کریستینا اپلگیت یکی را برای «Dead to Me» منتشر کرد

تغییرات در اسکریپت به ندرت ضروری بود، اگرچه برخی تنظیمات در مسدود کردن وجود داشت. جن باید کسی بود که درها را باز می کرد تا بتواند به آنها تکیه دهد، و عکس های ثابت کمتری از راه رفتن او به داخل اتاق وجود دارد. در یک تصادف وحشتناک، بیشتر این فصل آخر که مدت ها قبل از تشخیص اپلگیت نوشته شده بود، مربوط به بیماری است که برخی از صحنه ها را به ویژه دشوار می کرد.

اپل گیت گفت: «وقتی من و لیندا آن صحنه ها را انجام می دادیم، گاهی اوقات ما را له می کرد.

اما کاردلینی مدافع او نیز بود. او گفت: “او قهرمان من، جنگجو و صدای من بود.” وقتی اپلگیت در درخواست استراحت تردید کرد یا وقتی صدای او شنیده نشد، کاردلینی وارد عمل شد. اپل گیت افزود: «مثل داشتن یک خرس مادر بود.

کاردلینی در برابر گرفتن اعتبار بیش از حد برای این کار مقاومت کرد. او گفت: “من فقط بهترین ها را برای کسی می خواستم که دوستش دارم و به او اهمیت می دهم و افتخار همکاری با او را دارم.”

اپلگیت گفت که تمام کردن سریال سخت ترین کاری بود که تا به حال انجام داده است. اما فیلمبرداری لحظاتی پر از لطف داشت. او نمی توانست سر صحنه فیلمبرداری از هم بپاشد، حداقل تا زمانی که یک صحنه به آن نیاز نداشت. و عشق و حمایت خدمه او را تشویق کرد.

علاوه بر این، او می‌خواست مطمئن شود که داستان مورد پسندش قرار می‌گیرد، حتی اگر فکر نمی‌کند هرگز این فصل را تماشا کند. او آن را خیلی دردناک می یابد. او نگران این است که بینندگان در مورد آن چه فکر می کنند، اما فقط تا یک نقطه.

او گفت: “اگر مردم از آن متنفرند، اگر مردم آن را دوست داشته باشند، اگر تمام چیزی که می توانند روی آن تمرکز کنند این است که “اوه، به فلج نگاه کن”، این به من مربوط نیست.” “من مطمئن هستم که مردم مانند “من نمی توانم از آن عبور کنم” خواهند بود.”

او ادامه داد: “بسیار خوب، پس از آن عبور نکن.” “اما امیدوارم مردم روح از کنارش بگذر و از سواری لذت ببر و با این دو دختر خداحافظی کن.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم