گواردیولا: از دست دادن فرصت برای هلند مهم نیست!

کد خبر : 1895312 |
21 اسفند 1401 ساعت 13:22 |
10.7 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی می گوید از دست دادن فرصت گلزنی باعث ناراحتی آرلینگ هلند نمی شود.

گواردیولا: از دست دادن فرصت برای هلند مهم نیست!

به گزارش “ورزش سه”، منچسترسیتی روز گذشته موفق شد در دیدار مقابل کریستال پالاس با یک گل به برتری برسد و یک بازی دیگر از فاصله خود با آرسنال در بالای جدول بکاهد.
تنها گل شهروندان در این بازی را هلند در فاصله 12 دقیقه تا پایان بازی قانونی و از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. او به این ترتیب تعداد گل های زده در لیگ برتر را به 28 گل رساند و بعد از پایان بازی بسیار خوشحال به نظر می رسد.
گواردیولا در گفتگو با خبرنگاران گفت: سبک شادی او پس از گل های خود و گل هایی که هم تیمی هایش به ثمر رساندند نشان می دهد که او چقدر خوشحال است که اینجاست و ما نیز از او و شخصیتش بسیار راضی هستیم.ما خوشحالیم.

1831215

هالند بازیکن جوانی است و اینکه می تواند در دقایق پایانی با چنین فشاری پشت توپ قرار بگیرد و بعد با این عزم وارد دروازه شود و برای تیم ما گل بزند واقعا کار مهم و بزرگی است.
وی درباره آینده این ستاره نروژی گفت: چیزی که دوست دارم در پایان همکاری مان ببینم این است که او در فوتبالش پیشرفت کرده است، بیشتر با تیم همکاری می کند، ریتم بازی را درست می گیرد و علاقه مند به چه چیزی است. حد می تواند در بازی شرکت کند، نه اینکه فقط توپ را به گل تبدیل کند. زیرا گل دادن اتفاقی است که در طول زندگی او رخ خواهد داد.
چیزی که من از کار با او یاد گرفتم این است که یکی از بهترین و بزرگترین ویژگی های او این است که ممکن است یکی دو فرصت را از دست بدهد، اما اصلاً ناراحت و افسرده نمی شود. او همیشه مثبت فکر می کند و می داند که شانس دیگری خواهد داشت. این ویژگی برای یک بازیکن شگفت انگیز است.»

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial