چگونه یک سوپر هوادار فوتبال کانزاس سیتی با لباس گرگ در قفس به پایان رسید

پلیس گفت در یوتا، بابودار جا قاشق و کیسه های خوراکی را از تارگت دزدید و بار دیگر برچسب های قیمت را روی میله های پرده تغییر داد و سپس سعی کرد آنها را به قیمت کامل بازگرداند. در هر دو مورد هنوز دستور بازداشت او وجود دارد. او همچنین به جرایم جزئی در کانزاس و میسوری اعتراف کرد. در Champlin، Minn.، او به دلیل رانندگی بدون گواهینامه 300 دلار جریمه شد.

روی پلاک هایش نوشته شده بود “KCC4EVR”.

بابودر بیش از ده ها تعامل با پلیس داشت که منجر به دستگیری نشد.

حداقل هشت بار در سال‌های 2016 و 2017، پلیس اورلند پارک، کان، حومه شهر کانزاس، با بابودر تماس داشت. در بیشتر موارد او اواخر شب با مادر و برادرش در ماشین پارک شده بود و یکی از صاحبان مشاغل حضور آنها را مشکوک می دید. در مواقع دیگر آنها از لابی یا استخر هتل استفاده می کردند حتی اگر در هتل اقامت نداشتند.

در سوابق پلیس به دست آمده توسط تایمز، خاویار به عنوان یک “جهنده” توصیف شده است که “از هتلی به هتل دیگر شناور است.” بابودارها “آموختگان بی خانمان شناخته شده” و “معروف به انجام سرقت خودرو در شب” هستند، اگرچه هیچ یک از بابودارها در کانزاس به دلیل سرقت خودرو محکوم نشده اند.

در ده‌ها سند دادگاه و گزارش‌های پلیس در طول یک دهه، بابودرها فقط یک آدرس را ذکر کردند، یک صندوق پستی در دفتر Mail & Copy Plus در Overland Park.

بسیاری از برخوردهای بابودار با پلیس زمانی اتفاق افتاد که او به صورت آنلاین گفت که در حال تحصیل در دانشگاه ایالتی کانزاس است، که دو ساعت با ماشین از کانزاس سیتی در منهتن، کان فاصله دارد. دانشگاه گفت هیچ سابقه ای از حضور بابودر نداشته است.

در اواخر سال 2017 و در سال 2018، به نظر می رسد که ثروت بابودر تغییر کرده است. شرکت تأیید کرد که او به مدت 9 ماه در یک انبار آمازون کار کرد و تماس او با پلیس و دستگیری ها به شدت کاهش یافت. به زودی، هویت او به عنوان Chiefsaholic آشکار شد. او برای اولین بار در آگوست 2018 در اینستاگرام ظاهر شد و یک میم درباره تیمی که باب اسفنجی شلوار مکعبی در آن شرکت داشت منتشر کرد. ماه بعد برای اولین بار عکسی در لباس گرگ گذاشت.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما