تجلی ارزش‌های کشور را منتقل کنند.

پایه پرچم یکی از نمادهای فرهنگی و تاریخی کشور ماست. این پایه، در هر جایی که حاضر شود، تجلی از شجاعت و ایثار و جانفشانی ملی است. با دیدن پایه پرچم، افتخار و عزت‌نفس مردم به اوج خود می‌رسد و همگان به یکپارچگی و وحدت در فکر و عمل دعوت می‌شوند.
پایه پرچم

لازم به ذکر است که در جهت رفاه
حال مشتریان محترم،پایه پرچم ال را بصورت مونتاژ شده تحویل می نماییم. ساخت انواع پایه های پرچم به خصوص پایه پرچم رومیزی یکی از خدماتی می باشد که مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان در این زمینه فعالیت دارد. بهترین مجموعه تولید میله و پایه پرچم رومیزی، مجموعه اریکه پرچم ایرانیان می باشد.

پایه پرچم
به طور کلی، پایه پرچم یکی از نمادهای بارز و الهام‌بخش هر کشور است. در ایران نیز، این پایه نمادی از تلاش و تضحیات مردم برای دستیابی به استقلال و آزادی است. با توجه به اهمیت و قدرت نمادی پایه پرچم، مردم و مقامات مسئول می‌بایست همواره به حفظ و احترام این نماد ملی توجه کنند و آن را به عنوان یکی از مهمترین عناصر تشخیصی وحدت ملی در جامعه محافظت کنند.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما