6 گناه نابخشودنی خودارضایی

برای مثال، گیرنده می تواند در بالا باشد تا حرکات را از بالا هدایت کند، یا می توانید هر دو به پهلو برای خودارضایی متقابل عاشقانه دراز بکشید. اگر می خواهید قاعدگی شخصی را پایین بیاورید، می تواند از یک دستگاه داخلی استفاده کند یا یک جفت لورال بپوشد – یا اگر هیچ کدام از شما اهمیتی نمی دهد، از هیچ کدام استفاده نکنید. شما انرژی لازم برای کشف چیزهای جدید را نخواهید داشت. همانطور که انگشت گذاری فرج لازم نیست نفوذی باشد، انگشت گذاری مقعدی نیز لازم نیست.

تانر گفت که بدون آن ممکن است اصطکاک ناخوشایندی در حین انگشت گذاری ایجاد شود. در اینجا نحوه عضویت شما آمده است. اگر از اسباب‌بازی جنسی سیلیکونی استفاده می‌کنید، از روان‌کننده‌های مبتنی بر آب استفاده کنید، زیرا سیلیکون روی سیلیکون می‌تواند به اسباب‌بازی آسیب برساند. اگر قرار است در هر زمانی از اسباب‌بازی استفاده کنید، از روان‌کننده‌های پایه آب استفاده کنید، زیرا سیلیکون اسباب‌بازی‌های سیلیکونی ترک خود ارضايي را تخریب می‌کند. علاوه بر این، اسباب بازی ها در هنگام رابطه جنسی کمک کننده هستند. حتی اگر به اشتراک نمی گذارید، مطمئن شوید که اسباب بازی های خود را قبل از استفاده بشویید تا از عفونت های ناخواسته جلوگیری کنید. مطمئن شوید که دست‌هایتان تمیز هستند و ناخن‌ها به خوبی مانیکور شده‌اند. نکته ای که Tanner برای افرادی که ناخن های بسیار بلند دارند این است که توپ های پنبه ای را در انتهای دستکش های لاتکس قرار دهند تا تجربه ای امن و راحت داشته باشند.

اگر آنها فرج دارند، ریوز لباس زیر لاتکس لورال را توصیه می کند که از انتقال مایعات بدن جلوگیری می کند و برای محافظت از STI توسط FDA پاکسازی شده است. برخی از میکروارگانیسم‌ها و ویروس‌ها به اندازه‌ای کوچک هستند که از منافذ کاندوم‌های طبیعی پوست عبور کنند، اما هنوز برای عبور از کاندوم‌های لاتکس یا مصنوعی بسیار بزرگ هستند. اکثر گربه‌های بالغ، در واقع، عدم تحمل لاکتوز دارند – که همه گربه‌ها را از پذیرفتن لبنیات باز نمی‌دارد، اما باید در مورد ارائه آن‌ها فکر دیگری به شما بدهد. به گفته انگل، در واقع، مانند واژن، اکثر اعصاب در دهانه دو اینچی مقعد قرار دارند. یافته‌های ما، بر اساس داده‌های نماینده ملی NSHAP، نشان می‌دهد که اکثر افراد مسن درگیر روابط زناشویی یا سایر روابط صمیمی هستند و تمایلات جنسی را بخش مهمی از زندگی می‌دانند.

با این حال، درصد قابل توجهی از بزرگسالان شریک جنسی امن و مطمئنی ندارند. در مقابل، برخی از ایالت ها الزامات بیشتری را برای به رسمیت شناختن جنسیت اعمال می کنند که توسط کمیسیون حقوق بشر استرالیا و طرفداران دگرباشان جنسی مورد انتقاد قرار گرفته است. Nixit یک دیسک است. شبیه فنجان قاعدگی است که در داخل واژن قرار می گیرد، اما ساقه ندارد. وقتی نوبت به نفوذ دیجیتالی به واژن می رسد، دوباره با شریک زندگی خود صحبت کنید و ببینید در چه چیزی هستند. بنابراین، اگر کسی معتقد است که ممکن است این علائم را تجربه کند، به پزشک عمومی خود مراجعه کرده و از کلینیک خواب درخواست کنید. انگل گفت: برخلاف آنچه در بحث های پورن و آنلاین می بینیم، مقعد قرار نیست دردناک باشد. از طرف دیگر ضربه زدن به انگشتان ممکن است دردناک باشد، به خصوص اگر به درستی بدن خود را گرم نکنید.

در حالی که خون پریود می تواند به عنوان روان کننده طبیعی عمل کند، ممکن است احساس خشکی کنید، به خصوص اگر از تامپون استفاده می کنید. بسیاری از متخصصان جنسی موافقند که رسیدن به اوج مهارتی است که می توانید به دست آورید. اگر تازه وارد رابطه جنسی پریود شده‌اید یا فقط می‌خواهید اصول اولیه را یاد بگیرید، ما از کارشناسان جنسی و سلامتی خواسته‌ایم تا نکات مهم خود را ارائه دهند. رابطه جنسی نفوذی ممکن است بسته به جایی که در چرخه خود قرار دارید متفاوت باشد، بنابراین ممکن است بخواهید موقعیت ها یا عمق های مختلف را آزمایش کنید. در غیر این صورت، آنها ممکن است در بیداری شگفت انگیز و عجیبی باشند.

اگر با وجود پیش بازی و لوبی کافی به رابطه جنسی دردناک ادامه دهید، ممکن است درد لگن داشته باشید که دلایل متعددی دارد اما خوشبختانه درمان های متعددی نیز دارد. حتی ممکن است فکر کنید عجیب است که افراد دیگر از این مدل رضایت از خود دور شده اند. از آنجایی که اینها زنان جوان بودند، ممکن است قضاوت خود را بر اساس روابط یک شبه یا روابط کوتاه مدت قرار دهند. ریوز گفت: روغن را به راحتی در دسترس داشته باشید. به آرامی گرم کنید و از روغن استفاده کنید – بیشتر از آنچه که احتمالاً فکر می کنید نیاز دارید. چرا از بند برای رابطه جنسی استفاده کنیم؟

به این می گویند "تماشاگری" یا وارد شدن به سر خود در حین رابطه جنسی. اگر خود را تماشاگر می بینید، می توانید با تمرین تمرکز حواس، خود را از افکار مزاحم دور کنید. ممکن است در مورد ظاهر خود، مدت زمان رسیدن به ارگاسم یا اینکه آیا شریک زندگی شما واقعاً لذت می برد، افکار منحرف کننده ای داشته باشید. در سال 2014، جکسون اولین هنرمندی بود که در پنج دهه مختلف، ده تک آهنگ برتر را در بیلبورد هات 100 داشت. به گفته دوستش تانیا بوید، رو به جکسون وسواس داشت. این مستند که در فوریه 2003 با عنوان زندگی با مایکل جکسون پخش شد، جکسون را در حالی که دست در دست هم گرفته بود و با یک پسر 12 ساله درباره ترتیب خوابیدن صحبت می کرد، نشان می داد. مایکل کنت (2000). زیست شناسی پیشرفته تانر گفت. اینها برخی از عناصر سکس آگاهانه هستند که نه تنها می توانند به شما کمک کنند در لحظه بمانید، بلکه می تواند تجربه را نیز افزایش دهد.

اگر بیماری های مقاربتی نگران کننده هستند، اگر همسرتان آلت تناسلی دارد از کاندوم استفاده کنید. شما هنوز هم می توانید در پریود باردار شوید، بنابراین از روش کنترل بارداری ترجیحی خود استفاده کنید. گری همچنین در سال 2012 سخنرانی TEDx داشت. دیگر نمی‌توانید آن را در TED پیدا کنید، اما همچنان می‌توانید آن را در YouTube پیدا کنید. صرف نظر از اینکه چند ویدیو مصرف کرده اید، ارتباط همچنان یک ضرورت است. هنگامی که با شریک زندگی خود صحبت کردید – و شاید چند فیلم تماشا کردید – وقت آن است که سکس دیجیتالی را امتحان کنید.

این وب‌سایت‌ها بر اساس مطالعات علمی هزاران نفر (در مورد Climax، مطالعات شخص ثالث)، ویدیوهای آموزشی در مورد لذت بخشیدن به فرج ارائه می‌کنند. کلیت دارای حدود 8000 پایانه عصبی است که بیشتر از هر جای دیگری در فرج است، بنابراین به لمس بسیار حساس است. برخی دوست دارند روی خود کلیتور لمس شوند، اما برخی دیگر از لمس غیرمستقیم لذت می برند، به عنوان مثال، استفاده از کلاه کلیتورال به عنوان مانع در هنگام لمس کلیتور. این تجربه بسیار عجیبی است که روی تخت خود دراز بکشید در حالی که یک غریبه کاملاً در فاصله سه فوتی از شما و در نمای باز از توالت استفاده می کند. به خصوص اگر شما و/یا شریک زندگیتان در روزهای سنگین سیکل خود هستید، حوله های تیره را روی تخت خود قرار دهید تا از لک شدن آن جلوگیری شود.

در همین حال، 90 درصد از انتهای عصبی واژن نزدیک به ورودی است – که این افسانه را که نفوذ عمیق برای رابطه جنسی لذت بخش ضروری است را از بین می برد. او گفت که دور کردن قسمت بیرونی مقعد با انگشت یا استفاده از یک اسباب‌بازی در اطراف بیرون بدون هیچ گونه نفوذی می‌تواند فواید ترک خود ارضايي بر چهره لذت بخش باشد. اگر واکنش خوب را دریافت نکردید، می توانید مکث کرده و آن را تغییر دهید. بنابراین اگر شوهر تمایل به این کار داشته باشد، می تواند به همسرش اجازه دهد که این کار را برای او انجام دهد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial