کانال های پخش اینستاگرام در حال حاضر در سطح جهانی منتشر می شوند اخبار فناوری

سانفرانسیسکو: متا اعلام کرده است که کانال‌های پخش اینستاگرام را در سطح جهانی به همراه ویژگی جدید «همکاران» عرضه می‌کند که به سازندگان اجازه می‌دهد از دیگر سازندگان (یا طرفداران) دعوت کنند تا در کانال پخش خود شرکت کنند.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: “چه این یک مصاحبه تخصصی یا یک پاتوق معمولی باشد، طرفداران اکنون می توانند گفتگوهای بین سازندگان مورد علاقه خود و مهمانان ویژه خود را دنبال کنند. این اکنون در سطح جهانی در دسترس است.”

این شرکت همچنین در حال آزمایش ویژگی‌های اضافی از جمله توانایی سازندگان برای استفاده از اعلان‌های سؤال برای جمع‌آوری بازخورد و پاسخ‌ها از طرفداران و یک تب کانال اختصاصی در صندوق ورودی است تا کاربران بتوانند به راحتی به کانال‌های پیوسته خود دسترسی پیدا کنند و کانال‌های جدید را کشف کنند.

این ویژگی ها در حال حاضر در مرحله آزمایش اولیه هستند و هنوز در هند در دسترس نیستند.

“در نهایت، ما در حال بررسی کنترل‌های جدیدی هستیم تا به سازندگان کمک کنیم کانال‌های پخش خود را مدیریت و تبلیغ کنند، مانند تعیین تاریخ و زمان انقضا در کانال خود، افزودن یک ناظر برای کمک به مدیریت اعضا، پیام‌ها و محتوا و اشتراک‌گذاری پیوند یا حتی پیش‌نمایش داستان هایی برای تشویق فالوورها به پیوستن،” آن اضافه کرد.

برای کمک به سازندگان برای تعمیق ارتباطات خود با فالوورهای خود، این شرکت برای اولین بار کانال های پخش را در اینستاگرام در ماه فوریه معرفی کرد.

کانال‌های پخش یک ابزار پیام‌رسانی عمومی یک به چند هستند که به سازندگان اجازه می‌دهد مستقیماً با دنبال‌کنندگان خود در مقیاس درگیر شوند.

سازندگان می‌توانند از یادداشت‌های صوتی، متن، ویدیو و عکس استفاده کنند تا آخرین به‌روزرسانی‌ها و لحظات پشت صحنه خود را به اشتراک بگذارند و حتی نظرسنجی‌هایی برای بازخورد طرفداران ایجاد کنند.

با این حال، فقط سازندگان می توانند در کانال های پخش پیام ارسال کنند و دنبال کنندگان می توانند به محتوا واکنش نشان دهند و در نظرسنجی ها رای دهند.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما