یک برخورد شانسی دو غریبه را از جهان های مختلف متحد می کند

لوئیس آلبرتو کوریا و رونالد دیوید کورنینگ در نوامبر با یکدیگر ملاقات کردند. 25، 2017، در یک مهمانی تعطیلات که هیچ کدام شرکت نکرده بودند. مهمانی در لابی ساختمان آرپژیو آپارتمان در دالاس بود. آقای. کوریا، که در ساختمان زندگی می کرد، پس از پیاده روی با کوکر اسپانیل خود، کلوئه، به سادگی برمی گشت و به هیچ وجه برای مهمانی لباس نمی پوشید.

آقای. از سوی دیگر، کورنینگ برای بردن دوستش آنجا بود. “و دوستم گفت: “بیا اینجا. پسرهای بامزه ای وجود دارند.» او گفت. آقای. کورنینگ و آقای. کوریا ملاقات کوتاهی داشت و گفتگو کرد.

هفته بعد، همان دوست به آقا پیام داد. کورنینگ: “آیا آن مردی را که در لابی ملاقات کردی به خاطر می آوری؟” از شما پرسید. آقای. کورنینگ به دوستش گفت که شماره اش را با آقا به اشتراک بگذارد. کوریا.

“ما کمی پیامک فرستادیم و تصمیم گرفتیم با هم به اوک لان برویم” – محله ای در دالاس که بین افراد LGBTQ محبوب است – “برای ملاقات با گروهی از دوستانم برای یکشنبه و شام”. کورنینگ گفت.

او سپس به مدت دو هفته رفت و برای تعطیلات قبل از کریسمس سفر کرد، اما آنها به طور منظم پیامک ارسال کردند. بر آقای پس از بازگشت کورنینگ، آنها در دسامبر ملاقات کردند. 28 برای اولین قرار رسمی خود در V-Eats، یک رستوران وگان که از آن زمان بسته شده است.

ما در ماه ژانویه زمان زیادی را با هم گذراندیم و درباره تفاوت سنی و دنیای خود صحبت کردیم. کورنینگ، 51 ساله، گفت. «در مورد قرار ملاقات با فردی نزدیک‌تر به سنم خیلی سختگیر بودم. من با اکراه به ملاقات او رفتم و احتمالاً این کار را در محیطی معمولی در میان دوستان انجام دادم.” او نمی خواست اول از سرش بپرد.

اما بعد از اینکه زمان بیشتری را با هم گذراندند، آقای. کورنینگ احساس می‌کرد که می‌تواند ملاحظات خود را به آقا بیان کند. کوریا. او نگران نبود که آنها منافع مشترکی نداشته باشند، اما اینکه آقای. کوریا “با یک فرد مسن تر” راحت نیست.

غرفه آقای کوریا، 31 ساله، همیشه به سن به عنوان یک عدد فکر کرده است و “افراد را همانگونه که هستند” می بیند.

او گفت: “فردی بزرگتر لزوماً به این معنی نیست که از من عاقل تر است.” “من مطمئن شدم که با اعمالم نشان می دهم که می خواهم در یک رابطه جدی و متعهد باشم.”

در پایان ژانویه 2018، این دو به خود و یکدیگر اعتراف کردند که جدایی ناپذیر هستند. در آوریل 2018، آقای. کوریا به سمت Mr. آپارتمان کورنینگ آنها در سال 2020 با هم خانه ای در محله دالاس اوک کلیف خریدند، جایی که هنوز هم در آن زندگی می کنند.

آقای. Corning شریک مدیریت خلاق و استعداد برای OAM است، یک آژانس ویدیویی خلاق که قبلا به عنوان On-Air Media شناخته می شد. او دارای مدرک لیسانس تاریخ و دین از کالج ویتون در نورتون، ماساچوست است. او در سال 2011 از شهر نیویورک به دالاس نقل مکان کرد تا به عنوان مجری صبحگاهی برای WFAA، وابسته به ABC، کار کند.

آقای. Correa یک مشاور خصوصی بیمه مشتری برای گروه مالی IMA، یک شرکت مدیریت ثروت و بیمه مستقر در دنور، با دفاتر در دالاس است. او از دبیرستان ایروینگ در خارج از دالاس فارغ التحصیل شد.

در 4 جولای 2021، طی سفری به آروادا، کولو، آقای. کورنینگ به آقا پیشنهاد داد. Correa در حالی که آنها از آقای. تولد 30 سالگی کوریا با دوستان. پشت آقای کیک تولد کوریا پیام خاصی را فاش کرد: “با من ازدواج می کنی؟”

آقای. کوریا در چهارم ژوئیه در کامپچه مکزیک به دنیا آمد و در سال 2004 در سیزدهمین سالگرد تولدش به ایالات متحده آمد. “وقتی برای اولین بار با رون ملاقات کردم، نگران بودم که گفتن داستان مهاجرتم به او باعث شود او در رابطه ما تجدید نظر کند. “آقای. کوریا درباره سفر خود به DACA (اقدام معوق برای ورود به دوران کودکی) گفت. من می‌دانم که همه چالش‌های پیش روی مهاجران را درک نمی‌کنند و من نمی‌خواستم او را بترسانم.»

در عوض، آقای کورنینگ، که در کاله، مین بزرگ شد، گفت که این الهام بخش او بود تا “یکی از مدافعان حقوق مهاجران شود.” او از مهارت های پژوهشی خود برای حمایت از آقای. کوریا، که همچنین با سازمان‌های غیرانتفاعی مانند Dreamers2gether و United We Dream کار می‌کند.

آقای. کورنینگ و آقای. کوریا برای تصمیم گیری در مورد برنامه های عروسی سختی داشت. آقای “ما خود را با “فلج از طریق تحلیل” دیدیم. کورنینگ گفت. بنابراین، در 14 آوریل، با کمک دوستان خود تارا و فریتز راهر، آقای. کورنینگ گفت: “ما به هم نگاه کردیم و گفتیم بیایید همین الان این کار را انجام دهیم!”

یک هفته بعد، این دو در 21 آوریل در فورت ورث در خانه Rahrs ازدواج کردند. او می‌گوید: «من در عهد خود به شوخی گفتم که برای موفقیت او بسیار هیجان‌زده بودم، زیرا شاید بتوانم بازنشسته شوم و یک برنامه‌ریز اجتماعی و مدیر خانه باشم. کورنینگ گفت.

این زوج تاریخی را برای بزرگداشت آقای انتخاب کردند. مادر کورنینگ که در سال 2020 درگذشت و فهمید که پنجاه و پنجمین سالگرد ازدواج والدینش خواهد بود.

میچل وست، که توسط کلیسای یونیورسال لایف تعیین شده بود، با 9 مهمان از جمله آقای. مادر کوریا، نومی آنجل هرناندز، و آقای. پدر کورنینگ، آرنولد فردریک کورنینگ، و دیگر مهم او باربارا کلارک، که برای این مناسبت 2100 مایل را با هم از مین رانندگی کردند.

آقای من در جولای 2020 مراسم ازدواج تارا و فریتز رار را بر عهده گرفتم. کورنینگ گفت. «وقتی تارا شروع به کمک به ما در برنامه ریزی کرد، خانه اش را به او پیشنهاد داد. هر دوی ما توافق کردیم که این یک لحظه خاص بود.”

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما