چگونه داوران MLB یاد گرفتند که تکرارها را برای جمعیت توضیح دهند

سینسیناتی – زمانی که مارک کارلسون و سه داور لیگ اصلی ماه گذشته به سمت زمین مسابقه رفتند، راهرو تقریباً ساکت بود. برای چند لحظه دیگر، آنها تقریباً از گوش دیگران در پارک بزرگ امریکن بال دور بودند.

میکروفونی که بالای محافظ قفسه سینه کارلسون قرار گرفته بود، تهدید می‌کرد که بعد از اولین زمین آن را تغییر می‌دهد: می‌تواند به کارلسون اجازه دهد تا به همه کسانی که بازی را در محوطه توپ یا روی صفحه تماشا می‌کنند یا به پخش گوش می‌دهند خطاب کند.

روسای خدمه داور در بیس بال دیگر به سادگی به توپ و ضربه نمی گویند، ایمن یا بیرون، منصفانه یا ناپاک. در این فصل، پس از ساعت‌ها تمرین و تمرین‌های داخل دوش و برای برخی، تلاش‌های دقیق‌تر برای محدود کردن ترس از صحنه، از آنها خواسته شد تا برخی از پیچیده‌ترین تفاسیر قوانین ورزش را برای استادیوم‌های پر از جمعیت خشمگین توضیح دهند. و اکنون، با حضور کامل بازی‌های پلی‌آف تا اوایل نوامبر، آن‌ها این کار را برای مخاطبان تلویزیونی زیادی از طرفداران معمولی انجام می‌دهند، که ممکن است بیشتر از مشورت با قانون 6.01(i)(1) توئیت‌های زهرآگینی منتشر کنند.

کارلسون که در سال 1999 به کادر لیگ اصلی ملحق شد و تصور نمی کرد روزی شبیه یک داور NFL باشد که تماسی را اعلام کند، گفت: “شما مجبور نیستید فقط برای عبور از این اعلامیه سرعت دهید.” “تو وقتت رو بگیر. اگر باید آن نفس را قبل از شروع صحبت کردن بکشید، آن نفس را بکشید، مستقر شوید، از نظر ذهنی چیزی را که قرار است بگویید آماده کنید و از آنجا بروید.”

او در مصاحبه ای در سوئیت داوران با نور ملایم در سینسیناتی افزود: “به مرور زمان، راحتی شما این کار را آسان تر می کند.”

آخرین مقامات لیگ های حرفه ای مردان آمریکای شمالی که تماس ها را به تماشاگران توضیح دادند، داوران MLB با برجسته ترین آزمون خود تا به امروز روبرو هستند. با توجه به اینکه انتظار می‌رود ده‌ها میلیون نفر در هفته‌های آینده بیسبال تماشا کنند، داوران به مهارت‌هایی که در این فصل صرف کرده‌اند و نکات ظریفی که یاد گرفته‌اند تکیه خواهند کرد: نحوه آکوستیک استادیوم می‌تواند به اندازه نحوه بازی زمین‌های بیرونی، خطوط دید متفاوت باشد. کمترین احتمال ایجاد حواس پرتی در اواسط اعلامیه، سرعت گفتار وجود دارد.

“سخت ترین قسمت کار با سر و صدای جمعیت است. آیا از میان سر و صدای جمعیت صحبت نمی کنم؟ آیا از طریق آن قدرت می‌دهم؟» دن ایسوگنا، که مانند کارلسون، این هفته یک گروه را در یک سری بخش رهبری می کند، گفت.

به علاوه، ایاسگنا گفت: “به محض اینکه بگویم “واژگون”، آنها شروع به جیغ زدن خواهند کرد.”

برای داوران و مدیران بیسبال، توضیحات درون بازی نتیجه ای قابل پیش بینی و البته نامطمئن از سیستم بازبینی بازی بود که به یکی از اجزای اصلی بازی تبدیل شده است. از زمانی که سیستم کنونی در سال 2014 شروع به کار کرد – زمانی که در سال 2008 شروع به کار کرد به تصمیم گیری در مورد خانه داری محدود بود – مقامات بیش از 11000 تماس را مورد بررسی قرار داده اند.

اما از آنجایی که داوران معمولاً تا این فصل بیشتر از حرکات دست به مردم پیشنهاد نمی‌دادند، حتی پخش‌کننده‌های باتجربه نیز گاهی اوقات از گزارش آنچه که مقامات در وهله اول بررسی می‌کردند، ناامید بودند.

برایان اندرسون، یک پخش کننده برای میلواکی برورز و ترنر اسپورت، گفت: ما فقط حدس می زدیم. قبل از اعلام، من می گفتم که “آنها می توانند A، B یا C انجام دهند” و این واقعاً به طرفداران آموزش نمی دهد. من در حال چنگ زدن به نی ها هستم و شما بعد از بازی خواهید فهمید: “ما این را به چالش نمی کشیدیم. ما این کار را می کردیم. و آن وقت احساس می کنی که احمق است.”

اندرسون مایل است داوران تصمیمات بیشتری را اعلام کنند، مانند اخراج هایی که پس از شکایت بیش از حد، با صدای بلند یا بیش از حد بی‌حرمتی از یک کالسکه صورت می‌گیرد.

جاستین کلم، نایب رئیس MLB برای پخش مجدد، گفت که مفهوم اعلان های داخل زمین مدت ها مورد توجه قرار گرفته بود، اما پس از فصل 2019 جذابیت بیشتری پیدا کرد. این بیماری همه گیر اولین بازی آنها را به تعویق انداخت، تا حدی به دلیل آموزش هایی که داوران هنگام آماده شدن برای نقشی عمومی تر از همیشه دریافت کردند.

داوران، بدون توجه به سنشان، در جلسات ویدئویی شرکت کردند و روسای خدمه، که به تازگی به سخت افزار مجهز شده بودند، در جلسات ویژه در پارک های MLB در آریزونا و فلوریدا در طول تمرینات بهاری شرکت کردند. مهم‌تر، شاید فیلم‌نامه‌های آماده‌شده‌ای بود که داوران می‌خواندند، با سرهم‌بندی‌های گهگاهی که ریشه در یک شخصیت یا لحظه‌ای دارد.

به عنوان مثال، برای بررسی اینکه آیا یک دونده قبل از ثبت بازی سوم امتیاز کسب کرده است یا خیر، داوران از دو مورد از هشت چارچوب ممکن استفاده می‌کنند که انتخاب آنها به این بستگی دارد که آیا مدیر یا رئیس خدمه بازبینی را آغاز کرده‌اند. بررسی‌های تکراری، که توسط داورانی انجام می‌شود که به صورت چرخشی در نیویورک انجام می‌شوند و تصمیمات خود را به داوران در زمین منتقل می‌کنند، ممکن است با تایید، اجازه ایستادن یا لغو تماس به پایان برسد.

داوران گفتند، حتی اگر آنها با سخنرانی عمومی راحت بودند، باز هم باید با منحنی یادگیری عجیب و غریبی روبرو می شدند که با مخاطبان عظیم بدون یادداشت – به ویژه پس از چندین نسل سکوت عمومی – به وجود می آید. برخی از داوران به دنبال مشاوره از مقامات NBA، NFL و NHL بودند، همانطور که مدیران بیسبال به طور غیر رسمی با مخاطبین آن لیگ ها در مورد آموزش و تجهیزات مشورت می کردند.

حتی در میان داوران، مانند کارلسون، که خود را از کانون توجه نمی‌ترسند، یک ماموریت اساسی، علاوه بر دریافت درست تماس، وجود داشت: «نمی‌خواهی خودت را خجالت بکشی».

او گفت: «این یک سیستم کاملاً جدید برای همه ما است، و این چیزی است که شما می خواهید در آن موفق باشید».

تنش‌هایی که با ورزش حرفه‌ای همراه است، اما تضمین می‌کند که تمرین تنها می‌تواند آمادگی زیادی را به همراه داشته باشد. Iassogna اعلامیه روز افتتاحیه در فیلادلفیا را به عنوان یک “تجربه خارج از بدن” به یاد آورد.

او گفت: «خودم را بیشتر شنیدم. “این یک اعلامیه عالی نبود زیرا داشتم به صدای خودم گوش می دادم.”

این تغییرات در طول فصل ادامه داشت زیرا داوران در سراسر کشور پرواز می کردند، ویدیوهایی را که تقریباً روزانه می رسید مطالعه می کردند و گاهی اوقات بازخوردها و حکمت هایی را که در این یا آن مکان دریافت می کردند به یکدیگر پیامک می دادند. جعبه مطبوعات در پیتسبورگ؟ مکان سختی برای تمرین چشمانتان چون ارتفاع آن بسیار بالاست. پخش کنندگان در Camden Yards در بالتیمور؟ خیلی کم جرات تماس چشمی با فن را نداشته باشید. به یاد داشته باشید که آنچه شما می شنوید، به طرز عجیبی، ممکن است آن چیزی نباشد که دیگران می شنوند.

زمان‌های خاصی وجود دارد که من روی استادیوم کلیک می‌کنم و می‌گویم، سینسیناتی در حال به چالش کشیدن فراخوان است، و تنها چیزی که می‌شنوید پژواک است، مثل یک نقص. کارلسون گفت: “شما مانند صدای جیغ می شنوید.” اما او افزود: “آنچه از تلویزیون می شنوند و در غرفه پخش می شنوند این نیست.”

و آن افرادی که به تلویزیون یا رادیو گوش می دهند؟ آنها نیز افکار زیادی دارند.

Iassogna که پدرش سال‌ها در دبیرستان فوتبال قضاوت کرده است، می‌گوید: «تحقیقات بازار من شامل پدرم است و پدرم از اعلامیه‌های من انتقاد خواهد کرد. “او از توضیحات خوشش می آید. او از نحوه ارائه توضیحات من بسیار انتقاد می کند.”

این اطلاعیه ها برای بازیکنان و مدیران، که اغلب می توانستند جزئیات بیشتری را به دست آورند، نسبتاً کمی تغییر کرده است. این همیشه آنها را از جستجوی استعدادهای تازه قابل مشاهده مانند توست مستر در سپاه داور باز نداشته است.

آرون لوپ، یک تسکین دهنده برای فرشتگان لس آنجلس که می گوید متوجه تفاوت های کوچکی در نحوه بیان داوران شده است، گفت: “به نظر می رسد همه آنها ترجیح می دهند این کار را انجام ندهند.” “من باید با آنها موافق باشم: ترجیح می دهم خودم این کار را نکنم.”

داوران تصور می کنند که سیستم در اطراف خواهد ماند.

کارلسون گفت: “این یک بخش پذیرفته شده از روال است، این یک بخش پذیرفته شده از بازی است، و با گذشت زمان، ما بهتر را اعلام می کنیم.” “بدیهی است که اینجا برای ماندن است.”

سپس، مدتی قبل از اینکه میکروفونی را که می‌توانست صدایش را از سواحل رودخانه اوهایو بلند کند، در دست گرفت، با عصبانیت قهقهه زد.

اسکات میلر ارائه گزارش از آناهیم، ​​کالیفرنیا.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم