کریسمس 2022: 5 هدیه جواهرات شگفت انگیز برای کریسمس – انتخاب کنید! | فرهنگ، زیبایی/ اخبار مد

کریسمس 2022: فقط دو روز به کریسمس باقی مانده است و اگر برای عزیزتان هدیه ای نخریده اید، اکنون وقت آن است. آیا قصد دارید در کریسمس جواهرات هدیه دهید؟ ویپین شارما، مدیر ارشد بازرگانی BlueStone، پنج مورد از جواهرات را انتخاب می کند که می توانید در این فصل تعطیلات هدیه دهید. بنابراین در اینجا یک کریسمس مبارک و یک سال نو مبارک است!

درخشش برای مچ دست

درخشش برای دستان شما گذر است. با هدایای خلاقانه مانند جواهرات ساعت از بقیه متمایز شوید. این خلاقیت‌ها، دسته‌بندی نسبتاً جدید، برای افرادی که در تقاطع شیک‌ها و باهوش دیجیتالی وجود دارند، عالی هستند. از آنجایی که همه ساعت‌های هوشمند نسبتاً یکسان به نظر می‌رسند، این دسته از قطعات جذاب به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهد که فردیت خود را به رخ بکشند و به عنوان یک گزینه هدیه عالی دو چندان می‌شود و به فرد کمک می‌کند تا مجموعه‌ای مد روز بسازد که با حالات مختلف آنها مطابقت داشته باشد.

گوهری برای گوهر

طلسم های سنگ های قیمتی برای هدایای فصلی مناسب هستند. آنها هوی و هوس پر جنب و جوش و شگفتی زمستان را با هنری پیچیده به تصویر می کشند. چنین جذابیت هایی که در طرح های دمدمی مزاجی قرار گرفته اند را می توان با زنجیر و دستبند جفت کرد و به آنها اجازه می دهد به هر شکلی که گیرنده انتخاب می کند خودنمایی کنند. این گنجینه‌های کوچک را می‌توان با سنگ‌های تولدشان برای گیرنده شخصی‌سازی کرد تا در طول سال برای او خوش شانسی بیاورد و خاطراتی از شیطنت در تعطیلات به ارمغان بیاورد.

همچنین بخوانید: 7 بهترین مکان در هند برای سفر برای بارش برف و لذت بردن از کریسمس سفید – بررسی کنید

چند پوشیدنی برای شیک پوشان

یک کمد لباس معاصر بدون چند پوشیدنی ناقص است. چه حلقه‌هایی که می‌توان در سر پیچ خورد و چه حلقه‌هایی که به عنوان آویز دو چندان می‌شوند، این قطعات خلاقانه هدیه‌ای عالی هستند. تطبیق پذیری آنها آنها را برای یک موزاییک از مناسبت ها ایده آل می کند و آنها را به هدیه ای تبدیل می کند که گیرنده شما بارها و بارها به سراغش می آید!

برای مردان

موج جدیدی از اکسسوری ها جان تازه ای به مد مردانه داده است. یک مقدمه خلاقانه برای کمد لباس مردانه مدرن، دستبند است. بافت‌های متنوع مانند حلقه‌های زنجیره‌ای درشت، طناب‌های استیل یا خاکی براق، سنگ‌های قیمتی چماق دار و تکنیک‌های مکمل، مچ دست را به یک سطح شیبدار برای حساسیت‌های مد تبدیل می‌کند. این کریسمس، ابراز وجود پر جنب و جوش و فردگرایی را هدیه دهید.

گوشواره: نخ سبک را از دست ندهید

کریسمس زمانی برای مهمانی ها است که گوشواره های چند نخی وارد می شوند. این گوشواره‌های ظریف و در عین حال مجلل، بیانیه‌ای هستند که سوراخ‌های دو یا سه‌گانه فرد را بالا می‌برند. شبیه به سبک بافتن در هدایای تعطیلات خود هدیه ای بدهید که واقعاً ظاهر می شود!


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم