پس از تلاش دشان برای استراحت دادن به ستاره ها، تونس شوک بر فرانسه پیروز شد

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

تونس با روحیه 1-0 فرانسه را شکست داد، پس از اینکه دیدیه دشان، سرمربی تیم آبی پوشان تصمیم گرفت به استعدادهای برتر خود استراحت دهد و تیمی عمدتاً گزینه دوم را وارد میدان کند، زیرا آنها از قبل جایگاه خود را در ناک اوت رزرو کرده بودند. فرانسه فوتبال ضعیف زیادی بازی کرد تا اینکه افرادی مانند کیلیان امباپه و آنتوان گریزمان از روی نیمکت آمدند و به تونس یک برد کاملاً شایسته را داد – اما برد استرالیا مقابل دانمارک به معنای بازگشت تونس به خانه است. لایو بلاگ FRANCE 24 را در زیر بخوانید تا ببینید این مسابقه چگونه پیش رفت.

تقویم جام جهانی
تقویم جام جهانی © استودیو گرافیک FMM

ایده خوبی به نظر می رسید که 9 تغییر برای تلاش برای استراحت دادن به ستارگان برتر فرانسه پس از اینکه آنها جایگاه خود را در ناک اوت با آن دو پیروزی عالی برابر استرالیا و دانمارک تضمین کرده بودند، انجام دهیم. اما تیمی که عمدتاً گزینه دوم بود، در بیشتر بازی مقابل یک تیم ملی تونس فوتبال بدی بازی کرد – و گل وهبی خضری بسیار شایسته بود.

دشان امباپه، گریزمان، آدرین رابیو و عثمان دمبله را به میدان آورد – اما این برای براندازی برتری تونس کافی نبود. به نظر می‌رسید که گریزمان با یک پایان بالینی در آخرین دقیقه وقت مصدومیت گلزنی کرد – با این حال پس از سوت پایان به VAR رفت و آفساید اعلام شد.

علی‌رغم نمایش فوق‌العاده تونس، پیروزی استرالیا مقابل دانمارک به آنها امتیاز داد تا به مقام دوم گروه D دست پیدا کنند و به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کنند.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances