چگونه کارتن پستی خود را در هفت روز شگفت‌انگیز کنید

برای چاپ لیبل، نمونه اولیه، اقلام تبلیغاتی و کارتن تاشو استفاده می شود. برای تولید کارتن به صورت لمینت در ابتدا طرح مورد نظر ما پس از طراحی به صورت افست برروی انواع کاغذ و مقوا چاپ شده و پس از انجام مراحل پس از چاپ مثل سلفون، یووی، سلفون یووی موضعی، برجسته به مرحله لمینت میرسد در مرحله لمینت مقوای چاپ با دستگاه لمینت بروی ورق لمینت شده، و پس از خشک شدن چسب با قالب تهیه شده براساس طرح، مرحله دایکات انجام میشود.

بعد از مونتاژ کلیشه برروی دستگاه فلکسو مرحله چاپ شروع میشود . بعد از اتمام چاپ و خشک شدن مرکب نوبت به دایکات میرسد. مثلا برخی چاپ در اندازه های مختلف کارتن که اعمال می شوند، قیمت خاصی را برای شما اعمال خواهند کرد. هنگام خرید جعبه کارتنی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

خرید کارتن سفید

جعبه های بستهبندی فقط برای خرما به کار نمیروند و شما میتوانید از آن برای محصولات مختلف دیگری نیز استفاده کنید. نوع چاپ بیشتر در جعبه محصولات مصرفی استفاده می شود. در کارتن سازی برای محصولاتی که وزن ان کمتر از 12 کیلو است از کارتن سه لایه و بیشتر از 13 کیلو از ورق پنج لایه برای کارتن سازی استفاده میگردد که در این بین شکل ظاهری و مدل جعبه و یا مدل کارتن نیز اهمیت دارد. جعبه های کارتنی نوع E معمولا در بسته بندی کالاهای مصرفی، نمایشگرها و صندوق های رای و محصولات غذایی استفاده می شود: جعبه پیتزای کارتنی، حاوی فلوت نوع E، ساختار بسیار نازکی دارد و در نتیجه فضای ذخیره سازی کمتری را مصرف می کند. نوع جعبه کارتنی دارای ساختار مشابهی است که انتظار می رود در یک طرف آن باز شود. لازم به ذکر است که ورق برای تولید کارتن در دو مدل رنگ، یکی رنگ کرافت یا قهوهای و دیگری رنگ سفید تولید میشود که رنگ سفید دارای قیمت گرانتری میباشد.

این مدل کارتن با توجه به مدل بسته شدن مصرف ورق بالاتری داشته و قیمت بالاتری نسبت به مدلهای دیگر دارد. این مدل کارتن با توجه به مدل بسته شدن یکی از عامیانهترین مدلهای بسته بندی در جعبه و کارتن است که هم به صورت کارتن لمینت و هم به صورت فلکسو قابل تولید و چاپ است. لازم به ذکر است که با توجه به هزینه بالای کلیشه در چاپ فلکسو این مدل چاپ برای تعداد بالا به صرفه بوده. ورق C نیز ارتفاع هر کنگره و فلوت بین ۳٫۵ تا ۳٫۷ میلیمتر و در هر متر مربع تعداد ۱۲۰ تا ۱۴۵ کنگره یا فلوت وجود دارد. ارتفاع هر کنگره یا فلوت آن بین ۱٫۱ تا ۱٫۶ میلیمتر و در هر متر مربع تعداد ۲۹۰ تا ۳۲۰ کنگره یا فلوت وجود دارد. ورق E نیز ارتفاع هر کنگره بین ۲٫۱ تا ۲٫۹ میلیمتر است و در هر متر مربع تعداد ۱۲۵ تا ۱۵۰ کنگره وجود دارد.

هدف از خرید هر جعبه موجدار خاص باید قبل از خرید هر یک از آن ها مشخص باشد. در این قسمت قصد ما بیان و شرح نحوه تولید نایلون های بسته بندی مخصوص لباس می باشد و با این کار یعنی ارائه مطالبی ارزنده و مهم درباره این محصولات می خواهیم تا موجب بالا رفتن آگاهی و شناخت کامل عزیزانی شویم که اطلاع درستی از این محصول ندارند و در نهایت به آن ها کمک کنیم با داشتن آشنایی با نحوه تولید شدن این نایلون ها بهترین آن ها را در صورت لزوم تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند. به طور کلی مطالبی که تا به اینجا در اختیار شما قرار دادهایم مجموعهای از مزایای استفاده و خرید کارتن عمده بود.

نیاز به داشتن چک لیست خرید کارتن شبکه‌ها

کد تایید پیامک شده را اینجا وارد کنید. این نوع چاپ را می توان با راه اندازه ای کم هزینه انجام داد و در صورت کم بودن حجم قابل استفاده است. این یک تکنیک محبوب است که در طیف گسترده ای از صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین حتی اگر قبلاً این اصطلاح را تا به امروز نشنیده اید به احتمال زیاد شما در یک مقطع محصولاتی را چاپ کرده اید که از این نوع چاپ استفاده کرده اید اما متوجه اینکه این چاپ ، چاپ سیلک است نشده اید. بنابراین جهت صادرات دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار، اطلاع از نوسانات ارز لازم و ضروری خواهد بود. به غیر از آن، سبک های قابل تنظیم بیشتری از جعبه سینی مانند سینی شکاف دار، سینی با فلپ های بالایی (به عنوان مثال: جعبه پیتزا کارتنی)، سینی نمایشگر و موارد دیگر وجود دارد. برای خرید کارتن ارزان و با کیفیت هر محصولی دو مولفه وجود دارد که نشان دهنده ارزش مند بودن آن محصول است .

خرید کارتن ارزان در تهران

لازم به ذکر است که در چاپ کارتن با دستگاه فلکسو برای هر رنگ مورد نظر همان رنگ در دستگاه ریخته میشود. استفاده از دو رنگ به تنهایی از ویژگی هایی ست که طراحی کارتن را در زمره ی طراحی های گرافیکی صنعتی قرار می دهد. اهمیتی ندارد که قصد طراحی بسته بندی چه محصولی را دارید؛ در هر صورت استفاده از لوگو و نام برند بر روی بسته بندی از جمله ضروریاتی است که نباید از آن غافل شوید. هر چند که مشتریان در خرید از سایت چلسی پک هیچ محدودیتی ندارند و می توانند برای اطمینان از کیفیت محصول حتی خرید تک عددی داشته باشند . ضخامت ورق کارتن و چند لایه بودن آن را وزن و شکل محصولی که در داخل آن قرار می گیرد تعیین می نماید.

خرید کارتن مادر با کیفیت

یکی از این عوامل مهم گراماژ کاغذ جعبه و کارتن و تیراژ چاپ جعبه و چند رنگ بودن چاپ آن است . رعایت چه نکاتی در بسته بندی کالاهای صادراتی مهم است؟ بنابراین برای بسته بندی کالاهای مصرفی مانند جواهرات، کفش و غیره استفاده می شود. از این بهترین گزینه همان اصلاح الگوی مصرف و بازیافت دوباره یا چندباره مواد مختلف مانند کاغذ و مقوا است.

یکی از بهترین گزینه ها برای خرید کارتن اسباب کشی سایت کارتنچی است. فروشگاه مسترپک با سالها سابقه به شما بهترین محصولات را در حوزه انواع کارتن ارائه می دهد و زمانی که شما از آنها استفاده می کنید متوجه می شوید تا چه اندازه تاثیر و نقش دارد. مهم­ترین عاملی که نقش اساسی را در این زمینه داشته و برای مشتری نیز حائز اهمیت میباشد، چاپ کارتن و درج برند بر روی آن است. کارتن های چاپ شده سفارشی فقط مربوط به رضایت مشتری نیست ، اگرچه مطمئناً در این زمینه کمک می کند. به منظور خرید ماشین آلات کارتن سازی در تهران و مشاوره رایگان در این زمینه با شماره کارشناس ما در ارتباط باشید. کارتن سازی راه راه، کارتنهای سبک و در عین حال محکم هستند که با تا کردن مقواهای راه راه ساخته شدهاند. این نوع فلوت در جعبه های کارتنی استفاده می شود که در ساخت جعبه های حمل و نقل، جعبه برای محصولات غذایی و برای محکم کردن اقلام شکننده مانند شیشه یا مبلمان استفاده می شود.

خرید کارتن با چاپ سفارشی

به همین، خاطر باید بیشتر از هر چیزی، از محکم ترین نایلونها برای بسته بندی پلاستیکی استفاده نمایید. دارای 46 فلوت در هر پا با ضخامت 1/8 است. این نوع جعبه کارتنی دارای ضخامت اضافی در بالا و پایین است و گزینه بهتری برای محصولاتی که نیاز به محافظت بیشتری دارند، می باشد. یکی راهکارها برای سالم ماندن کالا در درون جعبه، استفاده از ورق سینگل فیس در بین محصولاتی است که در جعبه قرار میگیرد. ورق کارتن در انواع ضخامتهای ورق سینگل (نازک)، ورق 3 لایه، ورق 5 لایه تولید میشود. سالانه تن ها زباله در اقیانوسها پرتاب میشود تا بر زندگی دریایی تأثیر بگذارد یا روی زمینهای دیگران شناور شود، که عمدتاً جوامع حاشیهنشین را تحت تأثیر قرار میدهد. شرکت پاکتچی کارتنهای پستی را در انواع گوناگون و به صورت ساده یا مدلدار، با توجه به خواست متقاضیان آماده میکند و در اسرع وقت در اختیار مشتریان قرار میدهد.

خرید کارتن به صورت عمده

جعبه های آماده برای جواهرات و یا ساعت و کفش و … این نوع جعبهها را بیشتر ممکن است در هنگام خرید کفش و لوازم الکتریکی و یا حتی پیتزا ببینیم. مقوای پشت طوسی: که همانطور که از نامش پیداست پشت آن طوسی است و به علت بازیافتی بودن لایه زیرین از نظر بهداشتی قابل قبول نیست ولی به دلیل براق بودن رویه آن و قابلیت بالا چاپ بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین پرداخت هزینه بالا برای کارتنهای مادر و انجام چاپ و طراحیهای هزینهبر بر روی آن معقول نبوده و توصیه نمیشود. شما می خواهید انواع مختلفی از جعبه های کارتنی را پیدا کنید که برای اهداف مختلف استفاده می شوند. انواع مختلف فلوت برای اهداف مختلفی ساخته شده است. هوم سرویز در جهت آسایش و راحتی کاربران و با همکاری متخصصین خدمات بسته بندی لوازم منزل در محله اندیشه شهر تهران تلاش کرده است خدماتی نظیر بسته بندی لوازم شکستنی با استفاده از کارتون های ضخیم و نایلون های حباب دار تهران اندیشه, بسته بندی یخچال ساید بای ساید، دوقلو و ساده تهران اندیشه, بسته بندی و سلفون کشی مبلمان تهران اندیشه, خرید کارتن سفید بسته بندی و حمل گیاهان آپارتمانی تهران اندیشه را در کلیه مناطق تهران ارائه داده و تجریه خوبی را برای کلیه مشتریان خود از جمله مشتریان عزیز خود در اندیشه ارائه نماید.

همچنین فراموش نکنید که این دارو باید انبارداری و نگهداری بسیار راحتی داشته باشد. جعبه حاوی F فلوت سبک وزن است و در مقایسه با فلوت های دیگر بسیار نازک است. عامل ترکیدگی در جعبه کارتنی چیست؟ اگر می خواهید محصول شما با خیال راحت به مشتری تحویل داده شود، درجه جعبه کارتنی عامل مهمی است. سوال مهمی است که باید قبل از سفارش جعبه کارتنی از خود بپرسید.

چرا از کارتن پستی متنفرم

حداقل سفارش چاپ جعبه و کارتن مقوایی چقدر است ؟ به احتمال زیاد ما همچنان شاهد تحولات جعبه بندی تحت تأثیر خرده فروشی آنلاین خواهیم بود. اگر هنوز برای خرید آنلاین کارتن پستی قانع نشدهاید در ادامه مطالب همراه ما باشید تا شما را با مزایایی که این کار میتواند به ارمغان داشته باشد آشنا کنیم. توجه داشته باشید که طرح و رنگ بسته بندی خود را مطابق با نوع محصولی که قرار است درون جعبه قرار بگیرد، انتخاب کنید. با استفاده از جعبه های سفارشی ما ، می توانید رنگ را انتخاب کنید ، طرحی با لوگوی خود ایجاد کنید و جعبه ها را برای استفاده سریع آماده کنید. زیرا به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که از کدام نوع، سبک و چاپ روی آن ها استفاده کنید.

دارای 124 فلوت در هر فوت با ضخامت 1/32 است.

و در درجعبه های که خط تا زیاد دارند و پیچیده هستند از این نوع ورق استفاده میشود . قبل از هر چیزی باید بدانیم که کارتن چیست و چگونه تهیه می شود ورق کارتن از بازیافت و خمیر مقوا و کاغذهای بازیافتی در کارخانه تولید ورق در ابعاد مختلف و ضخامتهای استاندارد آماده میشود. دارای 124 فلوت در هر فوت با ضخامت 1/32 است. در حقیقت برای محصولاتی که نیاز به انبارکردن در سردخانه دارند از این نوع کارتنها استفاده میکنیم که دارای سوراخ و مجرا در بدنه برای ایجاد جریان هوا در داخل کارتن هستند. کارتن آماده و جعبه آماده ، می تواند بسیاری از نیازهای شما عزیزان را پاسخ گو باشد.

شرکت جعبه سازی

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کارتن بدون چاپ بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم