کانزاس، به دنبال مقابله با NCAA، بیل خود را به حالت تعلیق درآورد

بیل سلف، مربی تیم بسکتبال مردان کانزاس، قهرمان بخش اول، فصل را با چهار بازی محرومیت به عنوان بخشی از مجازات های خودخواسته دانشگاه در پاسخ به پرونده در حال انجامش با NCAA که از یک ورزش بیرون آمده آغاز خواهد کرد. رسوایی گسترده فساد و رشوه.

کانزاس، رتبه شماره رتبه 5 در نظرسنجی 25 برتر پیش فصل آسوشیتدپرس، فصل خود را روز دوشنبه در برابر دانشگاه نبراسکا اوماها آغاز می کند. به عنوان بخشی از این محرومیت، سلف و کمک مربی، کورتیس تاونسند، بازی مقابل شماره را از دست خواهند داد. 7 دوک در قهرمانان کلاسیک در نوامبر. 15 در ایندیاناپولیس. دستیار دیگر، نورم رابرتز، که سرمربی در St. جانز از سال 2004 تا 2010 به عنوان سرمربی موقت خدمت خواهد کرد.

سلف در بیانیه ای گفت: من و مربی تاونسند تصمیم KU برای اعمال این تحریم ها را می پذیریم و از آن حمایت می کنیم. وی افزود: به نحوه برخورد بچه های ما با این شرایط افتخار می کنم و مشتاقانه منتظر هستم تا برای بازی مقابل NC State در نوامبر به نیمکت بازگردم. 23 در مسابقات نبرد 4 آتلانتیس در باهاما.

به طور کلی، دانشگاه ها در تلاش برای کاهش احتمال مجازات های شدیدتر از سوی NCAA، که در سال 2019 هیئتی را برای رسیدگی به پرونده های پیچیده مربوط به تحقیقات FBI که در سال 2017 ظاهر شد، برای رسیدگی به پرونده های پیچیده مربوط به تحقیقات FBI ایجاد کرد، مجازات هایی را برای بخش های ورزشی خود اعمال می کنند. این تحقیقات منجر به توافق نامه هایی شد. با چهار کمک مربی در مدارس مختلف غیر از کانزاس، و چندین دستگیری.

ویلیام اف. سوینی جونیور، دستیار مدیر مسئول دفتر میدانی اف‌بی‌آی در نیویورک، هنگام دستگیری‌ها گفت: ما کتاب بازی شما را داریم. “تحقیقات ما ادامه دارد و در حین صحبت من در حال انجام مصاحبه های تکمیلی هستیم.”

مرل کد جونیور، کارمند سابق آدیداس که به اتهام کلاهبرداری با سیم محکوم شده بود، در کتابی گفت که سلف از پرداخت هایی که به بازیکنان پرداخت می کرد، می دانست. خود هر گونه دخالت را رد کرده است.

هیئت NCAA قرار است پس از رسیدگی به چهار پرونده باقیمانده، از جمله یکی از کانزاس، منحل شود.

در سپتامبر 2019، NCAA اخطاریه ای در مورد اتهامات به کانزاس ارسال کرد که شامل پنج تخلف سطح یک بود که مسئولیت سلف و کنترل کانزاس بر برنامه بسکتبال مردانش را زیر سوال برد. مجازات های مربوط به تخلفات سطح I اغلب شامل محرومیت های پس از فصل، ضبط برنده ها و قهرمانی ها و از دست دادن بورسیه ها است.

بیش از 12 ماه پیش، NCAA اعلام کرد که هیئت آن در سال آینده حکمرانی خواهد کرد.

در دسامبر گذشته، ایالت کارولینای شمالی پس از صدور حکمی در مورد تخلفات استخدام، به مدت یک سال تحت تعلیق قرار گرفت.

کانزاس در بیانیه‌ای اعلام کرد که هفته گذشته این هیئت را از مجازات‌های خود مطلع کرده است. آنها همچنین عبارتند از: غیبت Self و Townsend در تمام فعالیت‌های مربوط به استخدام خارج از دانشگاه از آوریل تا ژوئیه امسال (آنها بودند). کاهش چهار بازدید رسمی در این سال تحصیلی و در سال 2023-24; کاهش سه بورسیه تحصیلی در بسکتبال مردان که طی سه سال آینده توزیع می شود. اجرای شش هفته ممنوعیت ارتباطات استخدامی، ممنوعیت شش هفته ای بازدیدهای غیررسمی و کاهش 13 روزه تعداد روزهای مجاز استخدام در سال تقویمی 23-2022. کانزاس همچنین مجاز به میزبانی هیچ یک از افراد استخدام شده در بازدیدهای رسمی برای رویداد “Late Night in the Phog” ماه گذشته خود نبود.

در سپتامبر، هیئت NCAA ممفیس را به مدت سه سال با توبیخ عمومی و جریمه محکوم کرد، اما از تنبیه مربی پنی هارداوی یا محرومیت از مسابقات NCAA خودداری کرد. NCAA ممفیس را به چهار تخلف سطح یک و دو سطح دوم متهم کرد که جدی‌ترین تخلفات را در نظر گرفت و در مجموع هفت تخلف ادعایی از جمله عدم کنترل سازمانی، مسئولیت سرمربی و عدم نظارت را در نظر گرفت.

هارداوی ماه گذشته با تمدید قرارداد 6 ساله 16.5 میلیون دلاری موافقت کرد.

دریک کرافورد، معاون عملیات شنوایی NCAA، ماه گذشته در تماسی با خبرنگاران گفت که پرونده‌های باقی‌مانده در «اواخر بهار، اوایل تابستان 2023» در مسیر حل و فصل قرار دارند. پرونده هایی که هنوز در حال بررسی هستند شامل کانزاس، آریزونا، ایالت لوئیزیانا و لوئیزویل می شود.

داگلاس ای جیرود، رئیس دانشگاه کانزاس، در بیانیه‌ای گفت: «در طول این فرآیند، ما گفتگوهای مداومی با همه طرف‌های درگیر داشته‌ایم. ما معتقدیم اقداماتی که امروز اعلام می کنیم ما را به حل این موضوع نزدیکتر می کند. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا زمانی که این روند به طور کامل حل شود، نظرات بیشتری ارائه دهیم. تا آن زمان، می‌خواهم حمایت بی‌دریغ خود را از مربی خود و برنامه بسکتبال مردانمان تکرار کنم.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم